DrakeBurn

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  323
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DrakeBurn

 • Ranga
  Brygadzista

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nikt nie myślał, że będzie mniejsza.
 2. Premiera filmu coraz bliżej, więc może warto raz jeszcze odnieść się do tematu. >Claudia Auditore nie miała uciętego palca. (Widać jak się uważało podczas gry). Miała wypalony symbol asasynów na palcu. Scena z Claudią była dość słabo widoczna. Kąt ułożenia kamery ukrywał palec, więc wiele osób mogło pomyśleć, że został on ucięty rozgrzanymi obcęgami. Przyznaje jednak, że napisałem to dość impulsywnie. Równie impulsywnie, co autor komentarza - stwierdzając po jednym zdjęciu brak palca i nazywając film kaszanką. Na pierwszym lepszej klatce z trailerów, postać widocznie posiada wszystkie palce, więc znów zmyliła tu perspektywa. http://cdn.inquisitr.com/wp-content/uploads/2016/05/Assassins-Creed-Trailer.jpg Altair miał nadzieję, że jego "bracia" porzucą rytuał, który w tamtym czasie uznawany był za rdzenną zasadę/przepis zakonu. Co nie znaczy, że każdy członek zakonu tak zrobił, w końcu w pewnym momencie wiele osób się od niego odwróciło. To jakie zasady dotarły do danego zakątka świata to już kwestia wyobraźni scenarzysty. Najlepszym tego przykładem są modyfikacje ukrytego ostrza. Nie da się wszystkiego przewidzieć, ale mam nadzieję, że będzie to dobry film.
 3. DrakeBurn

