MBi

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  958
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MBi

 • Ranga
  Przodownik
 1. Zdumiewające. Na prawdę. Przepraszam za szczerość, ale uważam, że tacy "ekstremalni" gracze Minecraft muszą mieć jakieś problemy natury psychicznej, mówiąc delikatnie... Na tym zakończę swój komentarz, bo szkoda słów...
 2. Siemka, zaraz wychodzę do pracy, także chciałem szybko zapytaćczy warto kupić w tym roku D3 z dodatkiem. Nie mam za bardzo już w co pograć po pracy, a chcę żeby wciągnęło mnie to na długo. Dzięki za możliwe odpowiedzi.
 3. Pograłem trochę, gra jest nawet spoko, ale jak na moje standardy stanowczo za droga by się bawić, a żeby odblokować coś konkretnego bez gotówki trzeba się długo męczyć. Nie dla mnie. Blizzard nie robi nic, by ułatwić życie graczom z Polandii
 4. Teraz jestem pewien, że już tego nie kupię. Nie potrzebuję takiej rozdzielczości i 90 klatek by grać w jedną czy dwie gry, które mam na komputerze, co wiązało by się z kolejną zmianą komputera. Parę miesięcy temu kupiłem komp na co najmniej 3 lata do grania w gry na Bardzo wysokich ustawieniach graficznych w 1080p przy 60+ klatkach (GTA V na ultra :] ) . Kolejny komp kupię dopiero przy kolejnym kamieniu milowym, jak directX itp.
 5. Nie wiem jakim cudem wersja na PC ma w wymaganiach 85 GB na HDD przy tak niskich wymaganiach, ale jedno wiem na pewno, że żadna gra nie jest warta tyle miejsca na dysku za cenę 230 zł skoro dobry SSD 120GB można kupić za 250zł.
 6. > > > Grałem ponad 7 lat. Pomimo, że WoD to bardzo dobry dodatek, o niebo lepszy od Cataclysm > > > i Pandari to moim zdaniem Blizz przesadził z ilością poziomów trudności radiów. > Granie > > 4 razy tego samego radiu w tygodniu, żeby zebrać sprzęt to kupa czasu i gracze po > miesiącu > > maja dość. > > > > Może gdyby zostawili 2 albo ostatecznie 3 poziomy jak dawniej to tak szybko by się > PVE > > nie nudziło. > > > > A tak to z gildią robiliśmy normal, potem ten sam raid na HC, a potem jeszcze Mythic, > > > a jak komuś nic nie dropło to jeszcze robił LFR. Masakra. :) > > Generalnie jedyne co zrobili naprawdę fajnie to leveling, sam setting tez jest przyjemny, > tyle że odnoszę wrażenie ze jak ktoś nie raduje to zostaje mu tylko garnizon przypominający > gry na Facebooku. Grałem miesiąc po premierze dodatku i więcej nie dałem rady, po prostu > się nudziło. Bo wow to jest PVE, PVP, albo robienie golda, jak już się zdobędzie gear i zapełni bank i bagi to nie ma co nawet z goldem robić. Osobiście nigdy nie przywiązywałem się do gildii, po prostu gildię trzeba mieć, bo obcy ludzie cię oleją. Na razie nie gram w WoWa i chyba tak już pozostanie.
 7. Dopiero co Blizzard oświadczył, że jeszcze będą świętować 20-to lecie. Więc spokojnie.
 8. No COD od AW co raz bardziej mnie interesuje... być może kiedyś kupie COD... może
 9. Jako gracz wow, nawet nie czekam na ten film. Nie uważam by świat WoWa był wart robienia z niego filmu i nie wyobrażam sobie o czym ten film miałby być... musiałby chyba trwać 64 godziny by wszystko opowiedzieć w sposób zrozumiały.
 10. Bo pewnie MS chciał być zielony i uciął dwa rdzenie, a tu kicha wyjdzie na jaw, że XONE żre więcej prądu niż PS4.
 11. Zagram w to dopiero jak wyjdzie w całości. Czekam na ten dzień. A tymczasem mam nadzieję, że nie wyjdzie z tego 10 episodów, bo takim tempie to nigdy się nie doczekam.