Hemiq

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  53
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Hemiq

 • Ranga
  Przodownik
 1. Funcom nie ma też praw do The Longest Journey przypadkiem?
 2. Hemiq

  F1 2015 - recenzja

  Ano coś poszło nie tak, i to nie tylko z F1 2015 :D http://screenshot.sh/oc5sojLSt0JTR
 3. O SpellForce 3 wiadomo od dawna. Tak samo o nowym studiu. News tak samo nieświeży jak dodatki Faith in Destiny i Demons of the Past do SpellForce 2.
 4. Paweł Pochowski , 16. stycznia 2014 15:45 Czytam to o 15:00. F*ck logic :D
 5. Beka. Fajnie że ktoś o mnie wspomniał. :D
 6. Była już dawno na Linuxa i Maca. Tyle że DRM-Free ze strony Humble Bundle :D
 7. > To była dobra gra, ale 7 lat temu... choć by nie wiem jak dobry ten DLC był i tak bym > nie wziął Ograłem Faith in Destiny, i powiem tyle. Jak się jest fanem serii to warto. Jak nie to szkoda sobie tyłek zawracać. Jak dla mnie 7/10. Ale te DLC do tego dodatku to jakaś porażka. Mapki po ~ 2 godziny, i każdy za 4€. Jakaś paranoja... Jak cdp.pl wyda to w jakiejś ładnej cenie lub gdzieś będzie taniej niż te 84 PLN (powiedzmy, tak koło 40 zł) to chętnie się skusze :) A jak nie to poczekam na promocję.
 8. Morze beki z tym Ubisoftem i jego problemami z grami ze świata Might & Magic.
 9. @TTTr96 - tylko szkoda, że spolszczenia nie ma na konsolach :D
 10. @Mateusz Stanisławski - a forum strony cdprojekt.pl (obecnie stare.cdp.pl) nie łaska przeczytać? Najpierw JA sam wypytałem o wszystko Nordic Games, później z tymi informacjami "przeszedłem" do CDP i tutaj masz informację. Człowiek od nich pisał na forum, że jest pełna polska wersja i w ArcaniA: A Complete Tale i Painkiller: Hell & Damnation konsolowym. Tak samo potwierdzili, że PCtowa wersja zawita ich nakładem nad Wisłę w cenie 39,99 PLN. Tu masz linka. http://stare.cdp.pl/board/topic/6142-ArcaniA_A_Complete_Tale_i_Painkiller_HandD_w_katalogu_CDPPL
 11. Ciekawe ile będzie Cenega wołać za to wydanie :D