  Nowy gameplay z Watch Dogs 2

  Fragment fajny, ale news ma błąd, powinno być Hollowaya.
 4. TYTUŁ: [Rehash] Przemyślenia #13 Piractwo Poskromione TEMAT: To już ostatni wpis nawiązujący do tematów moich przemyśleń sprzed lat. Poruszam temat wielkiej zmiany jakiej dokonało Denuvo oraz tego jak owe zabezpieczenie może wpłynąć na przyszłość produkcji AAA. LINK: http://ja.gram.pl/DrakeBurn/182
 5. Problem z pełnymi zdaniami polega na przeniesieniu zdań z języka angielskiego. W naszym języku wiele z nich nie będzie brzmieć równie dobrze, a niektóre wręcz komicznie i niepotrzebnie. Jeśli chodzi o zaprezentowaną próbkę z nagrań wszystkich panów, nie jest źle, a w niektórych przypadkach nawet bardzo dobrze. Widać, że starają się dać z siebie wszystko, bo w końcu usłyszą samych siebie w grze.
 6. Jeśli wszyscy użytkownicy PC otrzymają, tak jak w przypadku dwójki, nową wersję za darmo, to jak najbardziej popieram tego typu zabieg. Darksiders to naprawdę fajna seria i poprawienie jej poprzez dostosowanie do dzisiejszych standardów, zdecydowanie sprawi, że chętnie wrócę do tego tytułu.
 7. TYTUŁ: [Rehash] Przemyślenia #11 Steam, Origin, Zmiany TEMAT: Spojrzenie z perspektywy czterech lat na zmiany jakie zaszły w kwestiach - cen gier oraz platform dystrybucji gier. LINK: http://ja.gram.pl/DrakeBurn/180
 8. TYTUŁ: [Rehash] Przemyślenia #10 Coraz nudniejsza grafika TEMAT: Powrót po latach do mojego wpisu o postępie w dziedzinie grafiki. Czy nadal się rozwija, czy może stoi w miejscu? LINK: http://ja.gram.pl/DrakeBurn/179
 9. Dzień 1: Stałem na krawędzi śmigłowca nie wierząc w to co zaraz zrobię. Nagle słyszę głos mojego przyjaciela. - Sam tego chciałeś - przypomniał Adam. Zacisnąłem swą pięść i policzyłem do pięciu i... skoczyłem! Strach sprawiał, że sekundy robiły się dłuższe, gdy nagle z hukiem uderzyłem w wodę. Dzień 2: Głód doskwierał mi od kilku godzin. Nagle zauważyłem dużą ilość kokosów - to mogło mi uratować życie. Tylko dobre pytanie... jak ja mam je właściwie zdobyć. Po czwartym upadku i wielu otarciach zdecydowałem się na zwykłe rzuty kamieniami. Dało to wspaniały rezultat, choć niektóre kokosy pękły zanim uderzyły ziemię. Wypiłem z nich co tylko się dało. Robiło się już ciemno, a ja zapomniałem o najważniejszym... schronieniu. Dzień 3: Całą noc było mi zimno, spałem na plaży przykryty piaskiem oraz suchymi liśćmi. Zaraz musiałem zabrać się za budowanie namiotu. Na filmach wyglądało to dużo prościej. Pod koniec dnia, zmęczony brakiem efektów - zdecydowałem się na zwykły hamak. Dzień 4: Wyjąłem swój nóż i krzesiwo, które zabrałem ze sobą i zaczęła się zabawa... po godzinie prób udało mi się! OGIEŃ! OGIEŃ! Nigdy tak się nie cieszyłem z ognia... Odkryłem też strumyk pełen ryb. Dzień 5: Obudził mnie głośny ryk, pierwsza myśl "TYGRYS!". Serce podeszło mi do gardła i biło coraz mocniej. Nagle jakiś cień przebiegł przede mną. Były to trzy małe niegroźne małpki, które chrupały moją zdobycz... co ja teraz zjem... Dzień 6: Tym razem chciałem zrobić własną tratwę z bambusa. Był to dość szalony pomysł, ale - żyje się raz! Zebrałem materiały, z ususzonej trawy zrobiłem liny, którymi obwiązałem bambus. Konstrukcję wiele razy wzmacniałem. Przygotowałem wszystko co było ważne w tym jedzenie, upiekłem kilka ryb i poszedłem spać... Dzień 7: Ocean był spokojny...za spokojny... sądziłem, że zaskoczy mnie jakiś sztorm, ale wypłynąłem dalej niż wcześniej zamierzałem...ŁUP! ŁUP! moje myśli przerwały wielokrotne uderzenia w tratwę. Nagle - zdziwiony - zwróciłem uwagę na wodę... heee.... nie, tylko nie to! To REKIN!!! Był dużo większy niż się spodziewałem. Bez trudu szarpał i przechylał łódkę na wszelkie strony. Nie było odwrotu... rzucałem w niego tym co miałem pod ręką... z marnym skutkiem. To koniec pomyślałem, nie utrzymam się dłużej na tratwie. Moja survivalowa przygoda w każdej chwili mogła się skończyć, potem nastała ciemność. Byłem wewnątrz helikoptera! Nagle podszedł do mnie jakiś człowiek. Był to Adam! - Co się stało? - zapytałem zdziwiony. - Szukaliśmy cię przez kilka godzin, bo zrobiło się niebezpiecznie - odpowiedział Adam. - Dobrze, że do reszty nie zwariowałeś heh, mam nadzieję, że opowiesz mi co przeżyłeś w ciągu ostatnich dni - powiedział Adam. - Oj... opowiem, opowiem i to dużo, ale mogę, też powiedzieć, że to był pierwszy i ostatni raz kiedy się na coś takiego zdecydowałem, resztę przygód wolę przeżywać w The Flame in the Floods. - odpowiedziałem z uśmiechem.
 10. Evolve miało fajny koncept, ale rozgrywkę zjadła zachłanność twórców.
 11. > > > Ani Sony ani Microsoft cię nie okłamuje te konsole będą praktycznie takie same > jak > > te stare na zwykłych HD nie będzie żadnej różnicy w rozdzielczości. > > > > Hahaha tak wlasnie pisales . A teraz piszesz co innego. > Co takiego pisze innego? sam mnie zacytowałeś i pisze jak wół że na zwykłym telewizorze > HD te rozdziałki niczym się nie będą różnić na starej i nowej wersji konsoli. Pomyśl > jak nowa Ps4 na TV z720p i 1080p ma ci wycisnąć 4k rozdziały koleś na zdrowy rozum pomyślunku > troszkę i czytania ze zrozumieniem. Ja często używam DSR i gry wyglądają o niebo lepiej, więc jeśli by im się chciało to by opracowali coś takiego na PS4, inna sprawa to moc starej konsoli... Jeśli jednak nowa PS4 będzie mocniejsza, to kto wie...
 12. > " - Konsola będzie spektakularna?" > > A gry? Te od Nintendo pewnie będą dobre, a reszta już zależy od innych firm.
 13. > > Ani Sony ani Microsoft cię nie okłamuje te konsole będą praktycznie takie same > jak te > > > > > stare na zwykłych HD nie będzie żadnej różnicy w rozdzielczości . Na starsze > modele > > i > > > te nowe będą wychodzić te same gry więc gdzie widzisz problem. Jak nie masz > TV z > > 4K to > > > ci te nowe konsole powinny koło tyłka latać i je olać ciepłym moczem > > > > Troche slabo jestes poinformowany . Nowe ps4 ma byc wyraznie drozsze i jeszcze bardziej > > > wyraznie lepsze od zwyklej 4 . Nie tylko filmy beda latac w 4k , ale i gry . Cene > obstawiam > > cos w granicach 3200-3500zl > > A czy ja mówiłem o filmach mówiłem tylko o TV 4K to oczywiste przecież że i gry będą > taką rozdziałkę obsługiwać. Jak już mam być bardziej dokładny to niektóre gry mogą mieć > więcej klatek na sekundę i szybciej się doładowywać w nowej wersji, ale gry będą wychodzić > te same na obie wersje więc nie ma co płakać. Co nie zmienia faktu, że w gry z lepszą rozdzielczością, większą ilością klatek grałoby się przyjemniej niż na starej PS4, a skoro SONY wystraszyło się, to może jeszcze próbować odpowiedzieć - większą mocą konsoli - może i będą pod to dedykowane gry, jak np. VR.