PEEPer

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  191
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O PEEPer

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. > O skrajną różnicę opinii, bo zarówno na jednym i na drugim sprzęcie można grać na padzie. > Dodatkowo na PC masz możliwość gry w 60 FPSach, przy wykorzystaniu modów, 4K i innych > ciekawych dodatków, sweetFX etc. > > Więc się nie dziw, że jak ktoś przeczyta takie głupoty to nie może się opanować ;D Sorry, na pc to co najwyżej pograsz w 0p/0fps. :)
 2. > > No coz ja mam PC i ps4, granie w soulsy na blaszaku to istna masakra wiec i tak > bym wzial > > kopie na ps4. > No coz ja mam PCi ps4,granie w soulsy na ps to istna masakra wiec i tak bym nie wzial Soulsy powstały na Playstation a więc nie wiem o co ci chodzi...
 3. Haha, a ktoś myślał inaczej? Sony nigdy nie wydaje swoich eksów na pc. Deal with it, pc beggar race. Jestem szczęśliwym posiadaczem PS 4 za 1600zł i gram sobie w gry jak DriveClub które by potrzebowały conajmniej kompa za 4tyś aby uruchomić taką gre w tej samej jakości. Byłem pctowcem przez prawie 15 lat, i zdałem sobie sprawę ile pieniędzy wyrzuciłem w błoto, zmieniając kompa co 2 lata.
 4. Hehe i mali Japończycy (proszę mnie nie posądzać o raszyzm), nie boją się robić hardcorowych, natomiast zachodni deweloperzy jak pipki tworzą swoje żałośnie proste gry.
 5. Do tego mogę dodać stosunkowo nowoczesne przykłady gier EA, które w postaci sequelów zostały ułatwione a sprzedały się gorzej niż bardziej ''''hardcorowa'''' część: Simcity (2013) Dragon Age II The Sims 4
 6. Haha nie wiem kto pracuję w EA, ale jak widać sam z grami nie ma do czynienia. Bardziej gier się nie da uprościć niż teraz. Znaczniki na całą mapę, jakieś 6 zmysły, brak logicznego myślenia wymagany... Haha, gdzie są gry w stylu Gothic 1-2 w których immersja, i realistyczność robiły wrażenie. Chcesz mapę? Kup sobie. Chcesz wiedzieć gdzie jest miejsce questa? Naucz się czytać mapę i popytaj NPC w okolicy. Teraz cały klimat niszczą różnego rodzaju podświetlane elementy i inne tego typu ustrojstwa.
 7. > Z pewnością, do sukcesu PewDiePie-ja, przyłożyły ręce i oczki, moje córki, które > jak mogą zmarnować trochę czasu to, często marnują go oglądając jego filmiki ;) Odpowiedni rodzic sprawdza co oglada jego dziecko. Bo zawartość jego filmików nie jest z pewnością dla małych dzieci, ja bym powiedział że 12+. No ale cóż, w dzisiejszych czasach wychowaniem zajmuje się telewizja, a nie rodzic. Smutne. :(
 8. Za bardzo sztampowa nazwa, będzie crap. :)
 9. @ozoqq A gdzie SSB to Mario? Z tego co wiem występuje tam z 50 postaci z różnych uniwersum Nintendo, i nie przypominam sobie do tego aby mario był bijatyką.
 10. PEEPer

  Bayonetta 2 - recenzja

  > Im mniej platform docelowych, tym lepiej dla gry. Teraz, kiedy wyszła dobra, dopracowana > gra, można się zająć portowaniem. Keep dreaming.
 11. > > Jak zwykle w porównaniu, więcej szczegółów itp.itd. na korzyść PC. > > ALE, ALE ja się pytam, kto w trakcie rozgrywki będzie wiedział/zauważy/będzie się > zastanawiał, > > że na PC było więcej światła w nocy, albo ta kratownica, czy kreseczka na kontenerze > > > była wyraźniejsza ? > > Z przedstawionych obrazków nie wynika jakaś kolosalna różnica. > > Tu masz rację, z tym, że kolosalną różnicę (wbrew kłamstwom wielu konsolowych deweloperów) > zrobi te dodatkowe 30 klatek na sekundę. Tylko że ta gra działa w stałych 60 klatkach na sekundę na PS 4.
 12. > Nie można wiecznie być na szczycie. ;p Mario się kłania. Japończycy potrafią zarządzać swoją markę. Nie co te żydy (w przenośni i dosłownie) z Acti.
 13. W 2013 przed premierą next-genów, wszyscy mówili że trzeba będzie mieć kompa za 10k żeby dorównał PS4 i X1! Szczególnie wyskakiwali mi z tym tekstem kiedy mówiłem im że PC jest mocniejsze od konsoli. Ha! Okazało się że wystarczy sobie złożyć kompa za 2 tyś i już jest potężniejszy.
 14. Jak myślicie, od czego lepiej zacząć swoją przygodę z grami Naruto? Kupywać to czy NSUTNS3 Full Burst? Gram na PC i mam pada od x360.
 15. > nawet sie tam kiedyś zastanawiałem nad zakupem, ale o co chodzi, czemu to takie plastikowe > wszystko, kolorowe tylko misiów pluszowych brakuje > W Ghost są camo do broni z wzorem kotów.