Damiand92

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  206
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Damiand92

 • Ranga
  Przodownik
 1. Tutaj jest zwiastun nowego Alana Wake z gameplayem z 2012 roku, fajnie to wygląda. https://www.youtube.com/watch?v=zuo7WDhU5F8
 2. > > Sklep lub dystrybutor nic do tego nie mają ale Urząd Kontroli Skarbowej już tak. Podatek > od wzbogacenia to po pierwsze a sprzedawanie towaru którego się jeszcze nie posiada to > drugie. Do kwoty 10 tysięcy rocznie nic nie trzeba zgłaszać tym złodziejom jeżeli chodzi o wzbogacenie. Pytałem w listopadzie zeszłego roku.
 3. Przecież imię tego pana znajduje się w temacie. Każdy o tym wie, w takim razie nie interesujących rzeczy się nie czyta. A wtedy przestaną się pojawiać, gram.pl chyba nie jest taki głupi?
 4. > nigdy nie > czytało głównej księgi na której opiera się to wiara. > Główną księga chrześcijan jest Ewangelia, cztery. I jest czytana na każdej mszy świętej, dlatego nie sugeruj, że większość chrześcijan. A poza tym we Francji nie ma wolności słowa (chociaż im się wydaje, że jest). Zadałem koleżance (zresztą mieszka 10 minut od miejsca masakry w Paryżu), czy można powiedzieć homoseksualiście, że ja się nie zgadzam na adopcje przez niego dzieci o protestuje. Odpowiedź była "możesz powiedzieć, że protestujesz przeciwko adopcji, ale nie możesz powiedzieć, że protestujesz przeciwko adopcji, ponieważ on jest homoseksualistą". :) W sumie mogę zapytać, czy protest przeciwko homoseksualitom jest zabroniony pod groźbą kary, czy tylko pod groźbą antyprotestu. Ale wydaje mi się, że jest to po prostu prawnie zakazane, czyli nie ma wolności słowa, takiej jaka im się wydaje.
 5. Obywatele Unii Europejskiej? No i Polska straciła niepodległość. Szkoda, że nas o tym Unia nie poinformowała.
 6. Też wolałbym horror, w którym ma się pełną kontrolę nad postacią poza jakimiś pojedynczymi przypadkami z qte, nie wiem. Silent Hills mogliby reklamować, ale chyba jest za wcześnie.
 7. Kiedyś to było tabu, nie rozmawiało się o tym, że ktoś jest tak dziwny, a drugi inaczej. Żeby ludzie wyrastali na zdrowych psychicznie. A dzisiaj każdy o wszystkim się rozmawia. Ludzie zamiast zajmować się problemami własnymi zajmują się problemami innych, program rozmowy w toku jest przykładem, jak to ludzie lubią się interesować glupszymi od siebie. I najgorsze, że takie niezdrowe rzeczy pokazywane w telewizji oddziałują na oglądających. Bo tak jak kiedyś człowiek nie miał styczności z dziwactwami, tak teraz jest zasypywany głupotą. No i jak się ogląda coś sto razy to później jest problem z ocenieniem, czy to dalej jest dziwactwo, czy norma? No i właśnie na tym polega ta kultura postepowa, do przyzwyczajenia ludzi do dziwactw. Robią z nas głupców, a wielu się na to godzi. Jak obejrzy ktoś normalny 100 razy pedofilię w wiadomosciach to choćby był normalny może od tego zglupiec i sam stanie się pedofilem, gdy będzie miał okazje!
 8. Jak z kamerą to nieźle. Czekam na więcej informacji, bo mam ochotę kupić konsolę po nowym roku, może będzie okazja by kupić tą wersję.
 9. Damiand92

  Oferta świąteczna w sklepie gram.pl!

