maAtis9988

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1777
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez maAtis9988

 1. maAtis9988

  Gears of War: Judgment

  Gears of War: Judgment to nowa odsłona znanej serii firmy Epic Games. Przy jej produkcji pomagało polskie studio People Can Fly, czyli twórcy gier Painkiller i Bulletstorm. Judgment rozgrywa się na kilka lat przez wydarzeniami pokazanymi w pierwszej części Gears of War. Gracz wciela się w Damona Bairda, szefa oddziału Kilo, w skład którego wchodzą także Augustus Cole, Garron oraz Sophia. Drużyna została oskarżona o zbrodnie wojenne – zignorowanie rozkazów, które doprowadziło do śmierci wielu osób. Baird nie zamierza jednak gnić w więzieniu w obliczu konfliktu z rasą wściekłych i bezwzględnych Locustów. Twórcy gry zdecydowali się na parę zmian, które uatrakcyjniają przebieg kampanii solowej oraz trybu multiplayer. Mówimy o takich dodatkach jak lepszy system pojawiania się wrogów i różne warianty pewnych sytuacji. Dzięki nim powtarzanie tych samych misji może być ciekawe. Rozgrywka multiplayer została wzbogacona o tryb łączący mecze Horde i Beast oraz parę innych dodatków (np. rozgrywkę opartą na klasach postaci). - z gry-online.pl Czekacie na nowe GoW (to lepsza seria gier z akronimem GoW)? Moim zdaniem to może być naprawdę dobra gra. Po trailerze czuć klimat pierwszej części. Szkoda tylko, że nie będzie Locustów w multi ( http://zapodaj.net/images/13c557083def8.gif). Nowe bronie to snajperka automatyczna i granatnik ( http://assets.sbnation.com/assets/1865717/marzka_booshka_850x850.jpeg) oraz Breechshot ( http://www.blogcdn.com/www.joystiq.com/media/2012/12/gowj-breechshotconcept.jpg). W GoW:J będą też nowi przeciwnicy http://assets.sbnation.com/assets/1865613/Rager_850x469.jpeg.
 2. maAtis9988

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  XBL to najlepsza platforma sieciowa do gier. PSN jest o wiele słabsze. Myślałem, że to oczywiste. Nie muszę męczyć się z kilkuset megabajtowymi patchami, rozłączaniem, instalacją każdej gry (tu raczej wada PS3 a nie samego PSN). Konsole miały tą przewagę nad PC, że wkładało się płytę i grało. A jak jest na PS3? Czekaj, aż zainstaluje się gra, a potem pobieraj wielką aktualizację przy marnej prędkości. Dla mnie ta generacja to całkowita porażka Sony, które było potentatem rynku. Ciekawe będzie następna generacja, bo Microsoft mówił, że Xbox- przetarcie rynku, X360 -zwiększenie popularności marki, a NextBox całkowita dominacja.
 3. maAtis9988

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Napisałem "nie wykupisz to idziesz do więzienia", bo Gold nie jest konieczny, tylko to dodatkowa opcja, więc nie muszę go kupować. Gry z PS+ nie są darmowe, bo żeby je otrzymać trzeba zapłacić abonament. PS+ to bardzo dobra usługa, ale pisanie, że płacenia 120zł rocznie za Gold jest bezsensowne to IMHO głupota. Po pierwsze: 120zł to wcale nie tak dużo. Po drugie: dostaje się wiele dodatkowych możliwości korzystania z Xbox Live oprócz grania przez sieć . Darmowy PSN ma wiele problemów i błędów. Dla mnie korzystanie z niego byłoby niemożliwe.
 4. maAtis9988

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Ja na wasze prowokacje nie będę odpowiadał, bo wy zostaliście nasłani przez Sony.
 5. maAtis9988

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Myślałem, że jesteśmy przyjaciółmi,a ty przeciwko mnie?
 6. maAtis9988

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  A może ja chcę płacić 120zł rocznie żeby móc grać w multi, a 24 gry nie są mi potrzebne?
 7. maAtis9988

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Ja już milion razy pisałem dlaczego moim zdaniem PS3 jest słabsze od X360 i nie zamierzam pisać tego jeszcze raz.
 8. maAtis9988

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Zakończę teraz tą rozmowę z fanboyami PS3, bo zaraz przyjdzie Isildur i dostanę bana za pisanie prawdy.
 9. maAtis9988

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Przecież płacisz za internet abonament to jak za darmo?
 10. maAtis9988

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Jaka jest pewność, że PSN znowu nie zostanie zhakowane i nie będę mógł uruchomić tych gier?
 11. maAtis9988

  Konsole Wii, PlayStation, Xbox

  Prawda, jak nie wykupisz to idziesz do więzienia. Za wypożyczenie gier przecież się płaci więc nie są darmowe.
 12. Istnieje, ale w mniejszym stopniu niż na PC.
 13. maAtis9988

  Zbieramy kasę

  50 018, 15zł
 14. maAtis9988

  Euro Truck Simulator 2 - Temat ogólny

  Ziewanie i informacja, że należy znaleźć miejsce do odpoczynku.
 15. maAtis9988

  Euro Truck Simulator 2 - Temat ogólny

  Nie kupiłem. Działają, ale pochodzą one z generatorów kluczy do pirackich wersji. W którymś patchu mogą zbanować za takie, a jak się przypisze do Steama to ban na konto. Nie polecam tych aukcji. Na tej stronie to opisali : http://eurotrucksimulator2.info/.
 16. maAtis9988

  Gears of War: Judgment w złocie

  Tryby gry i brak możliwości grania Locustami w multi.
 17. maAtis9988

  Zbieramy kasę

  50 016, 95zł
 18. maAtis9988

  Gears of War: Judgment w złocie

  Według mnie Judgment nie będzie tak dobry, jak wcześniejsze odsłony serii. Widać, że wszystko wycinają, żeby sprzedać w DLC.
 19. A jakie mają być zbroje? Przeżroczyste? Tęczowe lasery? Hahha. Przeszedłeś tą grę na Youtubie? Jedyna broń jaka ma laser w Halo to Spartan Laser, który ma czerwony laser. Żadnego power rangersa nie widziałem. Halucynacje, albo ci się gry pomyliły. Jeden z najbardziej skillowych FPS''ów ( i na pewno najbardziej skillowy na konsolach) to gra, której targetem są 14 latkowie? Chyba nie znasz społeczności skupionej w okół tej serii. Seria milion razy lepsza od BF czy CODa. Tam liczy się kto kogo pierwszy zobaczy, a w Halo tak nie jest. To, że twoi siostrzeńcy grają w te gry to świadczy tylko o ich złym guście. Średniaki, a każda gra z serii ma ocenę powyżej 80 na Metacritic? Dla Microsoftu na pewno
 20. maAtis9988

  The Last of Us - już graliśmy

  A "M$" ? Każdy tak pisze, ale uwagi żaden moderator nie zwracał...
 21. maAtis9988

  The Last of Us - już graliśmy

  Czy ty czasem nie próbujesz usprawiedliwić swojego zakupu X360? Nie.