fenr1r

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1215
 • Dołączył

 • Ostatnio

fenr1r ostatnio wygrał w dniu: 5 Marzec

fenr1r miał najwięcej polubień!

Reputacja

1 Neutralna

O fenr1r

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. fenr1r

  Nowy DiRT nadjeżdża. Jutro szczegóły

  Bardzo dobra wiadomość. Niestety DiRT 4 to niewypał...
 2. Generalnie lubię czytać recenzje autorki i życzyłbym sobie recenzji gier na takim poziomie, jednak tutaj należy się szczególne wyróżnienie. Piękne zdanie. Ale zaraz, to w filmie (albo w obu) pominięto najskuteczniejszego pilota Bitwy o Anglię pochodzenia nie-brytyjskiego, Czecha Josefa Frantiska? Nieładnie... Może to pokolenie bierze przykład z rządu, co uciekł do Rumunii? Przynajmniej tak to się próbuje oficjalnie przedstawiać. Moim zdaniem przydałoby się trochę kontrastu w postaci prawdy, która bywa niewygodna.
 3. Czyli co, cienka fabuła, nudne dialogi i brak klimatu jak w 3 części?
 4. Chętnie sprawdzę jak to działa, chociaż spodziewam się, że wydajność będzie niższa niż na Win10.
 5. Duże Duże firmy mają profesjonalne QA (albo zlecają taką pracę), które daje informacje zwrotne w jakim stanie znajduje się produkcja. W mniejszych też tak jest, ale z profesjonalizmem może być gorzej. Mnie się nie chce wierzyć, że członkowie zespołu deweloperskiego nie wiedzą do momentu wydania, w jakim stanie jest produkcja. To jest ogólnie gdybanie, ale pewnie w niektórych przypadkach po prostu zabrakło czasu i pieniędzy (co po wielu produkcjach widać), a coś trzeba było wydać. Może zabrakło umiejętności, talentu, popełnione błędy w trakcie dewelopmentu. Trzeba by wybrać sobie kilka przypadków i spróbować je przestudiować, co poszło nie tak. Np. jedna z ważnych osób z Bioware opowiadała, że czas produkcji DA II był niebywale krótki, a do tego trzeba było się zmagać z Frostbite, który wcale nie był przystosowany do gier typu RPG. Z drugiej strony, patrząc po tym co jest na Steam, wiele produkcji z założenia ma być tanie i marnej jakości.
 6. Moss to tytuł stworzony tylko na PS VR. Nie jest to prawda. Moss jest dostępny również na Steam.   A jakby ktoś nie miał VR a chciał pograć gryzoniem to polecam Ghost of a Tale. Wciągająca historia z oprawą graficzną na najwyższym poziomie. Byłem zaskoczony, że niewielki, niezależny zespół był w stanie wyciągnąć takie rzeczy na Unity. Należy się pochwała dla deweloperów za wzorowe wsparcie po wydaniu. Na drugi wieczór po zgłoszeniu problemu miałem na skrzynce odpowiedź z naprawionym zapisem gry, a jeszcze w tym samym tygodniu wyszła oficjalna łatka.
 7. Co za buc. To ma być jakaś próba zdyskredytowania niezależnych producentów, jako twórców mniej ambitnych projektów? My robimy gry HD (co to w ogóle jest?) a oni gry na mniejszą skalę. Totalna bzdura... Prawda jest taka, że Bioware nie jest w stanie konkurować jakością z niezależnymi producentami, bo po pierwsze brakuje im talentu, a po drugie siedzą pod butem korpo-wydawcy. Gdzieś mam ich odpowiedniki 'filmów krótkometrażowych'.
 8. Wybrać auto z karoserią z logo Gran Turismo i Polyphony Digital - fantastyczny pomysł...
 9. Ogólnie to spoko, ale pupy nie urywa. Faktycznie trochę wygląda jak GTA w przyszłości. Ciekawe czy Cyberpunk 2077 będzie lepszym cyberpunkowym RPG od Shadowrun: Dragonfall. Patrząc po trailerze pewnie nie...
 10. Lubię tych gości, mają niebalne podejście do tematu i wydają świetne gry - Shadow Warrior, Ruiner, Hotline Miami, Serious Sam...
 11. W ogóle, to to jest podążanie z trendem (przeciwieństwo innowacji), a więc maksymalizacja zysków. Daj se siana z tą nowomową. Moim zdaniem Bethesda jako studio deweloperskie nie jest w stanie stworzyć czegoś ciekawego. Fallout 4 to nie był ani dobry Fallout, ani dobre RPG ani nawet dobra gra, więc generalnie nie obchodzi mnie co się dalej stanie z tą "marką".
 12. fenr1r

  Fallout 76 oficjalnie zapowiedziany

  Obstawiam Fallout Battle Royale.
 13. Pewnie, że chciałbym zobaczyć naszych w grze o IIWŚ. A powiedz mi Sławku ile kobiet komandosów bez ręki skakało w Market Garden? Ile walczyło na frontach? 0? Już widzisz do czego zmierzam? Inwalidzi dla armii to problem, bo trzeba ich utrzymywać a nie stanowią praktycznie żadnej wartości. Generalnie lepiej żebyś był trupem, niż miałbyś przeżyć bez ręki albo nogi, bo wtedy stajesz się obciążeniem. Taka jest brutalna rzeczywistość. Każdy chciałby być 'reprezentowany' w grze? No to dodajmy dzieci, starców, kobiety w ciąży, ludzi bez nóg na wózkach... Totalny absurd. Jaki jest w ogóle cel dodania kobiety bez ręki do gry o walkach IIWŚ? DICE chciało pokazać, że kobiety inwalidki są tak samo sprawne jak zdrowi mężczyźni? Oczywiście, że nie są. Na szczęście od klimatu i względnego realizmu są Red Orchestra i Rising Storm, gry wolne od tego typu 'atrakcji'.
 14. fenr1r

  Battlefield V oficjalnie zaprezentowany

  Chyba będziesz musiał zadowolić się Panią komandos z protezą...