Varon

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  47
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Varon

 • Ranga
  Robotnik
 1. Jak dla mnie chociaż minimalna znajomośc angielskiego jest zalecana jeśli chodzi o gry anglojęzczyne. Teraz prawie w każdej szkole jest ten język a ludziom nie chce się go uczyć i chcą wszystko po polsku. Niestety czasami nauka boli.
 2. Ja mam tylko nadzieję że GW2 nie zostanie spolszczone bo to by oznaczało powrót "spamadamu". Nie dość że po polsku się grało to ludzie i inne dzieci nie potrafiły przeczytać głupiego questa bo to było za trudne aby zrozumieć wątek zadania. Dla mnie spolszczenie trochę zniszczy ta grę.
 3. Jak będą dawać dodatki w postaci Edycji Kolekcjonerskich ( Factions, Nightfall ) to już odkładam kaskę :D
 4. Powinien być tutaj taki tytuł jak Hejter Gram.pl :D Śmieszą mnie tacy ludzie.
 5. Budo przecież oni tego nie zrobią :) Duma im widocznie zabrania. Plucie jadem na Gram.pl jest widać lepsze niż poświęcenie paru sekund na zakup gry z innych źródeł.
 6. Ja siedziałem w domu i godzina 9 rano BACH strona padła. Myślę sobie "zaczęła się batalia o GW2". Polazłem na 10 do roboty a tam (na całe szczęście) miałem mało pacjentów więc siedziałem i odświeżałem stronę. Jak tylko pojawił się komunikat że CE jest dostępne od razu zamówiłem i cieszę się z tego. Info na temat "rzutów" po parę sztuk gry na sklep było podawane przez Anie. Wystarczyło tylko czytać posty. Jeśli ktoś się spóźnił z kupnem na Gram.pl to mówi się trudno. Z tego się nie strzela i nie jest to bitwa o złote kalesony.
 7. Sauron tez myslałem że Kolekcjonerke mi juz przysłali :) Teraz jednak mam ładne białe pudełeczko :) Wrócę z pracy to aktywuje kod :)
 8. Może klucz do Bety jest swoistym numerem seryjnym? Można to różnie rozumować :)
 9. Jak dla mnie to z pudełka nic nie będzie wyjmowane bo jakim prawem mają to robić? Przecież będzie tam klucz seryjny do odpalenia GW2 :)
 10. Z tego to pisała Regina to nastepne Beta Testy będa późnym kwietniem. Więc mozemy strzelać iż będzie to w ostatni weekend.
 11. Mnie dzisiaj ma odwiedzić kurier :) Juz wczoraj wysyłka poszła :) Normalnie banan mi z twarzy nie z chodzi :D
 12. Jutro mają być wysyłane pudełka z kluczem do bety. Taka informacja została podana.
 13. Ciekawe czy AN poda statystki ile dopuściła egzemplarzy Edycji Standardowej i Kolekcjonerskiej do sprzedaży?
 14. Jak eValker powiedział: "Nie wiem jak tobie, ale nikomu innemu nie opłaca się kupować mega maszyny jak taki natłok zdarza się 1-2 razy w roku..." Im się to rzadko zdarza a ludzie robią z tego afere. Nie dostałem beta klucza więc to wina sklepu.