kobra630

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  22
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kobra630

 • Ranga
  Robotnik
 1.   Ceny w dniu premiery zawsze są wysokie. Co do ceny na polskiej wersji sklepu ubi (wersja gry PC wersja cyfrowa) złota edycja kosztuje 359,90 zł, deluxe 279,90 zł a standardowa 249,90 zł. Najbardziej opłacalną wersją jest Złota edycja ze względu na fakt, że można użyć przy zakupie "20% off with 100 Club Units"; i tu mamy proste obliczenie 359,90 zł - 20%(71,98 zł) = 287,92 zł. Tak oto właśnie każdy zainteresowany tą produjcją może sobie tanio nabyć tą grę w dystrybucji cyfrowej po dość "przystępnej" cenie jak na dzień premiery.
 2. Xbox one może nie sprzedał się w takim nakładzie jak PS4 ale bynajmniej poziom gier co miesiącw abonamęcie jest na bardzo dobrym poziomie, nie wspominając, że dostajemy praktyczne dwie gry typowo na Xbox one i dwie we wstecznej kompatybilności z Xbox 360.
 3. Co do ceny procesorów to osoba pisząca ten artykół zapomniała, że cena sostała podana bez uwzględnienia podatku a co za tym idzie procesory będą w naszym kraju droższe.
 4. Nie posiadacie czasem jakiś kluczy do rozdania by zagrać w bete?
 5. > > Czy tylko ja nic nie widzę w źródle strony o tym co będzie w pozostałych dniach? Nie tylko ty nie widzisz co będzie w następnych dniach w źródle strony. Musieli się pokapować, że ludzie wychwycili co będzie w następnych dniach i utajnili wpisy w źródle strony bo wcześniej były w pełni widoczne :)
 6. Na podstronie tego wydarzenia opisana jest pełna zawartość co będzie w kolejnych dniach - wystarczy przytrzymać klawisz E i kliknąć prawym przyciskiem myszki by przekonać się co będzie.
 7. Kod dla potrzebujących: E65Z2252THN57JFZ
 8. Może komuś kodzik się przyda E636QEDHHFNSC6SY
 9. Jeśli wszystko okaże się prawdą i te wersje gier AC trafią na PS4 i Xbox One będzie fajnie (a ja martwiłem się, że w tym roku na żadnego nową wersję Assassin''s Creed kasy nie wydam)
 10. "Z okazji finałów Wargaming.net przygotował szereg atrakcji. Grający w World of Tanks mogą za darmo pobrać nowy czołg - AMX 13 57. " oczywiście nieliczni dostaną kod na ten czołg prenium podczas finałałów a reszta "za darmo" czyli w zestawach w sklepie prenium za 119,82 zł i 199,73 zł. Co roku gorszy wyzysk graczy. Ciekawe ilu graczy tych płacących Armored Warfare odbierze firmie Wargaming.
 11. "World of Tanks Blitz dostępne jest w modelu free-to-play ..." ta raczej w to już nikt nie uwieży. Mikrotranzakcje są tak wprowadzone iż bez wydania pieniędzy nie idzie normalnie grać.
 12. kobra630

  Nowy tryb rozgrywki w World of Tanks

  "Dodaje ona do rozgrywki także nową mapę (Ognisty Łuk)" - to nie jest nowa mapa tylko prochorowka w stylu ruinberg w ogniu, z dodanymi lejami po pociskach itp. Ktoś tu nie gra na serwerze testowym World of tanks :D
 13. Jedno jest pewne chciwość EA na kase będzie taka, że cena The Sims 4 i jej towarzyszących dodatków zepchnie ludzi do pobierania nie orginalnych pirackich kopi z internetu. Tak jest niestety brutalna prawda. 2 września świat a 4 polska data premiery The Sims 4, torrenty tydzień przed premierą :D; EA samo sobie dołem kopie ceną tej gry.
 14. > Ciekawe co twórcy brali w trakcie tworzenia tej gry. :D Jak to co traw(ke)e :)
 15. Oby ta gra doczekała się multiplayera, to było by fajne pograć :D