Dante-Sparda

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  194
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Dante-Sparda

 1. Ludzie!!! Dzięki za Wasze komentarze bo zacząłem się zastanawiać czy to ja zwariowałem czy świat! :D Co do pytania postawionego w tytule to czytając takie bzdurne i stronnicze artykuły to zaufanie do recenzentów musi spadać. Z drugiej strony najbardziej sie liczy ruch na stronie stąd takie "ambitne" teksty.
 2. Mnie bardziej ciekawi jakiej orientacji jest Winston. Reszta jest nie istotna.
 3. Rozumiem, że "zabawne" to chodzi o kobiety na frontach II Wojny Światowej? :p
 4. Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me.
 5. Czemu biedni? Właśnie bogaci skoro woleli zapłacić więcej żeby pograć wcześniej :)
 6. DMC 5 to będzie mój najlepszy dzień kobiet w życiu :D a co do tekstu to Nero chyba wydoroślał, a nei się zestarzał. Trudno powiedizeć o kimś kto miał przykładowo 19 lat a teraz ma 25, że się postarzał.
 7. A komu to potrzebne? A dlaczego?
 8. Błąd w tytule jest celowy? Z tekstu wynika, że na przestrzeni TYGODNI, a nie jednego tygodnia. Jest róznica pomiędzy 30 grami na miesiąc na 120.
 9. Ciekawe kto to ta Nico, bo na pewno nie ta tutaj z obrzydliwymi zębami. Na okładce widać jakąś inną trzecią postać z kataną.
 10. Dante-Sparda

  E3 2018: Devil May Cry 5 oficjalnie zapowiedziane

  To jest Nero. Można to poznać po głosie, broniach ręce i KYRRRIEEEEEE!!! :D Dante pojawia się w ostatnich 3 sekundach, które tutaj wycięli. @Mich4elos Właściwie wygląda to na prawdziwą kontynuację bo te ostatnie sekundy trailera sugerują, że akcja jest po 2 części. Więc futurystyczny klimat (demoniczne helikoptery khe khe) pasuje.
 11. Dante-Sparda

  E3 2018: Devil May Cry 5 oficjalnie zapowiedziane

  The time has come and so have I!!!! 10 lat czekania i w końcu ;(
 12. Za mało czarnosórych kobiet. Nie tak wyobrażałem sobie mojego Battlefielda :(
 13. Dante-Sparda

