K_ard

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  60
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez K_ard


 1. Cześć. Zastanawiam się nad zakupem PS4 między innymi pod kątem Wiedźmina ;) i stąd moje pytanie: czy idzie kupić jakiś zestaw Wiedźmina 3 wraz z dodatkiem Serce Kamienia i Krew i Wino (jeden duży pakiet) czy trzeba sobie go samemu skomponować? Szukałem i jakoś nic takiego nie znalazłem. Nie będę ukrywał, że im taniej, tym lepiej, a takie paczki zawsze był tańsze.


 2. Dnia 25.03.2015 o 21:10, Evertsen_Dante napisał:

  Nie zapominajcie, że czytanie wymaga przede wszystkim czasu.


  Co prawda to prawda. Sam mam czas na książkę jedynie w pociągu w drodze do i z pracy. Łącznie godzinka z hakiem dziennie. Czasami człowiek by chciał więcej ale zwyczajnie nie ma kiedy.


 3. Znalazłem przyczynę, gra jakimś cudem nie zaliczyła w misji etapu oznaczonego jako 40 i 45. Nie ma też sposobu, aby go zaliczyć. Zatem nie ma sposobu na rozwiązanie tego problemu.

  Jako że jest to kolejny, bardzo irytujący bug stwierdziłem, że nie ma sensu dalej grać i Skyrim wyleciał z dysku.


 4. Quest ukończyłem i dostałem następny. Po prostu jak idę to po chwili jest tak jakby błysk, następnie obraz stopniowo się ściemnia aż robi się czarny. Postacią mogę chodzić, walczyć, rozmawiać, podróżować za pomocą mapy itp. Mogę wszystko tyle że nic nie widzę. W aktywnych efektach nic nie mam.


 5. Obarczanie winą trówrcy i domaganie się naprawy tego, że nie działa coś, co 12 lat temu działało prawidłowe jest bardzo roszczeniowym podejściem i według mnie nie zobowiązuje twórcy w żaden sposób. Jeśli coś zrobi, to jest tylko i wyłącznie jego dobra wola. A co robią fani, to już ich sprawa ;)


 6. Dla mnie rzucanie takich oskarżeń względem studia jest z czterech liter wyjęte. Ile starszych gier jest wspieranych? To nie jest reguła, tylko wyjątek od reguły.

  Co do Diablo 2 to BattleNet robi swoje. Gothic wersji multi nie miał. Więc może twórca powinien teraz ją stworzyć? Bo inne gry przecież mają...


 7. Dnia 11.10.2014 o 10:29, WeziWoo napisał:

  Szkoda, że twórcy nie starają się wprowadzić jakiś patchy (...)


  Ta gra ma już 12 lat. Po takim czasie ciężko, aby ktoś wydawał pieniądze na patche itp. Po takim czasie studio ma prawo już nie istnieć.


 8. Cześć

  Jest możliwe stworzenie tabeli z komórkami o określonej liczbie znaków? Tzn. po wpisaniu zadeklarowanej ilości znaków (w moim przypadku jeden znak, dokładniej cyfra) pisząc dalej piszemy w kolejnych komórkach tabeli?

  Druga sprawa, czy przy tworzeniu szablonu jest możliwe, aby po kliknięciu na część tekstu zmieniał on automatycznie swój styl? Chodzi mi o to, żeby utworzyć tekst (sama treść nie ulega zmianie), który po kliknięciu na niego podkreśla się, po ponownym kliknięciu wraca do poprzedniego stylu.

  Dawno, bardzo dawno nie musiałem tworzyć żadnych dokumentów, stąd w głowie pustka.

  Dziękuję i pozdrawiam.


 9. Dnia 18.09.2014 o 21:02, Isildur napisał:

  Nie da się. Też jak grałem u kumpla to nie znalazłem takiej opcji. Musisz się przyzwyczaić.


  Eh, poszukam jeszcze jakiś modów, może one coś rozwiązują. Coś czuję, że to będzie ciężka przeprawa. Ogólnie po godzinie w GTA IV mam ochotę na kolejne sto godzin w Skyrim...


 10. Jest jakiś sposób, aby kamera w czasie jazdy samochodem zachowywała się w miarę normalnie? Jak ma kręcić myszką to mi się ciśnienie podnosi, a lekarz zabronił mi się denerwować. Szukałem w internecie ale jakoś nic nie mogę znaleźć, jedynie odkrywcze "nic nie można zrobić" napisane jadnak już dość dawno temu. Ktoś ma jakieś rozwiązanie lub złotą radę?