CreateYourself

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  244
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O CreateYourself

 • Ranga
  Brygadzista
 1. CreateYourself

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Masz rację. Ale jeszcze bardziej nie wolno lekceważyć sporej warstwy kurzu, która wyścielała całe pudło zasilacza skutecznie powodując, jak mniemam, przegrzewanie się jakiś elementów składowych. Po dokładnym odkurzeniu - problem zniknął! :-) Mimo zasilacza z czarnej listy, jak widać, to czarna owca wśród czarnych owiec.
 2. CreateYourself

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Dziękuje za pomoc, tobie jak i Zabujca_Smokuf. Komputer jest stary, najlepsze czasy ma już za sobą a wiek to pewnie coś koło 5-6 lat. Woltomierza nie mam niestety. Możliwe, że szwankuje zasilacz. Komputer od dłuższego czasu ma problemy typu wyłączanie po kilku sekundach od uruchomienia. Śmieję się, że łapie jak stary Maluch dopiero po którymś razie. Mój zasilacz to Modecom Feel I-350ATX
 3. CreateYourself

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Ale co zasilacz, do wymiany, czy można coś z tym zrobić?
 4. CreateYourself

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Witam, Nie umiem zdiagnozować problemu. Komputer samoczynnie się wyłącza podczas oglądania filmów w wysokiej jakości, otwierania aukcji na Allegro z dużą ilością zdjęć czy grania w gry. Początkowo byłem pewien, że karta graficzna się przegrzewa. Więc po prostu ją odpiąłem i przerzuciłem się na zintegrowaną. Ale problem nadal występuje. Umieszczam zrzut ekranu z HWMonitor zaraz po ponownym uruchomieniu komputera po jego wyłączeniu. Macie jakieś pomysły co to może być? Chyba temperatury są OK? Problem zaczął się pojawiać odkąd brat gra w Minecrafta, wcześniej to nie występowało, choć zapewne to konsekwencja problemu, nie przyczyna.
 5. CreateYourself

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Spróbuję tego, bo na chwile obecna jedyne co pomogło to przerzucenie się na zintegrowaną.
 6. CreateYourself

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Mam problem z komputerem. Przy obciążeniu typu oglądanie filmu, przeglądanie aukcji na Allegro z dużą ilością zdjęć czy granie wyłącza się. Byłem przekonany, że to przegrzewanie, tutaj zrzut z HWMonitor, ale chyba nie ma niczego niepokojącego?