Skie

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  475
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Skie

 • Ranga
  Delegat
 1. Cześć wszystkim, być może temat już się tu przewijał, ale wyszukiwarka mnie zawodzi. Chcę nagrac program z TV. Układ mam taki: komputer (karta graficzna nvidia) -hdmi1->TV<-hdmi2-dekoder UPC --<sygnał. Jakoś nie mogę przeskoczyć tego, że sygnał wchodzi na TV na innym HDMI, a wychodzi do komputera na innym...
 2. Cześć, Planuję zakup nowego monitora 27''''. Bez głośników. Do wydania mam ok 1000 zl. Chodzi mi o to, zeby gry ładnie wyglądały, ale też dużo pracuję z tekstami. Niestety, kompletnie się na tym nie znam i np. nie wiem jak jest duża różnica między 250 i 300 cd/m2 itp. stąd prośba o sugestie i rady. Dzięki!
 3. Skie

  Dragon Age: Inquisition

  Keep działa, gra łączy się z serwerami EA bez problemu. Multi jeszcze nie sprawdzałem i pewnie szybko nie sprawdzę, bo jakoś mnie nie interesuje. Nawet nie wiem jak ono wygląda - to jest osobny zupełnie moduł od kampanii? Jakaś kooperacja?
 4. Skie

  Dragon Age: Inquisition

  Tak! Ten sposób działa: 1. Download the en.toc and en.sb files from the link provided in this topic. 2. Put them into the Data\Win32\loctext directory of your installation. 3. Rename the pl.sb and pl.toc (or ru.sb and ru.toc) to pl.sb.bak and pl.toc.bak (or ru, respectively). 4. Rename the en.sb and en.toc to pl.sb and pl.toc (or ru.sb and ru.toc). 5. Open the files with any editor that does not break binary data (Notepad++ will do nicely). 6. Replace all occurences of /en/ with /pl/ (or /ru/). Pochodzi z: http://forum.bioware.com/topic/517835-please-give-people-in-certain-regions-freedom-to-choose-an-english-version/ gdzie znajdziesz te potrzebne pliki Ważne: edytowanie rób tym Notepad ++, a nie wordpadem, który chyba czegoś nie widzi. Przy ładowaniu gry naciśnij esc.
 5. Skie

  Dragon Age: Inquisition

  Wtem: Middleearth: Shadow of Mordor! A konkretnie przewspanialy system Nemesis - idealny też do gier RPG. Np w DA:I wyobraźcie sobie ''spersonalizowane'' demony, z imionami, które chcą się na nas mścić za odegnanie przy poprzednich riftach. To byłoby coś!
 6. Skie

  Dragon Age: Inquisition

  No widzisz, a ja uważam, że jeśli jest możliwość obcowania z dziełem (gra, książka, wiersz, film) w języku, w którym pierwotnie powstało, to należy to robić - jeśli oczywiście znajomość danego języka na to pozwala.
 7. Skie

  Dragon Age: Inquisition

  No właśnie - polski dubbing, z nielicznymi wyjątkami, jest kiepski - zawsze ci sami aktorzy, którzy grają jak w kreskówkach dla dzieci itp itd. Naprawdę też nie rozumiem, dlaczego nie dali opcji wyboru, skoro można nawet dociągnąć łatkę z angielskimi głosami... No nic poszukam znajomych z wersją full English, może da się po prostu podmienić pliki.
 8. Skie

  Dragon Age: Inquisition

  Czy ktoś wie, czy da się zmienić (np. w plikach konfiguracyjnych) język na angielski - chodzi mi o napisy. Aby wszystko było po angielsku?
 9. Skie

  Assassin''s Creed: Unity

  Nie, ani inny, podany przez Ubi helpdeska...
 10. Skie

  Assassin''s Creed: Unity

  Mi się udało otworzyć niebieską skrzynię - w aplikacji mobilnej nie wystarczy wysłać gdzieś assasyna, trzeba wykonac 3 misje odblokowujące skrzynię (po 3 misje na jedną lokację na drzewku przy budowli). A teraz wielka prośba - rozwaliło mi save game i wygląda na to, że żaden sposób nie działa by go odzyskać. Czy ktoś ma może save''a z Memory 5 s 1? Miałem też odblokowaną całą mapę, zrobionych sporo misji pobocznych, ale pal je licho, jeśli ktoś się podzieli save gamem to przynajmniej kilka godzin straconych odzyskam...
 11. Skie

  Assassins Creed III

  Hej, mam prośbę o pomoc. Jak zwykle chciałem w AC grać pad (Saitek rumblepad 2700), ale choć w poprzednich AC nie było problemu, to teraz coś nie działa. Niby wykrywa, ale prawy joy nie działa jak powinien - a powinien sterowac kamerą. Czasem steruje, ale zwykle tylko na boki, gora/dół już nie. W opcjach ustawienia sterowania nie da się nic ustawić pod pada... Ktoś ma jakiś pomysł? Próbowałem grzebać w pliku konfiguracyjnym gry, ale jest dla mnie niejasny, pod buttony podporządkowane są jakieś wartości numeryczne, których znaczenia nie znam.
 12. Skie

  Diablo III - temat ogólny

  Jeśli ktoś odda mi pod opiekę bezdomnego guest passa to bedę wdzięczny :) skie@plusnet.pl
 13. Skie

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Czy ktoś pokonał strażnika Vranów? Jest po co z nim walczyc?
 14. Skie

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  odszukaj moj post troche wyzej, powinno pomoc
 15. Skie

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  Uwaga dla wszystkich z problemami z DLC (moze to do glownego posta przypiac/przekleic) Mialem podobne problemy - nie bylo dlc z trollem, ani tajemiczego kupca. Rozwiazanie jest na stronie pomocy technicznej cd projekt: http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5664/brak_DLC po postąpieniu zgodnie z instrukcją wszystko działa. Tylko taka uwaga, mam Win7 i punkt 2 powyzszej instrukcji powinien brzmiec 2. odnajdz HKEY LOCAL MACHINE - SOFTWARE - WOW6432NODE - CD Projekt Red - Witcher 2, reszta tak samo