  Dzień dobry. Jak wyłączyć tą animację bombki w wydaniu mobilnym gram.pl? Zasłania troche tekstu, jak się huśta.
 10. Gra, jak gra. Ktoś tu chyba jest przewrażliwiony. Ledwo sobie przypomniałem, że przecież ścinanie ręki albo głowy już było i to w bardzo popularnej innej polskiej grze. Dead Island. I strzały pistoletem, z odległości metra, w głowę również. Tylko, że tam były zombie... A może nie? A może ludzie, którzy byli tylko chorzy i potrzebowali pomocy? Dlaczego ich zabijaliśmy? Dopóki nie jest to finansowane z waszych pieniędzy (dofinansowanie) proszę się od tego oddalić. Jak oni zarobią to ich sukces, jak na tym stracą to ich strata.
 11. > Ciekawe czy to oznacza, że wersja na PS3 też będzie kosztowała w okolicach 300zł na PSN > tak jak w przypadku większości nowych gier na PS4. Jak będzie cross-buy to w każdym pudelku z grą będzie kod do innej wersji gry, która będzie do pobrania z ps store. Czyli w pudełku od ps3 będzie kod na grę Ps4 i odwrotnie. A to znaczy, że nie jesteś uzależniony od kupna gry w pss. Tak mi się wydaje. I myślę, że to naprawdę dobra wiadomość. Sam nie kupię, bo mnie nie interesują takie gry, ale widać, że Activision się przynajmniej w tej kwestii postarali.
 12. Religia to zupełnie inna sprawa. Bo co innego wyśmiewać w wulgarny sposób kogoś praktyki religijne, czy jakiś kult, a co innego przedstawiać coś co istnieje i być za to karanym (pieniężnie lub jakimś środowiskowym linczem). Disney płaci 5 milionów dolarów rocznie organizacji. Ale kto mi powie na co te pieniądze idą? Bo ja widzę, że jednak wolność można kupić. Organizacji, która "chroni prawa" czteropalczastych już nie przeszkadza "stygmatyzowanie" ich podopiecznych. Sądzę, że istnieje wiele "fundacji", które są tylko po to żeby szukać okazji do odszkodowania. Kilka takich podobnych punktów, które pokazują hipokryzję pewnych środowisk. "Popieranie wolności słowa nie przeszkadza w pozywaniu do sądu ludzi o przeciwnych poglądach. Jest to tłumaczone „mową nienawiści”. Zakaz mowy nienawiści nie chroni katolików. Wtedy jest to wolność artystyczna. Dyskryminacja jest zła, chyba że dyskryminowany jest białym i heteroseksualnym mężczyzną. Wtedy nazywamy to dyskryminacją pozytywną." No i konkretnie dotycząca sprawy wyżej: W Japonii organizacja "walcząca o prawa" człowieka mającego 4 palce u jednej ręki walczy się o zakaz pokazywania tych ludzi w mediach i w rozrywce. Oczywiście mogłem się gdzieś zagalopować, pomylić. Proszę mnie poprawić.
 13. > Co się zaczyna wyjaśnij mi? Bo skoro piszesz do mnie to bez skrótów myślowych bo nie > rozumiem, szukasz kozła ofiarnego na tym forum? Bo naprawdę nie rozumiem? > Na forum gram.pl udzielał się bardzo dużo osoba o nicku Eternal101, teraz się nie udziela (ba, to konto juz nie istnieje), jest Pan pierwszym podejrzanym do bycia tamtą osobą i ja też to od jakiegoś czasu widzę. A zbieżność dat chyba nie działa tutaj na korzyść. A co do CARS, to miło by było, gdyby wersja była nie tyle dopracowana graficznie, ale i jazda żeby wydawała się realistyczna. Albo przynajmniej możliwość ustawienia takiego trybu dla graczy. Oczywiście nie zagram na premierę.
 14. Damiand92

  Endless Legend - recenzja

  > > o mój boże > Jeżeli chodzi Panu o jednego Boga, to powinno być napisane dużą literą. Panu chyba nie wypada. Miłej gry!
 15. Ja pamiętam taki horror Siren: Blood Curse, wydany na Ps3 w 2008 roku chyba. Też był w odcinkach. Nawet kupiłem całość swego czasu, ale niestety nie skończyłem. Osobiście wydaje mi się, że lepiej jednak wypuścić grę jako jedno.