KapiKullo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  131
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KapiKullo

 • Ranga
  Przodownik
 1. KapiKullo

  Wasze rysunki oraz ich oceny

  Słuchajcie, na gwałt potrzebuję grafika który byłby skłonny coś dla mnie wykonać - łatwy projekt, takie logo. Czy jest ktoś chętny żeby mi pomóc? Bardzo bym prosił. Gdyby ktoś się zdecydował proszę pisać do mnie na gg: 32140506
 2. Myślę, że najlepszym kandydatem na przciwnika dla Dredd''a byłby Scherlock Holmes. Pan Holmes jako bohater gier komputerowych jest przebiegły i korzysta ze swoich umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Scherlock''a Holmes''a nie cechuje wielka siła, ani wytrzymałość fizyczna ale intelekt i umiejętność wychodzenia z opresji cało i bez szwanku używając do tego tylko swojego rozumu. I właśnie takie zachowania jakie cechują Scherlock''a Holmes''a byłyby prawdziwym wyzwaniem i trudnym orzechem do zgryzienia dla Dredd''a. Dredd przyzwyczajony jest, że zwalcza oprychów, przestępców, którzy rozwiązując swoje problemy używają siły, czasami w ogóle nie starają się pertraktować i negocjować brutalności swojej kary z Dredd''em. Nie starają się rozmawiać z Dredd''em w cywilizowany sposób, albo po prostu nie umieją się mu postawić i walczyć o swoje uniewinnienie. Scherlock Holmes byłby inny. W poledynku z Dredd''em z pewnością wolałby przeprowadzić z nim inteligentną rozmowę niż rzucić się do walki. Dredd łatwo wyszedłby z równowagi słysząc kulturalną mowę Holmes''a bez przeklństw i prostackich słów. W końcu musiałby pogodzić się z tym, że sławny detektyw ma mocniejsze argumenty na swoje uniewinnienie i Dredd nie może wsadzić go za kratki. Dredd nie dałby rady wystawić żadnych kontrargumentów przeciwko zeznanią angielskiego detektywa. Takie rozmowy między dwoma stróżami prawa mogłyby trwać długie godziny - zwłaszcza kiedy jeden z nich jest podejrzany. Ale w końcu zawsze te pertraktacje zwyciężałby Holmes - spokojny i opanowany, a nie Dredd gwałtowny i często porywczy.
 3. KapiKullo

  Wasze rysunki oraz ich oceny

  PumaX - czemu nie odpisujesz? :( Sprawę mam...
 4. KapiKullo

  Wasze rysunki oraz ich oceny

  Pumax chciałbym porozmawiać - skontaktuj się ze mną na gg, bo nigdzie nie mogę znaleźć do Ciebie kontaktu. Moje gg znajdziesz na moim gramsajdzie. Bardzo Cię proszę o kontakt.
 5. http://ja.gram.pl/KapiKullo - Zapraszam do wypełniania ankiety ;)
 6. Na targach chcę zobaczyć Knicza, Myszastego, Lucasa i ww3pl - bez nich będzie nudno :C
 7. TYTUŁ: Krytyka Laika #1 - Sniper Elite V2 TEMAT: Krótko o Sniper Elite V2 oczami laika LINK: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=910892&n=13
 8. Słuchajcie staram się wystartować z gramsajtem od nowa: http://ja.gram.pl/KapiKullo uruchomiłem ankietę o czym mam napisać w następnym wpisie - pomożecie? Wybur należy do was. Pozdrawiam ;)
 9. KapiKullo

  Datura - pobierz za darmo soundtrack

  Super, skorzystam na pewno ;)
 10. Nadzieja umiera ostatnia. Umarła nadzieja na Wiedźmina 2 dla PS3.
 11. Sorki... Kajam się, niedopatrzenie...
 12. Ale ja żałuje, że na PS3 wersji pudełkowej nie będzie :(
 13. W przypadku wygranej mamy powiadomić organizatorów na jaką platformę chcemy otrzymać grę, tak?