justynarojek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O justynarojek

 • Ranga
  Obywatel
 1. justynarojek

  Konkurs! Do wygrania 3 filmy na DVD!

  Moim ulubionym filmem jest właśnie Uprowadzona i dodać muszę ,że uwielbiam obie części. Film trzyma w napięciu praktycznie od początku do końca, odpowiednio dawkuje emocje a na dodatek u mnie wywoływał gęsią skórkę. Tematyka filmu bardzo aktualna, przedstawiona rzekłabym fachowo. Każdy rodzic oglądajacy ten film mógł doskonale wyobrazić sobie co czuje główny bohater tylko,że on posiadał doświadczenie i umiejętności w radzeniu sobie w takich sytuacjach a my już nie. Sama mam córki i wiem,że nigdzie ich samych nie wyśle- zbyt często bowiem zdarzają się takie rzeczy jak w tym filmie. Liam doskonale oddał emocje, był wiarygodny i widz mu uwierzył a to naprawdę sztuka dlatego dzięki niemu ten film postrzegam tak a nie inaczej.Ponadto to kawał dobrego kina tak więc osobiście moge ten film polecić innym bo warto.
 2. justynarojek

  Konkurs! Do wygrania 6 filmów na DVD.

  Naszym wspólnym filmem z gatunku komedii romantycznej był film Uciekająca panna młoda. Komedia lekka, z fantastyczną obsadą i zabawnym podejściem do małżeństwa. Film oglądało nam się dobrze,choć szczerze muszę przyznać,że bardziej zainteresowani byliśmy sobą niż nim. I chyba skutecznie bo znanym się już przeszło 10 lat:)A sentyment do Julii pozostał.
 3. justynarojek

  Konkurs! Wygraj książkę "Na ostrzu noża"

  Dla mnie taką adaptacją jest adaptacja książki Bez mojej zgody. Może nie ma w tym filmie bajecznych efektów specjalnych, może nie zachwyca chwytliwym tytułem ale opowiada o życiu i jest brutalnie prawdziwy. Film porusza tematy, których wolimy unikać, które są niewygodne a jednocześnie prawdziwe. Mnie osobiście zachwycił, oddal emocje jakie targają bohaterami i co najważniejsze skłonił mnie do przemyśleń. Jest to piękna historia o miłości, emocjach i walce.
 4. justynarojek

  Konkurs - Zgadnij co robił Krzysiek?

  Krzysiu dość taki zawstydzony więc pewno robił coś o czym woli głośno nie mówić .Pewno został wydelegowany przez kolegów by pograsować ze Szpiegiem z Krainy Deszczowców na wałach a później zdać recenzję pastuchowi.
 5. justynarojek

  Zgarnij grę w konkursie The First Templar

  Najbardziej odpowiada mi styl Celian d''Arestide.Uwielbiam ostre,zdecydowane pechnięcia.Wychodzenie na przeciw ,nie czekania na atak przeciwnika.Ten styl walki podobny jest do ciętych ripost w języku,do mówienia tego co się myśli bez zastanowienia sie nad konsekwencjami.A ja taki właśnie preferuje w życiu więc i walce będzie mi bliski.
 6. Moja drużyna składałaby się z Hulka bowiem jest silny,Lary Croft bo jest wysportowana,elfów bo można je śmiało wysłać na zwiady,kransalów bo mają swoje podziemne przejścia ,Irom Man bowiem ma żelazną skorupę i jest bardziej wytrzymały niz jakikolwiek człowiek no i oczywiście Supermana bo warto miec kogoś wszechstronnego:)
 7. Życie masz jedno więc walcz o nie dzielnie do końca.Pamiętaj Ojczyzna liczy na Ciebie,że nie zawiedziesz jej w potrzebie.
 8. Alanku drogi niech te Święta będą dla Ciebie niezapomniane niech ość z karpia Ci w gardle nie stanie niech makówki nie zjełczeją niech w barszczu mucha nie pływa tylko niech szczęście do Ciebie napływa niech bliscy opłatkiem się z Tobą podzielą prezenty cudowne podarują i w czółku Cię pocałują. Niech Cię dobrym słowem wspierają i niech kciuki za Ciebie trzymają. Niech każda misja będzie jak świąteczna kolacja i niech cię otacza gracja tego Alanowi Wake''owi życzę ja Justyna
 9. Jestem fanką Assassins Credd''a i uwiebiam tę niezwykłą grę bo ona jest czymś więcej niż tylko grą.Ciężko opisać bycie fanką to trzeba zobaczyć -jak na widok gry świecą mi się oczy, jak drzą ręce gdy ją odpalam, jak wali serce gdy zaczynam grać i jak przestaje istnieć wszystko wokół.Gdy gram jestem tylko ja i gra i to jest cudowne.Assassins Credd zmieniła moje życie i to dosłownie .