Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dying Light dobrze sprzedaje się nawet w Japonii

6 postów w tym temacie

Jeszcze raz gratuluję.
Techland wykonał kawał dobrej roboty i dalej wspiera tytuł.
Gra jest naprawdę dobra i dlatego ten niewątpliwy sukces nie powinien dziwić.
Coś mi się wydaje, że to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości dla Techlandu na temat tego tytułu.
Zarówno w Japonii, gdzie gra może się sprzedać jeszcze lepiej, dzięki pozytywnym opiniom i poleceniu innych graczy, jak i na innych rynkach.

Dying Light już dawno skończyłem, ale czasem jeszcze wracam do Harran.
Brawo Techland, liczę na jakąś kontynuację tej historii.
A może coś co się wydarzyło wcześniej, przed naszą wizytą w Harran ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie po raz pierwszy tak odrzuciło od jakiejkolwiek gry ;p Zakupiłem na ps4 i nie mogłem się przemóc ;/ Pograłem z godzinę i wyłączyłem z niesmakiem. Myślę - odpocznę, podejdę jeszcze raz, zagłębię się w świat i drugie podejście - pograłem znowu z 1h i lipa. Potem jeszcze raz po czym po prostu pozbyłem się gry. Nie urzekł mnie gameplay ani fabuła ani tym bardziej tryb dnia i nocy.

Co do grafiki - na PS4 nie widziałem brzydszej gry... szczerze, kuło po oczach ;/ słabe AA, znikające siatki metr od bohatera etc.

Bardzo nie lubię nie dokończyć czegoś co zaczynam nawet jeśli jest mocno przeciętne. Ostatni taki przypadek miałem przy książce 11minut Paulo Coelho ;p Chciałem zobaczyć o co chodzi w internetach ;p poległem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeci Future Card Buddy Fight: Yuujou no Bakunetsu Fight – 16,630
Drugi Dying Light – 25,530
Pierwszy Girls Mode 3: Kirakira Code – 55,179

Nieźle- sprzedali więcej tej gierki z dziewczynkami w roli głównej, niż Dying Light i tamta karcianka razem wzięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować