Makowiec

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  111
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Makowiec

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Makowiec

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Ja znalazłem ślady i drakonida zabiłem. Lata nad dość dużym obszarem w okolicach śladów właśnie. Następnie pogadałem z kwatermistrzach o nieścisłościach w tym, co mówił o patrolu(opieprzyłem). Rozumiem, że masz skrupuły co do zabijania potworów :P
 2. Makowiec

  Arcanum - RPG

  Przecież napisał, że gra z UAP... To że nie udaje mu się odpalić jest po prostu dziwne. Wiem że komenda powinna brzmieć -window. Pomiędzy nią a resztą tekstu w miejscu docelowym musi być dokładnie jedna spacja. Jeśli tak jest i gra nie odpala w oknie, to nie mam pomysłu. Można jeszcze próbować zaznaczyć uruchamianie jako administrator.
 3. Makowiec

  Terraria

  Znacie jakiś przyjemny serwer publiczny? Pograłbym z kolegą a nie bardzo jest gdzie.
 4. Makowiec

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  A mi nie. Mimo że nie dostaje już kart kiedy wygrywam z kupcami którymi nie grałem wcześniej. Wszystkie questy gwintowe wykonałem. Jedyna możliwość to to że gdzieś nie kupiłem karty, gorzej że nigdzie nie można zobaczyć jakich kart w talii brakuje(poza dowódcami, a ich mam wszystkich).
 5. "osławionego Final Fantasy VII"... Acha.
 6. Makowiec

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Nie rozumiem ludzi narzekających na walkę. Według mnie jedna z lepszych w RPG akcji. Dużo ciekawsza i bardziej taktyczna niż w Skyrimie, a przy tym nie tak potwornie sztywna jak w Dark Soulsach. Może złoty środek to nie jest, ale na wyższych poziomach trudności jest na prawdę fajnie, zwłaszcza jak używa się całego dostępnego arsenału. Co do zaś poruszania się Geralta poza walką, to rzeczywiście jest dość dziwne. Wygląda dużo lepiej niż w dwójce co prawda, ale w tamtej części chodziło się po prostu sprawniej, bardziej intuicyjnie, a reakcja postaci na przesunięcie analoga/naciśnięcie klawisza była natychmiastowa.
 7. Makowiec

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Z tego co mi się widzi
 8. Makowiec

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Według notebookchcek.com powinno dobić do 40 fpsów o ile będziesz grał w rozdzielczości 1366x768. U mnie na nie wiele słabszej karcie (660m) jest ledwo 25, więc ryzykować możesz, ale cudów nie będzie.
 9. Makowiec

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Wiecie co? notebookcheck.com podaje, że karta o tylko nieco lepszej wydajności niż moja(850m) wyciąga na niskich prawie 40 fps... Albo ja coś robię źle, albo nVidia ostro faworyzuje w sterownikach nowsze karty... Bo to że z moją jest coś nie tak wykluczam, bo wszystkie inne gry działają dokładnie w tych przedziałach jakie podaje wyżej wymieniony portal...
 10. Makowiec

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Ja mam bardzo podobną konfiguracje (karta 660m) i mi chodzi na najniższych w okolicach 25 fps. Gdybym wiedział, że tak kiepsko będzie działać tobym nie kupił. Myślałem że kwestia niskiej rozdzielczości 1366x768 rozwiąże problem tego, że karta 660m jest znacznie słabsza od jej desktopem wersji ale się przeliczyłem.
 11. Makowiec

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Z uwagi na słabego kompa próbowałem zrobić coś przeciwnego niż większość ludzi w temacie, czyli ustawić grafikę poniżej minimalnych. Udało mi się zmniejszyć znacznie odległość doczytywania obiektów i kilka innych opcji. Efektem są drzewa pojawiające się znikąd, a wzrost wydajności jest tak nikły (2-3 fps), że już wolę zostać na minimalnych gdzie tak samo nie jest u mnie całkiem płynnie ale przynajmniej drzewa nie wyrastają spod ziemi.
 12. Makowiec

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Lapka lenovo y580. Wiem że 660M to znacznie poniżej minimalnych, ale ja gram w rozdzielczości 1366x768, więc myślałem że pozwoli mi jednak na minimalnych pograć.
 13. Makowiec

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Myślicie że będą jeszcze patche optymalizujące? U mnie na średnich ledwo wyciąga 25 fpsów, a przesunięcie na najniższe prawie nic nie pomaga... Grać się co prawda da bo to jest w miarę stabilne 25-30 fps(na najniższych), ale dla mnie granica płynności to 30 fps a wszystko co jest poniżej już mi przeszkadza. Wiedźmin 2 działał mi na prawie najwyższych(bez kilku najbardziej jedzących fpsy opcji) w 35-40, a przecież w trójce nie ma aż tak ogromnego skoku graficznego. Pewnie to przez otwarty świat ale i tak jestem zawiedziony.
 14. Makowiec

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Dzięki za odpowiedź. W takim razie pogram se może jutro... Pierwszy raz wyjmuje od razu uwaloną płyte z nowego pudełka.
 15. Makowiec

  Wiedźmin 3 - temat ogólny

  Wie ktoś czy jak się pobierze plik bin z trójką z gog.com (u mnie wadliwy) to można połączyć go z plikami z płyt?