boncer

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O boncer

 • Ranga
  Obywatel
 1. Co do postu powyżej - Inpost prawdopodobnie jest winny sytuacji - więc wyjaśnione. Pozdrawiam.
 2. To znowu ja od zamówienia nr SV10331624. Zamówione w środę, jakimś cudem doszło do paczkomatu dzisiaj o 21, chwytam koperte a tam pustka tylko faktura hahaaha. Dobrze wam radzę to odkręcić.
 3. Nie będę robił specjalnego wstępu, przechodzą do sedna. Trzy lata i trzy podejścia do sklepu gram.pl Wildstar - nie wysłaliście klucza do headstartu, który miał być w pre-orderach. Dodatek do wiedźmina - łaskawie dotarł dzień po premierze no i teraz perełka Fifa 17, nie powiem zapomniałem wam poprzednie wtopy i skuszony niską ceną zamówiłem (byłem tak głupi, że opłaciłem z góry) miało być wysłane najpierw w środę, później konsultant zapewniał, że wyślecie w czwartek a summa summarum nie wysłaliście w ogóle. Dziękuję, że kolejny raz przypominacie mi jak zajebiście jest nie móc zagrać w dniu premiery. Gdybyście byli zainteresowani (dok średnio odpowiada na maile) to numer zamówienia to SV10331624. Tym razem nie odpuszczę i ostrzegę innych kupujących wystawiająca odpowiednią opinię.
 4. boncer

  Evolve - sprawdź przed polowaniem

  Bardzo fajnie wam to wyszło tym razem! :)
 5. Dziwi mnie niechęć do gry sporej części graczy i zastanawiam się ilu z nich rozegrało chociaż jeden dobry mecz, bo quitowanie po 10 minutach mnie nie przekonuje. Ja przychylam się do rozentuzjazmowanych komentarzy prasy, bo grało mi się kapitalnie i pierwszy raz od wieków zamówiłem preordera.
 6. boncer

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  Nie wiem jak reszta, ale ja dostalem rano klucz.
 7. Zamówienie nr UQ00041432 Ta sama sytuacja z Wildstar, czyli brak klucza do headstartu. W ramach rekompensaty oczekuje jak naszybszego i darmowego wysłania kurierem zamiast odbioru w punkcie, który wybrałem.
 8. boncer

  Konsulat ekipy gram.pl - gry cyfrowe

  To samo co u kolegów wyżej z tym, że ja zamówiłem wersję pudełkową zawierającą również klucz do headstartu.
 9. boncer

  Diablo III - temat ogólny

  nie wiem czy to dobre miejsce ale wie ktoś kiedy będzie szansa żeby kupić d3 ?