VBone

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1293
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O VBone

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. VBone

  Forumowa Mafia

  A Ty się budź JESZCZE później.
 2. VBone

  Forumowa Mafia

  Z mojego też.
 3. VBone

  Forumowa Mafia

  Wygodne? Taka sytuacja. Przedstawiam JEDNEGO (mocniejszego) podejrzanego, reszta w sumie wychodzi dosyć neutralnie. Nie mam pola do manewru, odcinam się od ewentualnej możliwości zmiany głosu (chyba, że jakiś głupi remis by wyskoczył, albo coś). To jest wygodne dla mafiozy? Wcale na takie nie wygląda.
 4. VBone

  Forumowa Mafia

  Cóż, jak wspominałem: ******************* lincz -> Avalon67 *******************
 5. VBone

  Forumowa Mafia

  Ale tak nie jest. Niemniej jednak, jeśli takie założenie pasuje bardziej do Twojej wizji, to proszę bardzo, interpretuj to w ten sposób. Przy czym nie wydaje mi się, żeby świadczyło to o jakichkolwiek niecnych zamiarach z mojej strony. Hm... Może miało to na celu uniknięcie tego szaleństwa z głosami na ostatnią chwilę (modnego w tym roku) i niefortunnymi skutkami tegoż? Może zrobiłem to, by wyklarować sytuację, którą i tak udało się niektórym na powrót zmącić? Zdaję sobie sprawę z mnogości możliwych interpretacji. Jednak... czy aby na pewno ta, że ratowałem partnera jest najrozsądniejszą?
 6. VBone

  Forumowa Mafia

  Wierz lub nie, ale nie widziałem tego tekstu. Robiłem kilka innych rzeczy podczas pisania posta i trochę dużo czasu na to zeszło. Zacytowane przez Ciebie moje słowa odnoszą się więc nie do tej konkretnej wypowiedzi qrexa, lecz do jego postaci fabularnej - zagubionego gościa, który nic nie pamięta i nie może znaleźć drogi do toalety. Jednak w poprzednim poście już napisałem - motywacją było przełamanie remisu lub oddalenie jego widma. Fabularka fabularką. Jak to nie? To pierwszy lincz! Tu niemal wszystko przechodzi, a kolejność/ilość poszczególnych argumentacji ma marginalne znaczenie. Tak sądzę przynajmniej, i jeśli opierałbym się wyłącznie na przeczuciu, to nie omieszkałbym o tym wspomnieć. Podobna? Nie wydaje mi się. Właściwie to zero tu podobieństw, gdyż motywacja stojąca za tym głosem była zupełnie inna, co wyjaśniłem wcześniej. Być może ta fabularka wprowadziła w błąd - przyznaję, że mogło to być w ten sposób odczytane.
 7. VBone

  Forumowa Mafia

  - Ja trochę zaspać. **************** Dobra, więc kilka spraw. Najpierw: dlaczego qrex? (bo HBG już zdążył to wytknąć) Podczas pisania posta widziałem następujące lincze: dwa głosy na qrexa, po jednym na HBG, mnie, zerohuntera, Windowsa, roba. Zgodnie z zasadą, że remis w sumie niczemu nie służy w pierwszym linczu, postanowiłem dobić osobę, która miała najwięcej głosów w tym momencie. To była jedyna motywacja. Dalej: mord na kindziuku i reakcja HBG. Sytuacja jak z kryminału. Dlaczego HBG tłumaczy się tak prędko? A dlaczego nie? Przecież niemal pewne jest to, że ktoś ten dziwny zbieg okoliczności przytoczy. Dlatego nie podoba mi się późniejsza wypowiedź Avalona. Motywy mordów? Padają gracze średnio doświadczeni. Czekaliśmy całkiem dużo czasu na tę edycję. Długo może nie być następnej. Dlatego przywołam teorię, z której korzystałem w podobnych sytuacjach. Zwykle nie jest ona zbyt pomocna, jednak... Mianowicie mafia może być złożona z dwóch doświadczonych graczy, którzy mordują tak, by zostawić sobie tych, których uważają za najbardziej wygadanych/kompetentnych/po prostu super. Dla wyzwania. Jednak i w tej edycji jest to założenie cechujące się średnią przydatnością. Spójrzmy bowiem na listę graczy. Jest na niej 5 osób, które uważam za wyjadaczy (pod względem stażu): win0, rob, Avalon, Cael, Fiarot. Sporo ich. Chociaż może to być pomocne. Avalon jest na powyższej liście. Wspominałem także, że nie spodobała mi się jego wypowiedź na temat tłumaczenia HBG. To już dwie przesłanki za tym, że coś z nim nie tak (wybacz). Podsumowując, jak na razie Avalon jest moim kandydatem do linczu. Nie zapominam jednak, że pora jeszcze wczesna.
 8. VBone

