Dhestro

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dhestro

 • Ranga
  Obywatel
 1. Dhestro

  Defiance ma dokładny termin wydania

  Prawdopodobnie pierwsza Polska Gildia gry Defiance - Ghost''s Division, oddział nowo powstałego multiclanu zaczyna rekrutację! Zapraszamy wszystkich chętnych chcących pograć z rodakami w miłej i kulturalnej atmosferze. Nie wymagamy pisania nużących podań ,poznamy się i zweryfikujemy kandydatów podczas wspólnego grania, zachowania na forum i rozmowy(TS3,Mumble). Zarejestruj się na forum http://gstl.enjin.com/ Gramy już od bety!
 2. Dhestro

  DEFIANCE

  http://defiance.com/en/ Prawdopodobnie pierwsza Polska Gildia gry Defiance - Ghost''s Division, oddział nowo powstałego multiclanu zaczyna rekrutację! Zapraszamy wszystkich chętnych chcących pograć z rodakami w miłej i kulturalnej atmosferze. Nie wymagamy pisania nużących podań ,poznamy się i zweryfikujemy kandydatów podczas wspólnego grania, zachowania na forum i rozmowy(TS3,Mumble). Zarejestruj się na forum http://gstl.enjin.com/ Gramy już od bety!
 3. Świetna para aktorów, uwielbiam Claudie jako Vale w serialu Stargate SG1
 4. Pierwszy "zawias" zaliczyłem po dniu od zakupu... Konsola walnęła freeza przy ekranie doczytywania gry Little Deviants. Po kilku próbach wyłączenia delikatnie spanikowałem :) trzymałem Power OFF za krótko...Dopiero odnaleziona informacja tutaj http://pl.playstation.com/psvita/support/faqs/ uświadomiła mi że wyłącznik trzeba trzymać przynajmniej 30 sekund... Zimny pot się lał z czoła...