CreateYourself

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  244
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O CreateYourself

 • Ranga
  Brygadzista
 1. CreateYourself

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Masz rację. Ale jeszcze bardziej nie wolno lekceważyć sporej warstwy kurzu, która wyścielała całe pudło zasilacza skutecznie powodując, jak mniemam, przegrzewanie się jakiś elementów składowych. Po dokładnym odkurzeniu - problem zniknął! :-) Mimo zasilacza z czarnej listy, jak widać, to czarna owca wśród czarnych owiec.
 2. CreateYourself

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Dziękuje za pomoc, tobie jak i Zabujca_Smokuf. Komputer jest stary, najlepsze czasy ma już za sobą a wiek to pewnie coś koło 5-6 lat. Woltomierza nie mam niestety. Możliwe, że szwankuje zasilacz. Komputer od dłuższego czasu ma problemy typu wyłączanie po kilku sekundach od uruchomienia. Śmieję się, że łapie jak stary Maluch dopiero po którymś razie. Mój zasilacz to Modecom Feel I-350ATX
 3. CreateYourself

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Ale co zasilacz, do wymiany, czy można coś z tym zrobić?
 4. CreateYourself

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Witam, Nie umiem zdiagnozować problemu. Komputer samoczynnie się wyłącza podczas oglądania filmów w wysokiej jakości, otwierania aukcji na Allegro z dużą ilością zdjęć czy grania w gry. Początkowo byłem pewien, że karta graficzna się przegrzewa. Więc po prostu ją odpiąłem i przerzuciłem się na zintegrowaną. Ale problem nadal występuje. Umieszczam zrzut ekranu z HWMonitor zaraz po ponownym uruchomieniu komputera po jego wyłączeniu. Macie jakieś pomysły co to może być? Chyba temperatury są OK? Problem zaczął się pojawiać odkąd brat gra w Minecrafta, wcześniej to nie występowało, choć zapewne to konsekwencja problemu, nie przyczyna.
 5. CreateYourself

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Spróbuję tego, bo na chwile obecna jedyne co pomogło to przerzucenie się na zintegrowaną.
 6. CreateYourself

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Mam problem z komputerem. Przy obciążeniu typu oglądanie filmu, przeglądanie aukcji na Allegro z dużą ilością zdjęć czy granie wyłącza się. Byłem przekonany, że to przegrzewanie, tutaj zrzut z HWMonitor, ale chyba nie ma niczego niepokojącego?
 7. CreateYourself

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Po czyszczeniu nadal są problemy. Tylko, że mało było do czyszczenia - wnętrze było stosunkowo niezakurzone. Poza tym, problem występuje praktycznie tylko przy oglądaniu filmów bądź graniu. Idzie to jakoś połączyć ze sobą? Przy całej reszcie działa normalnie.
 8. CreateYourself

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Nigdzie nie napisałem, że płyta cokolwiek pamięta, tylko, że po tym incydencie nie mogłem ponownie zbootować Windowsa z CD. @Możliwe, że się przegrzewa, pier***lnięcie w obudowę pomogło, aż kurz poleciał. Zaraz go rozłożę i potraktuję sprzężonym powietrzem.
 9. CreateYourself

  Rower - temat dla maniaków rowerowych

  Mój Trek powoli nie daje rady, nie mam ochoty już w niego inwestować. Istnieje rower, który umożliwi mi w miarę komfortową jazdę po szosie (blokada skoku amortyzatora konieczna) i poradzi sobie w średnio trudnym terenie? Ostatnio więcej jeżdżę po szosie, ale bywa tak, że skręcę nie tam, gdzie potrzeba... Cóż, już raz niosłem rower na plecach przeprawiając się przez rzekę ;-) Myślałem o czymś do 1600 zł - na Alivio bądź Deore, z XTRem, raczej na hydrauliczne tarcze nie ma co liczyć? Mogą być v-brake, rzadko hamuję :D
 10. CreateYourself

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  Mam problem z komputerem. Resetuje się od czasu do czasu, jednak za każdym razem, gdy młodszy brat uruchamia jedną ze swoich gier. Pierwsze co chciałem zrobić, to naprawa uszkodzonych plików za pomocą funkcji odzyskiwania Windows (boot z CD Windows). Niestety, wyskoczyło mi okienko "Na którą instalację systemu Windows chcesz się zalogować?", wpisałem 1 bo nie wiedziałem o co chodzi, a tu komunikat o hasło - jak żadnego hasła nie ustawiałem :o Oczywiście 3x błędnie wpisane, teraz nie mogę nawet zbootować Windowsa z CD, bo przerzuca do wczytywania się Windowsa zamiast do wczytywania plików z płyty. Jakieś pomysł o co chodzi? Z dupy się ten problem wziął, pierwszy raz pojawił się jak brat grał w swoją grę, a teraz jest coraz bardziej notoryczny.
 11. CreateYourself

  Rower - temat dla maniaków rowerowych

  Z pewnością nie rok. Przez rok ktoś już by je zapie... Zabrał :-)
 12. CreateYourself

  Jakie studia?

  Studiuje ktoś ekonomię? Jak wygląda plan nauczania? Rozważam ten kierunek na UKSW. Raczej jako pomoc dydaktyczna do własnego kształcenia się aniżeli edukacyjną podstawę. Mam znajomego - na razie robi tabelki, wkleja tam literki i cyferki, potem z tego wychodzą inne literki i cyferki, trochę poprzeklina bo wyjdą nie takie, jak powinny, a potem nazywa to statystyką. A oprócz tego?
 13. CreateYourself

  Władca Pierścieni pytania, gry, książka, film

  Władcy Pierścieni Jakkolwiek również nie lubię komplikować sobie życia zbędnym i niepraktycznym myśleniem, tak komisji raczej nie zadowoli filozofia prostoty. Aczkolwiek skomponowałem już tezę i argumenty, opierając się na bogactwie świata przedstawionego i wartościach uniwersalnych zawartych w dziele.
 14. CreateYourself

  Władca Pierścieni pytania, gry, książka, film

  Matura zbliża się nieubłaganie, dlatego chciałbym prosić Was o kilka rad. Moglibyście wyrazić co Waszym zdaniem wpłynęło na fenomen Władcy Pierścieni?
 15. CreateYourself

  Matura ustna z polskiego - pytania i problemy

  Co według Was wpłynęło na fenomen Władcy Pierścieni? Rozbudowany i złożony świat przedstawiony? Uniwersalne prawdy w nim zawarte? Ciekawe wątki poboczne, czy też zwyczajnie chęć przezwyciężenia zła?