Urungulu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  126
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Urungulu

 • Ranga
  Przodownik
 1. Akurat 10-11 są warsztaty z salsy u mnie w mieście, ale jakoś da radę pograć ;)
 2. > No mam nadzieje, że dodatek będzie czymś w rodzaju Przebudzenia, które również dodawało > nowe zakończenie, i jakoś nie pamiętam aby taki hejt był wtedy. Bo przebudzenie to była prawie odrębna gra - typowy dodatek/rozszerzenie, jak w starych cRPG (jak np. Tron Bhaala). Tutaj zrobili to samo, co w ME2 - niby skończysz grę, a potem masz DLC, w którym masz "prawdziwe zakończenie". Oczywiście DLC na 2 godzin ;) DA:I bardzo mi się podobało, ale polityka DLC w grach EA/Bio nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.
 3. Ani redaktor, ani czytelnicy nie sprawdzili o co biega ;) Larian sam sfinansuje produkcję, na KS zbierają tylko dodatkowe pieniądze na poszerzenie produkcji. Środki na zrobienie drugiej części mają, chcą tylko większego rozmachu. Poza tym, oni już celują w wyższy segment produkcji - tego nie dałoby się zrobić za $500k, także spokojnie ;) Co do edycji rozszerzonej pierwszej części - sam się czaję na PS4, ma niby wyjść na przełomie października/listopada. Ktoś grał na PC? Warto chytać?
 4. > > > > Podejrzewam, ze cena bedzie w granicach 50GBP, moze 55GBP. > > > > W UK już się pojawiła możliwość zamawiania, niestety cena inna: Preorder £69.99 > Trololo :C jeśli to prawda, to chyba jakiś żart - Wiesiek 3 miał kolekcjonerkę w tym przedziale cenowym. MK:X SE kosztował 260 zł, także lekki szok, bo wątpię w to, że cena dla Polszy będzie lepsza :O
 5. To jest to, na co czekałem :P teraz tylko jeszcze podkręcić poziom trudności i będzie można nacieszyć się Rynsztunkiem Szkoły Wilka :P
 6. Ludzie mogą narzekać, że obecna generacja jest generacją remasterów, ale dla mnie to świetna wiadomość! Nie miałem PS3 i zagram z wielką chęcią ;)
 7. @Micz97 i @Szatansky Dzięki za info! Czyli raczej Fifka, ale lepiej nie preorderować ;) Już od dawna nic nie preorderuję, bo już zdążyłem się nieźle sparzyć, także się zobaczy.
 8. A ja mam z kolei inne pytanie - BARDZO dawno temu grałem w FIFĘ (z 9-10 lat temu?) i nosi mnie na kupno gry piłkarskiej na PS4. Lubię sobie popykać, poza tym fajna zabawa ze znajomymi na imprezie (i to inna niż bijatyki). No i teraz pytanie - czy PES2016, czy FIFA16? W PES-a nie grałem, ale zapowiedzi jakoś do mnie nie przemawiają. Z drugiej strony ludzie strasznie psioczą na FIFĘ i teraz jestem w kropce :(
 9. Ja tak naprawdę, to chciałbym jakiś nowy region, jakiś śródziemnomorski - Hiszpania, może Włochy. Albo południe Francji! Już mi się opatrzyły trasy ;)
 10. Panie i Panowie, pytanie - baaardzo dawno nie grałem już w gry piłkarskie. Mam PS4, chciałbym jakąś grę piłkarską do popykania, w tym na 2 pady. I teraz właściwe pytanie - brać PES''a, czy FIFA? W PES nie grałem nigdy, w Fifę lata temu. Z jednej strony wymyśleni piłkarze mogą mnie w PES drażnić, z drugiej strony Fifie zarzuca się rzekomo drewnianą rozgrywkę. Co byście polecili?
 11. Wiem, że piątek i wiem, że wytykanie błędów jest obleśne, ale "w tę postać wciela się Barbara Gordon", a nie "w tą".
 12. Ciekawe jakież to indyki przygotują w tym miesiącu na PS4? :P Ground Zeroes to był fajny pomysł, może w końcu wpadnie Killzone?
 13. Jak nie miałem żadnych błędów, tak zaczęły się dziwne glitche po zainstalowaniu tego patcha. Ciała ubitych wrogów unoszą się masowo w powietrzu xD
 14. To jest w ogóle złoty rok dla rpgowców :) Dawno takiego wysypu nie było - DA:I, PoE, Wiesław, potem jeszcze Fallout, Torment. Nic, tylko grać ;) Za PoE się zabiorę na poważnie po W3, bo z komentarzy i recenzji widzę, że gra miodzio!