TheZbyszeK

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  175
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O TheZbyszeK

 • Ranga
  Przodownik
 1. TheZbyszeK

  Pokemon Go - nowa aktualizacja już dostępna

  W końcu porządne newsy o aktualizacjach, które nic nie wnoszą istotnego.
 2. Bardzo fajnie było uczestniczyć w Pokemon go od początku. Wtedy z każdym dniem rosły poziomy w gymach, a swój rozwój odnosiło się się właśnie do gymow. Była też rotacja teamów w gymach. Dziś moje okoliczne gymy nie zmieniają właścicieli. Są te snorlaxy i laprasy na 2500cp. Marzy mi się reset i balans wszystkiego. A na normalny system walki nawet nie liczę.
 3. Jako jeden z mniejszości jestem fanem wątku teraźniejszości w serii. To w jaki sposób seria przedstawia wydarzenia historyczne wymieszane z "zatajonymi" działaniami templariuszy i asasynów zmusiło mnie do czytania wielu teorii fanowskich i ogólnego zainteresowania historią. Apogeum mojego zainteresowania przypada na ostatnią część trylogii 2 części gry. Choć gameplayowo było już dużo powtórki, to fabularnie gra zmuszała do myślenia.
 4. TheZbyszeK

  Good Game Expo 2016 w naszym pawilonie

  Niezłe pajacowanie za gadżety było.
 5. O lol jak można poruwnywac jakąs gierke z pokemonami dla dzieci do menskiej konsoli z grami typu call of duty, battlefield, destiny czy knack...
 6. Czemu adblock nie zablokowalbmi tego artykułu?
 7. Treść newsa nie odpowiada na pytanie zadane w tytule.
 8. TheZbyszeK

  Jest pierwsza ocena The Order: 1886

  Kiedys gry były robione dla fabuły i długości. Dziś tylko grafika i grafika... do tego słaba! I za 400zł, do tego na tą drogą, jedną konsole. Na PC poczekałbym, aż będzie w bundlu za złotówkę. Miałbym też 120 fpsów, znaczy nie miałbym, ale dałoby się mieć, więc to jest już argument PC>komsole. Przejde gre u roka czy inego roja na youtubie. Boooom hedszot!
 9. http://zapodaj.net/images/c911953a04de5.png Takie o wysłałem. Raczej nie wygram, bo wygra jakiś profesjonalista, który od 40 lat pracuje w Photoshop SA. No ale może przynajmniej docenią to gramowicze ; )
 10. TheZbyszeK

  The Banner Saga - zobacz nowy zwiastun gry

  To jest gatunek, który zdecydowanie lepiej się nadaje na platformę mobilną. Moja Vita już się nie może doczekać.
 11. TheZbyszeK

  Piwa inspirowane grami wideo

  Moja ulubiona seria artykułów! Sporo nowych rzeczy mozna sie z nich dowiedziec!