kocurek2

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  36
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kocurek2

 • Ranga
  Robotnik
 1. kocurek2

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Dokładnie, mnie tak namówił na lego, że nie mogąc się doczekać gry, zakupiłem ją przez PS Store z bólem serca przepłacając 40zł :). Pierwsza sesja z dziewczyną już zaliczona, ona grała hulkiem, ja iron manem :P. Ogólnie śmiesznie bo oboje się jeszcze motamy w grze jak to newbie - pierwsza nasza konsola. PS: Fajnie by było jakby wypuścili demo just dance 2014 - nie kupię tego w ciemno bo recenzje są słabe a kusi mnie cholernie sprawić jej tą gierkę - bardzo lubi tańnczyć.
 2. kocurek2

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Dziękie za podpowiedź. Akurat lego wyleciało mi z głowy a chyba faktycznie jest dobrym pomysłem. Raz, że to gra dla dzieci czyli napewno nie jest bardzo trudna a więc moja druga połówka będzie miała okazję okiełznać pada :) a dwa, że można grać we 2 na ekranie. W takim razie kupię. Jeszcze raz dzięki za hinta.
 3. kocurek2

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Czy jest na chwilę obecną jakaś gra na PS4, którą mógłbym kupić dla swojej drugiej połówki? Aktualnie chyba tylko dance cośtam 2014 - ale recenzje są słabe :/. Poza tym czy bez ps move gra bez problemu odczyta wygibasy na parkiecie? :) Dodatkowo czy jest jakaś gra, w którą można grać w 2 osoby na jednej kosnoli? Na początku chciałem kupić knacka, ale po przeczytaniu recenzji okazało się, że rola ewentualnego drugiego gracza jest znikoma :/. Później mój wzrok padł na Need for Speed rivals - ale w recenzji nie doszukałem się informacji, jakoby możnaby byłło grać w 2 osoby na podzielonym ekranie. Myślałem, że chociaż w resogunie będą mogły latać 2 stateczki, ale okazało się, że tylko po sieci a nie za pomoca dwóch padów (chyba, że nie odkryłem jak to zrobić). Czy naprawdę pozostaje mi tylko fifa i nba 2k14? W sumie tutaj nawet nie wiem, czy można grać we dwoje na jednym telewizorze.
 4. kocurek2

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Dzięki za szybką, pozbawiającą złudzeń odpowiedź ;-). Dodam tylko, że mimo, iż Skype należy do Microsoftu, to możliwe jest zainstalowanie go na PS Vita, także jakieś ziarno nadziei pozostaje :).
 5. kocurek2

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Czy myślicie, że możemy się w niedalekiej przyszłości spodziewać dodania do PS4 aplikacji Skype i umożliwienia prowadzenia rozmów z wykorzystaniem kamery PS4? Bardzo na to liczę, bo mając taki sprzęt, trochę żal by było tego nie wykorzystywać w każdym aspekcie. A może jest już jakieś info w tym temacie?
 6. Sorry, ale chyba się jeszcze nie obudziłem przy poniedziałku ;-). Czy te 2,1 miliona to wynik łącznie z USA czy wszyscy pozostali poza USA?
 7. kocurek2

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Sorry za głupie pytania,, ale to moja pierwsza konsola od czasów pegazusa i pierwsze konto na PSN :) Pojawił się kolejny problem. Podczas wprowadzania danych karty kredytowej pojawia się błąd kodu pocztowego. Wpisuję zarówno z myślnikiem jak i bez (80-156 lub 80156) i oba odrzuca. Pojawia się komunikat: Należy wprowadzić prawidłowy adres. Sprawdź wprowadzone dane (E-8200002A). Jakieś sugestie?
 8. kocurek2

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Dzięki za info. Czy Wam też po kliknięciu wejdz do PS store każe czekać bardzo długo. Po 10 minutach komunikatu "czekaj" zrezygnowałem.
 9. kocurek2

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Pytanie do ludzi, co kupili zestaw z padem, killzonem i kamerą. Czy w środku jest jakiś kod na darmowe 30 dni PSplus? Ja właśnie odebrałem swój zestaw i takiego kodu nie znalazłem a gdzieś mi się obiło o uszy, że takie coś dawali.
 10. kocurek2

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Obawiam się, że jak ktoś już dorwie konsole w swoje ręce to nie będzie miał czasu pisać o tym na forum :). Będzie totalna zajawka :).
 11. kocurek2

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Dokładnie, a tak w ogóle to o ironio! cały kapitalizm opiera się na tym (mówiąc bardzo ogólnie), żeby coś kupić/wyprodukować taniej i sprzedać drożej. :D Też to widziałem, musiałby to kupić ostatni idiota, biorąc pod uwagę cenę podzespołów z zestawu, gdybyśmy chcieli je kupić oddzielnie.
 12. kocurek2

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Dlaczego obrażasz osoby, które kupiły coś taniej żeby sprzedać drożej? Nie widzę w tym nic zdrożnego.
 13. kocurek2

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Z tego co pamiętam to ty zamówiłeś wersję z kamerą, padem i killzone,. Zapewne nie zdążyłeś sprawdzić, czy ów Killzone jest dołączony w formie standardowej płyty z grą czy raczej w formie klucza, który przypisuje się do konta?
 14. kocurek2

  PlayStation 4 - temat ogólny

  Dzięki ale pytałem o sklepy bo z allegro paczka nie dojdzie w ten weekend :)
 15. kocurek2

  PlayStation 4 - temat ogólny

  A jak z cenami gier w dużych marketach typu MM, Saturn czy nawet chociażby Auchan/Tesco? Czy trzymają poziom 250-270zł czy może sprzedają taniej? Chętnie kupiłbym Black Flaga i zastanawiam się za ile najtanije go dostanę.