  Recenzja gry Agony na gram.pl

  Powiem tak - ogólnie wydaje mi się, że Agony trochę padło ofiarą własnego marketingu. Gra miała szokować (wycięte kawałki można nazwać faktycznie... niezbyt smacznymi, choć wiele w życiu się widziało) i ostatecznie tylko tyle z tego wyszło. Trudno jest mi przywołać grę, która była z jednej strony szokująca i balansująca na granicy smaku, a z drugiej - dobra technicznie.  Jakieś pomysły? Teddy Floppy Ear: Mountain Adventure ??
 14. Nie rozumiem z tym Battlefieldem. Z tekstu wynika, że wprowadzają rewolucję w skostniałym gatunku. Ale czyli, że co? Bo z tekstu nie wynika co właściwie takiego niesamowitego ten nowy Battlefield ma przynieść? Poza SJW.  "Blizzard zbudował na tej filozofii tworzenia gier całą swoją potęgę, kradnąc pomysły skąd się tylko da i dopieszczając je do perfekcji. Czyżby ktoś się w końcu zaczął od nich uczyć?" - ten sam Blizzard z akapitu wcześniej :) ? - "(...)wielkich wydawców takich jak Blizzard i Electronic Arts, próbowało wbić się na rynek i… żadnemu się nie udało. Są albo martwe, albo ciągną niemrawo na sztucznym oddychaniu, jak Heroes of the Storm."
 15. A gdzie miejsce dla Devil May Cry 5?
 16. To nie mogłeś od razu przestać, a nie się produkujesz? Szkoda naszego czasu. My niedźwiedzie nie mamy czasy na pierdoły.  I znowu zaczyna się, że nie pozwalam ludziom grać... Dobra już nie będę Ci przeszkadzał. Skandal!! NIe grajcie w to badziewie bojkotujcie tę grę!!  W ogóle nie pomyśleli o innych rasach!! A gdzie są dzielne azjatyckie kobiety, któe braly udział w Pearl Harbor i borniły swej ziemi za sterami samolotów!!! To ma być równość?! DICE mieliście przekraczać granice!! USŁYSZCIE MÓJ KRZYK/RYK JESZCZE NIE JEST ZA PÓŹNO!!
 17. Czemu jak ja podałem argumenty to mnie zwyzywałeś i to było dorosłe, a ja jestem dziecinny bo utożsamiam się z niedźwiedziem? Nie znasz nie oceniaj, co Ci do tego? Masz cos do niedźwiedzi? Setny raz powtarzam, że nie zabraniam grać BF5 i kupować BF5. Gościu kiedy Ty to zrozumiesz? Kup sobie z Anią BF5 i pijcie soyowe late, naprawdę to nie moja sprawa. Co Ty o tym zabijaniu przez kobiety? Masz jakiś fetysz? Mi tam się kobiety bardzo podobają i uważam, że wojna to nie jest miejsce dla nich zwłaszcza, że na froncie ich nie było. Ale jak chcesz do nich strzelać to spoko.  Nie zbudujemy tak porozumienia pomiędzy naszymi gatunkami. 
 18. Ostatni raz mówię, że nie jestem Twoim "chłopcem", tylko Niedźwiedziem i życzę sobie żeby tak mnie traktować.  Polemizacja w Twoim wykonaniu: "Jakie Ty masz urojenia człowieku?" , "...Twojego chorego umysłu...", "bo Twój jaskiniowy umysł " , "Ty jesteś jakiś dziwny." , "To takie żałosne.". Więcej mi się nie chce szukać :p Obraziłeś mnie kilkukrotnie, a teraz udajesz wielce oświeconego walczącego o wolność wypowiedzi. Wypowiedziałem się na temat artykułu, że zgadzam się z graczami, którzy czują niezadowoloenie. Ty wpadłeś i mnie zjechałeś i jesteś ok :p W dodatku ciągle powołujesz się na jakąs wyimaginowaną koleżankę. Ja nie jestem czarnoskóry a musiałem grać czarnoskórym medykiem w BF4 cieakwe czy wtedy mnie tak bronileś :p Jesteś po prostu hipokrytą pałającym nienawiścią do niedźwiedzi. Nasze gatunki nigdy nie będą żyć w zgodzie przez takich jak Ty. Także moja męska duma nie ucierpi, bo nawet jej nie mam, a niedźwiedzia nie obchodzi kto go pokona. Nie mierz wszystkich swoją miarą, że jak ktoś Cię pokona w gre to Twoja duma cierpi od razu. Wiele niedźwiedzi gra po prostu dla zabawy :p  A szufladkuję Cię nie dlatego, że się nie zgadaszze mną,  tylko przez Twoją hipokryzję i darcie japy. Walcysz o wolność wypowiedzi wtedy kiedy jest taka jak Twoja, a jak nie to zwyzywasz ludzi lub niedźwiedzie.  @Muradin Jeśli tak było to fajnie, ale to tylko potwierdza to co napisałem, że w przyapdku ludzi młodych bardzo często zaczyna się od gier. Ty akurat podszełeś do tematu porządnie, ale pełno ludzi gra w gry i beirze to za pewnik. Też wyznaję tę zasadę dlatego BFV nie kupię, ale jak ktoś chce to śmiało. 
 19. O kurde nieźle się podnieciłeś :p Propagandzie SJW i lewicowej. Specjalnie tworzy się obraz multikulti i zakłamuje historie bo naród bez historii jest łątwiejszy do kontrolowania. Do młodych ludzi nie trafiają filmy dokumentalne tylk owłaśnie gry. Większość z nas wie więcej o plaży Omaha z Medal of Honor niż lekcji hisotrii. A że propaganda działa jesteś tego najlepszym przykładem krzykaczu :D Porównujesz coś co robili gracze do tego co robią twórcy. Mój ostatni argument to był sarkazm, ale udowodniłeś, że ludzie lewicy nie mają poczucia humoru :D Ale ja nie odmawiam nic nikomu. Ja mam nadzieje, że będą same czarne kobiety z protezami. bo gdyby nie one to byśmy teraz nie mogli rozmawiać. No i ogólnie fajnie, że tak walczysz o wolnośc w grach, a ograniczasz moją wolność wypowiedzi :) Oh well. Na koniec chciałem zaznaczyć, że akurat w trakcie pisania utożsamiałem się z niedźwiedziem Wojtkiem, a ty założyłeś mój gatunek? Wróć do szkoły i naucz się tolerancji. Nie mam zacietrzewionego umysłu bo mój niedźwiedzi umysł jest ponadto :/ Ale ogólnie słabo, że Twój gatunek upadł tak nisko. Do chmur każde drzewo się pnie, skąd to wiedzieć masz? Skoro ścinasz je ;(