anitkatomadrala

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  40
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O anitkatomadrala

 • Ranga
  Robotnik
 1. anitkatomadrala

  BioShock na PlayStation Vita wciąż żyje

  TAK, TAK, TAK!!! Nareszcie!!!
 2. anitkatomadrala

  Szukam gry podobnej do...

  Szukam gry podobnej do GTA. Jakie?
 3. anitkatomadrala

  Konkurs Crash Time 5 - mamy gry do rozdania :)

  Kiedy wyniki??
 4. No i nie poszczęściło się mi. Ale powiem Wam jedno: 1 pełnoprawny film o zombie pochodzi z roku ''32 a nie ''68!!! Weźcie to do siebie.
 5. anitkatomadrala

  Far Cry 3: Blood Dragon - recenzja

  Ale kozackie!
 6. anitkatomadrala

  Konkurs Crash Time 5 - mamy gry do rozdania :)

  Alfa Romeo 159 :) Ten "wóz" jest w stanie rozpędzić radiowóz do 235 km/h (!) i pozwala na przyśpieszanie do "setki" w czasie 7,7 sekundy. Został on wyposażony w klimatyzację, sześć poduszek powietrznych, elektrycznie sterowane szyby i lusterka. Jego rynkowa wartość osyluje w granicach 110 tys. złotych. Moim zdaniem ten samochód jest bardzo elegancki i ładnie się prezentuje. Gdybym pracowała w policji, sama z wielką chęcią pędziłabym nim po naszych drogach. Złoczyńcy - strzeżcie się - bo oto mknie Alfa Romeo 159!
 7. > Hurra! Brawo Sony! Marzyłem o tym, żeby na swojej wypasionej przenośnej konsoli grać > w odświeżone tytuły sprzed 12 lat, które od roku mam już na PS3... Zgodzę się w 110% :) No nie wiem ile razy mam już to powtarzać: jeżeli Sony nie przygarnie nowych developerów na E3 to Vita umrze (dosłownie). Póki co porty z PS3. Niech Sony się obudzi. I obniżka nic a nic nie da. Daję przykładowy łańcuch: konsola nie ma praktycznie gier ---> ludzie nie kupują ---> twórcy nie tworzą gier, bo "po co, nikt i tak nie kupi" ---> stąd taka słabiutka sprzedaż. Owszem, jak będzie więcej porządnych gier na PSV to kupię. Póki co porty. Po co to komu?
 8. A na jakim portalu? Jestem bardzo ciekawa ;)
 9. Jest! A już się zdygałam ;) Adres wysłałam. Kiedy zamierzacie wysyłać nagrody? Jeszcze raz dzięki za docenienie! Pozdrawiam.
 10. Ale nie otrzymałam... Co mam robić?
 11. Mam pytanko: czy mam coś do Was pisać? I czy sami wyślecie tą koszulkę? Jak coś to piszcie na mój e-mail: nitajurkowska@gmail.com.
 12. Battlefield 4 na PS Vita: http://mypsvita.pl/review/battlefield-4-pojawi-sie-na-playstation-vita/ ale byłaby miazga!
 13. Przepraszam za podwójny post-internet się tnie.
 14. A i jeszcze nie dodaliście MW3 na PS Vita: www.vitasite.pl/modern-warfare-3-na-ps-vita/
 15. Jeszcze nie dodaliście prawdziwego zdjęcia PS4: http://www.vitasite.pl/znamy-wyglad-nowego-ps4/ ale się uśmiałam ;)