Kaczy88

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kaczy88

 • Ranga
  Obywatel
 1. Podpisuję się pod tym obiema rękami i nogami.
 2. Kaczy88

  Blizzard pracuje nad kolejną grą FPP?

  > Chyba kpisz, wydadzą tetrisa z warcrafta co najwyżej, za dużo kosztuje taka kontynuacja > W3, a przecież widzisz, że oni teraz robią tylko skoki na kase i wydają gry jak najmniejszym > kosztem z jak najmniejszą zawartością, tylko multiplayer i z kreskówkową grafiką bo to > kosztuje najmniej roboty i pieniędzy a i tak przynosi zyski. NIE MA SZANS na dużą grę > AAA od Blizzarda, nigdy. Sól jest w Tobie mocna, drogi Hejteszu.
 3. Kaczy88

  Blizzard pracuje nad kolejną grą FPP?

  > > > Blizzard kiedyś był marką. > > > > Serio? > > > > Hearthstone - gówniana, uproszona, coraz bardziej P2W minigierka z masą RNG (tak > żeby się fajnie grało) > > Diablo 3 - słyszymy o tym tylko dlatego, że robił to Blizzard inaczej przeszło by > bez echa. Słaby grindfest gdzie po śmierci respisz się w miejscu gdzie umarłeś (godmode? > nic tylko grać!) > > Starcraft 2 - deklasuje konkurencje na rynku RTS > > WOW - w dalszym ciagu najbardziej popularne i najlepsze MMO jakie powstało i jakie > jeszcze dłuuuugo (o ile w ogóle) nie powstanie. > > Hots/Overwatch - może nie są na pierwszym miejscu, ale miliony ludzi codziennia > gra w > > te gry, co świadczy tylko o tym, że Blizzard jedzie tylko dzięki rzeszy fanbojów > którą sobie kiedyś zjednał bo te gry nie mają kompletnie nic unikalnego co czyniło by > je godnymi uwagi. > > > > Śmiem twierdzić, że Blizzard już nie jest jest marką. > > Naprawiłem to za Ciebie. > W porządku, to jest Twoje zdanie. Liczby jednak mówią same za siebie. A to, że konkurencji w zasadzie nie ma to już jest inna sprawa.
 4. Kaczy88

  Blizzard pracuje nad kolejną grą FPP?

  > Z grami to jak z życiem panowie, miłość również rodzi się z pasji, a po 20 latach małżeństwa > to już po prostu przyzwyczajenie i ja śmiem twierdzić, że Blizzard to właśnie takie małżeństwo > z 20 letnim stażem. : ) Ja pamiętam giełdy, pamiętam Amigę i pierwsze Pentiumy, to było > i już nie wróci, trzeba iść dalej. Rynek gier jak każdy inny dostosowuje się do obecnych > trendów na rynku, a one są, no cóż... po prostu inne niż kiedyś. Lepiej bym tego nie ujął :)
 5. Kaczy88

  Blizzard pracuje nad kolejną grą FPP?

  > Blizzard kiedyś był marką. Serio? Hearthstone - deklasuje konkurencje na rynku gier karcianych Diablo 3 - deklasuje konkurencje na rynku gier ARPG Starcraft 2 - deklasuje konkurencje na rynku RTS WOW - w dalszym ciagu najbardziej popularne MMO Hots/Overwatch - może nie są na pierwszym miejscu, ale miliony ludzi codziennia gra w te gry. Śmiem twierdzić, że Blizzard dalej jest marką.