  Forumowa Mafia

  - Ja nie lubić śpiąca mężczyzna, co to się nie odzywać i nie pamiętać co robić wcześniej. Ja myśleć, że on jakiś wariat albo co. Ja brać pod uwagę, że on próbować nas brać na współczucie. Ja zawsze mówić, że wojownik współczuciowski to słaby wojownik. *************** lincz -> qrex *************** Aby stała się jasność.
 9. VBone

  Forumowa Mafia

  - Ja mieć prosta moralność. Ja myśleć, że kto bije w plemię, to zły facet. Ja myśleć, że my teraz plemię, plemię miszczów. Ja być smutny, że Filipu brak honoru. Ja być także smutny, że on nie być już tutaj. Ja mieć czucie, że win0 mieć trochę racja - że złe facety jakieś wrobić Filipa w oszustweństwo. Ja przynajmniej mieć taka nadzieja, bo Filip teraz być w plemię - a honor plemię zależeć od honoru wojowników w plemię. Ja próbować dowieść to, bo inaczej ja nie mieć honoru i musieć skoczyć ze skały. Ja myśleć, że Ty teraz rozumieć, a jak nie rozumieć, to Ty pytać, a nie brzydkie żarty mówić.
 10. VBone

  Forumowa Mafia

  - WURRGAH! Ja nienawidzić oszust. Ja go znieść, jakby ktoś inny go nie zgnieść pierwszy. Ja nie uważać go za takiego, on być za cichy i się nie chwalić. Ja myśleć, że to być częste - zabić cichy facet, żeby dobre facety miały trudniej przy śledzenie. Ja myśleć też, że my miszcze - źli też miszcze i nie chcieć cichy kodziarz, żeby im nie psuł zabawa. Ja widzieć jednak, że to nam wcale nie pomagać znajść źli.
 11. VBone

  Forumowa Mafia

  Kolejny zgon Mefista, kolejne czako. VarrBonowi skończyło się żarcie, począł więc wstawać z wygodnego krzesła, które ledwo wytrzymywało napór zielonego ciała. Nagle mistrz action RPG zatrzymał się, a na jego twarzy pojawiło się coś jakby uśmiech. Zwrócił się do Caela: - RAARGH! Ja też kiedyś grać w WOW. Ja zabijać wszystko co się ruszać. Ja pytać Ty, czy Ty też zabijać, czy łowić ryby i bekać w karczma? RAAARGH. Ja kłaniać się Thrall. Nie czekając na reakcję, udał się do kuchni, by powrócić z toną mięcha w rękach.
 12. VBone

  Forumowa Mafia

  - WRAGH! Vrathgar Bongathr, gdyż takie imię widniało w jego dowodzie po niedawnej zmianie, prawie wykopał drzwi z zawiasów. Był ogromny, dwa metry dwadzieścia jak nic. Jego umięśnione ciało był pomalowane na zielono, a co wrażliwsze miejsca przykrywała metalowa zbroja (i gacie) własnej roboty. - Ja być Vrathgar Bongathr, ale wy mnie nazywać VarrBon. Ja być miszcz hek end slesz albo ekszyn RPG, jak wy woleć. Ja lubieć jeść i niszczyć i miażdżyć i zgniatać i takie rzeczy. Ja teraz jeść i grać, a jak ktoś przeszkadzać, to dostać pięść w morda i już się nie ruszać. RAAARGH! Jak powiedział, tak też zrobił. Na pierwszy ogień poszło Diablo II, gdzie wybrał swojego barbarzyńcę, NISZCZYCIELA_MUZGUW i wtórował mu przy okrzykach bojowych.
 13. VBone

  Forumowa Mafia

  Hiszpania Tequila Cuervo Gold
 14. VBone

  Forumowa Mafia

  Za namową Shudo: MG - Zurris 0. (1). win0 1. (2). Filip 2. (3). Isildur 3. (4). qrex 4. (5). kindziuk 5. (6). Avalon 6. (7). Winry (będzie od poniedziałku) 7. (8). HBG 8. (9). Rincewind 9. (10). Shudo 10. (11). VBone 11. (12). 12. (13). {Prido} zależy który numerek wybierzesz :) 13. (14). {Prido) zależy który numerek wybierzesz :)
 15. VBone

  Forumowa Mafia

  Skoro brakuje Ci mocnych wrażeń... ;] ******************* Lincz -> Kukowsky *******************