yo173

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O yo173

 • Ranga
  Obywatel
 1. Wszystkie znaki na Ziemi i niebie wskazują na to, że będzie to najlepsza wyścigówka w tym roku:) Współczuje pecetowcom :D
 2. Moim zdaniem nazwa MW jak najbardziej pasuje do tej produkcji. Przecież koncepcja jest ta sama, co w oryginale z 2005 roku - uciekamy przed policją i chcemy być "najbardziej poszukiwanym". A co, że zmiany wprowadzili? Czasy przecież się zmieniają! Tuning już od ładnych paru lat nie jest tak modny, jak po premierze pierwszych Szybkich i Wściekłych, a fabuła podobna do tego z pierwszego MW byłaby dziś po prostu śmieszna. Uważam, że wzmożony hejting tej gry wynika z jakiegoś dziwnego zjawiska zachodzącego ostatnio w społeczności gejmerów - hejtujemy dosłownie wszystko jeszcze przed premierą. Ogarnijmy się, cieszmy się, ze wydają gry, że mają pomysły, zaufajmy trochę twórcom gier a oceniajmy ich pracę dopiero po premierze.
 3. Wszyscy płaczą o ten tuning, a większość nawet nie potrafi się nim posłużyć ;P Bardzo dobrze, że w nowym MW nie ma tuningu - przecież to gra sieciowa - ja, jeżdżąc sobie spokojnie po mieście, nie chciałbym zwymiotować na widok czyjegoś różowo zielonego Golfa z felgami od czołgu, niebieskim neonem i lądowiskiem dla promów kosmicznych na klapie bagażnika. Nie wiem jak Wy. A tak poważnie, tuning nie jest już modny baaardzo dawno, to tylko "fani" (w cudzysłowie, bo ciężko nazwać fanem kogoś, kto hejtuje serie od 3-4 lat) NFS ubzdurali sobie, że musi być tuning, a to tylko dlatego, że Underground 2 miał tuning i był fajny. Czasy tuningu w NFS już minęły, teraz trzeba liczyć, że Most Wanted będzie dobrą grą dzięki jakimś innym rozwiązaniom. Na przykład dzięki otwartemu światu, który będzie skłaniał gracza do eksploracji jak w kochanym U2, a nie pozwalał przeskakiwać gdzie się chce jak w starym, równie uwielbianym MW?
 4. Zawsze bardzo podobał mi się F4 Phantom. Mimo, że ma już swoje lata, to nadal moim zdaniem bardzo nowocześnie wygląda;)