ray757

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  200
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O ray757

 • Ranga
  Brygadzista
 1. ray757

  Dark Souls II

  Pytanie trochę z innej beczki: nie grałem wcześniej w pierwszą część, czy warto brać się od razu za drugą? Czy lepiej grać po kolei?
 2. Faktycznie. Co ciekawe w linku z facebooka nie widać nawet komentarzy, pojawiły się dopiero jak dodałem swój.
 3. W tytule odcinek 113, w treści odcinek 113, a link do pobrania i film na youtube prowadzą do 112. Ale namieszałeś Mysza :)
 4. ray757

  Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

  Pierwszy raz kupiłem coś z humble bundle (jaki ja bylem głupi że wcześniej z tego nie korzystałem...) i mam pytanie. Dostałem do większości gier klucze i na Origin i na Steam. Jak działają te steamowe? Odpalam gre przez steam i tyle, czy muszę być też zalogowany równocześnie na origin żeby zagrać?
 5. ray757

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Kolejny zamach w Guild Wars, no kto by sie spodziewał... Przecież teraz na każdym evencie ktoś komuś chce wcisnąć sztylet pod żebro
 6. ray757

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Jest możliwość zmiany maila, sam to robiłem. O dziwo nie chcieli ode mnie za dużo informacji, wystarczył sam klucz do gry.
 7. ray757

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Konkretnie chodziło mi o Batman: Arkham City. Ok, w takim razie nic z tego, dzięki za odpowiedź
 8. ray757

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Mam pytanie, być może głupie, ale dobrze byłoby wiedzieć. Czy da się przypisać do steama grę, która nie była na steamie kupiona? Nie chodzi mi o opcję "dodaj grę spoza steam" ale o dodanie jej na listę gier steamowych, tak żeby kiedyś mógł ją pobrać?
 9. Czyli X1 potrafi zrobić wszystko to co tańszy pecet. Faktycznie, rewolucja.
 10. ray757

  Jakie studia?

  Witam, w temacie studiów jestem dość zielony, więc potrzebuje porady od kogoś bardziej doświadczonego w temacie, mam nadzieję, że tu takich znajdę. Zawsze chciałem studiować informatykę, jednak na to zabrakło mi punktów na AGH i PW. Dostałem się jednak na Automatykę i Robotykę na Wydziale Elektrycznym na PW, i w związku z tym mam kilka pytań: 1. Czy lepiej zostać przy AiR czy olać to i liczyć na szczęście przy rekrutacji uzupełniającej na jakąś informatykę? 2. Czy warto studiować na Wydziale Elektrycznym, tzn. czy jest to potem dobrze widziane przez pracodawców? 3. Czy istnieje możliwość przeniesienia się z AiR na informatykę gdy już zacznę studia? Z góry dzięki za odpowiedź.
 11. Spiseg! Myślicie, że sterujecie odkurzaczem w jakimś wirtualnym pomieszczeniu, a tak naprawdę ta gra to stream z mieszkań twórców, grając w to odkurzacie ich dywany.
 12. ray757

  The Walking Dead - Temat Ogólny

  Double post, przepraszam, do usunięcia.
 13. ray757

  The Walking Dead - Temat Ogólny

  Raczej ciężko żeby zrobili głównego bohatera z kogoś, kto u innych może się w ogóle nie pojawić.
 14. ray757

  The Walking Dead - Temat Ogólny

  Licz dalej, u mnie
 15. ray757

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Zapraszam na Blacktide do gramowej gildii: http://pentagram.gw2.pl/