McDiffi

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O McDiffi

 • Ranga
  Obywatel
 1. Ja też czekam z niecierpliwieniem, ale wiem, że im dłużej będę czekał tym bardziej dopracowaną grę zobaczę, tym więcej rzeczy umieszczą w niej REDzi i tym bardziej będzie mi się podobać kiedy dostaną ją w swoje rączki. Oby tak dalej REDzi.
 2. Takie sobie, dużo lepsze materiały w tym stylu się na YT widziało.
 3. Weźcie pod uwagę też, że są to ceny Amerykańskie, które mogą znacznie się różnić od cen polskich producentów. A ogólnie to ja wolę Xbox''a One, bo będzie miał przede wszystkim, więcej funkcji, integracja z Window''s, itd... A na różnicę pamięci bym nie patrzał, bo gry i tak będą wyglądać tak samo, i działać też podobnie, więc lepiej moim zdaniem wziąć XONE, bo jednak kto będzie miał lepsze funkcje i ich więcej ( to samo tyczy się eksclusiwów) ten wygra!
 4. To będzie najbardziej popaprany ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu) Sainst''s Row ze wszystkich!
 5. Wszystko bardzo fajnie, ale ceny nigdzie napisanej nie ma!
 6. Cieszcie się, że nie ma Always ON! A po za tym to na pewno znajdzie się jakiś sposób na używki! Np. instalowanie gier na zewnętrzne dyski i granie w nie przy odłączonym internecie! Ja tam bym się nie martwił, bo z No-Jtag''ami Microsoft nie zrobił nic do dziś! One wciąż żyją ;]... i tak pozostanie!
 7. McDiffi

  Xbox One za niecałe 2000 zł?

  Moim zdaniem będzie o wiele tańszy! Podejrzewam, że tak jak mówiono w plotkach będzie to ok. 1600zł. Zauważcie też, że gry np. w Niemczech, czy Francji kosztują po 69 euro, czyli ok.280 zł, a u nas po 200-220zł w dniu premiery! Albo np.Xbox 360 ok. 700 zł w Polsce, a w we Francji 800 - 900 zł w przeliczeniu. A tak w ogóle to najlepiej poczekać na oficjalną informację Microsoftu i liczyć na to, że nie okażą się kanaliami i skąpcami!