Odin123

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  183
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Odin123

 • Ranga
  Przodownik
 1. Odin123

  Mass Effect 3

  Dzięki, w takim razie lepiej sobie przejdę dwójkę po raz 17 i będzie git.
 2. Odin123

  Mass Effect 3

  Nie wiecie, czy w Genezie można wybierać też to z kim Shepard romansował/ała?
 3. Odin123

  Mass Effect 3

  Dzięki, trochę szkoda z tą imprezą. Fajniej by było jakby była możliwość wielokrotnego chlania.
 4. Odin123

  Mass Effect 3

  Ps. imprezę można urządzić tylko raz, czy będzie możliwość powtórzenia tego, np. po jakiejś większej misji?
 5. Odin123

  Mass Effect 3

  Nie wie ktoś, czy jest sposób, żeby mieć własną muzykę w radiach, np. w kabinie, czy w Domu Sheparda? wiecie coś takiego, żeby ułożyć własną listę, i czuć się bardziej"jak u siebie" , wiem, że można było zrobić coś takiego z radiostacjami w którymś GTA, tylko nie pamiętam jak.
 6. Odin123

  Mass Effect 3

  Można dostać dodatki do Me3 poza Orginem? Na zasadzie kupienia klucza, czy coś, bo nie chce mi siezakładać konta na PAYPAl, i nie za bardzo ogarniam to kupowanie z Orgin bezpośrednio.
 7. Odin123

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Dzięki. @hans_olo Taki którego się przyjemnie sucha, po prostu lubiany przez kodoś czytającego pytanie.
 8. Odin123

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Może mi ktoś podać kilka tytułów, jakichś przyjemnych albumów, które wyszły w 1996 r. ? Najlepiej ze wskazaniem wykonawcy, jeśli by to nie był problem. Z góry dziękuje.
 9. Odin123

  Mass Effect 3

  Jakbyś chciał, to wyślij mi zaproszenie na Orginie nick DormadorCojones. W sumie to dawno nie grałem, ale nie powinno byś jakoś strasznie źle z moim poziomem gry, no i muszę w końcu wydropić 2 pozostałych Krogan.
 10. Odin123

  Brutal Legend

  Nie do końca się zgodzę, banda ulepszonych Headbangerów, potrafi zdziałać niezłe cuda, szczegulnie jeśli trzeba rozwalić PainLiftera, czy Skull Rakera, Mniejsza z tym, że ulepszanie jednostek załapałem dopiera jak miałem problem z tłuczeniem armii Doviculus''a na koniec gry, ale później poszło z górki
 11. "Nie mogę wdawać się w szczegóły, ale wszyscy zgodnie uznaliśmy, że stworzymy opowieść, która nie wiąże się z wydarzeniami, w których brał udział Shepard " Wydaje mi się , że to zapowiedź prequel''a(co powiem szczerze średnio do mnie trafie, bo jedną z najlepszych rzeczy w tej serii był "wpływ " twoich działań na świat), bo jak inaczej chcą zrobić grę na którą nie będzie miała wpływu wojna, która prawie zniszczyła cywilizację, to trochę bez sensu, więc chyba zostaje im prequel. I wg mnie Karpyshyn, to chyba jedyny człowiek który powinien pisać scenariusz do ME, inaczej wychodzi to co dostaliśmy w 3. Czyli wspaniały tort z kupą zamiast wisienki. i będzie mi bardzo brakowało Wrexa i Jack.
 12. Odin123

  Brutal Legend

  Spoko, mi też czasem morze lagować. Wysłałem zaproszenie
 13. Odin123

  Brutal Legend

  Znalazł by się ktoś chętny, żeby od czasu do czasu zagrać w multi ? Od razu uprzedzam, że nie wiem jak bo mi szło. Chętnych proszę pisać nicki Steam w odpowiedzi.
 14. Odin123

  Mass Effect 2

  Dzięki.
 15. Odin123

  Mass Effect 2

  Mam pytanie. Czy grając panią komandor, można być z Jack? Przechodzę chyba już 10 raz, ale tym razem właśnie żeńską postacią, i zaczęło mnie to zastanawiać.