Ifym

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1046
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Ifym

 • Ranga
  Wróg ludu

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Więc jako prawdziwy recydywista nie zamierzam się poprawić, a ciebie [m].
 2. Afrykańska pseudoomuzyka? Więc co nazywasz muzyką? Kolejne rasistowskie coś gadające na temat o którym nie ma pojęcia, użyłbym ostrzejszych słów, ale cudem się powstrzymam.
 3. Ifym

  Torchlight II

  Pociesznie, dla takich jak ja, którzy nie trawią cenegi i ich gównianego spolszczenia. Iron Squad na facebooku poinformował o tym, że dalej pracują nad SWOIM spolszczeniem. :)
 4. To graj w Mafie. Gdyby w GTA policja ścigała za przejazd na czerwonym świetle to byłby to najdurniejszy pomysł w historii tej serii.
 5. Ifym

  Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

  Legnica, na przełomie lat 80/90 wcale nie była w tyle jeśli chodzi o ''kryminalne'' sprawy. Otóż to. W Stanach może i jest tak na filmach, nie wiem, ale Polska była, jest i będzie zacofana nawet pod takim względem jak płatni zabójcy. :D
 6. Ifym

  Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

  No ja też o tym piszę. Prawdziwy zabójca, nie ten z gry, ma zlecone dokładnie co ma zrobić, czy ma wyglądać na wypadek, czy jeszcze inaczej. Nie wiem jak w Stanach, tam jest wszystko bardziej wymyślne, ale w Polsce to nie wygląda tak że gość w garniturze skrada się za plecami z garotą. Albo wali z ostrej do celu, albo z karabiny snajperskiego, ale po prostu rozpieprza kogoś w samochodzie i to wygląda na wypadek. W latach 80/90 często się słyszało, szczególnie w moim mieście, o tym co się dzieje. Sam miałem towarzystwo takie a nie inne, wiedziałem o takich rzeczach, teraz tacy panowie są już po odsiadkach, można powiedzieć że na emeryturze. Prawda jest taka że im wyższa technologia tym bardziej wymyślne to wszystko, kiedyś albo ktoś ci strzelił w łeb, albo ginąłeś na drodze, znaczy, jeśli byłeś jakąś szychą, zarobasem czy przeciwnikiem który zaszedł komuś za skórę. Moje miasto do połowy lat 90 było znane z takich rzeczy, ruskich też tłukli jeszcze do roku 1990 bo się panoszyli u nas, takie miasto, kto je skojarzy ten wie że nie trzeba być tu kimś ważnym żeby wiedzieć co się działo dawniej. ;) Trochę się rozpisałem, i trochę nie na temat, więc przepraszam. ;)
 7. Ifym

  Hitman: Absolution - Temat Ogólny [M]

  Hahaha, o czym wy piszecie? Podpis...? Nie ma co wymyślać jakichś teorii nie wiadomo skąd, zabija tak jak ma to w zleceniu, wypadek, ''pospolite'' zabójstwo, za dużo gier panowie.
 8. Dwa posty wyżej masz wyniki przecież...
 9. Jeśli dyskusja miałaby wyglądać tak jak do tej pory - Tak. Nie wiem, nie gram za dużo w gry wyścigowe. Regularnie jedynie katuje Gran Turismo 5 które DLA MNIE jest idealne, zarówno jeśli chodzi o realizm, radość z gry i wszystko to co cechuje dobrą grę. Co do drugiego posta skierowanego do mnie - Oglądałeś filmy z Brucem Willisem? Wiesz jak zaczyna się Die Hard czy 16 Przecznic? Kacem, mam kaca, strasznego, nie pamiętam nic, zarzygałem taksówkę i własną wannę więc wybacz, ale jakoś nie mogę być dzisiaj miły dla ludzi, szczególnie gdy ktoś zaczyna wojować bez sensu na forum. Ja czuję się dzisiaj John McLane, więc niech nikt nie zwraca uwagi na agresję a wyłapuje w moich postach to co mam do przekazania. :)
 10. Popatrz na swoje posty. Nie mam tobie za złe tego że wolisz x''a, tylko jak o nim piszesz. Wszystko co na PS3 jest złe, biedne, nie ma ekskluziwów, a na x''a wszystko najlepsze. Obiektywizmu trochę, wystarczy popatrzeć na recenzje, opinie graczy, żeby wiedzieć że piszesz zwyczajne śmieci.
 11. Nie męcz się bo nie przetłumaczysz. ;) On żyje w swoim świecie, gdzie LBP to gówno a Uncharted działa na Nokii 5510. Szkoda nerwów, a jeszcze napiszesz coś, za co zaraz Cię jakiś nadgorliwy moderator nagrodzi. Takie coś jak to dziecko powinno się banować, wszystkie śmieszne forumowe wojny są przez takie dzieci, które są mocne w necie gdzie nie mogą dostać w jape.
 12. Hahaha, dziecko, to koniec z mojej strony bo widzę że nie ma z kim gadać. Ile masz lat? 14? 15? Internet naprawde powinien być albo dla osób 21+ albo za jakąś weryfikacją. Żegnam ozięble, dziecko.
 13. Tym halo się tylko zasłaniasz? Hahaha, God of War, seria Killzone która zjada dupą to twoje kolorowe halo, inFamous, Uncharted, Gran Turismo, Motorstorm, Heavy Rain, seria Resistance która też zjada dupą wszystko w co grasz, Wipeout, Yakuza, mam dalej wymieniać? Sam nie wiesz o czym gadasz, pałujesz się tym xboxem jakby było czym. Jestem przeciwny jakimś debilnym wojnom na forach przez neta bo jak coś do kogoś mam, to wolę się spotkać i to sobie wyjaśnić w ten czy inny sposób, ale jak widzę twoje spuszczanie się nad jedną konsolą i jedną grą to mnie cholera bierze.