elmartin

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1780
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O elmartin

 • Ranga
  Przewodniczący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czekacie, czekacie oczywiście.
 2. Rozumiem, że to co przedstawiacie powyżej to zwiastun ścieżki dźwiekowej z DLC ;)
 3. Czekam na 8, ale 3 bardzo chętnie poproszę ;) Przy okazji, w tekście jest literówka- syklu.
 4. elmartin

  Far Cry: New Dawn w złocie

  Czekam niecierpliwie. Fajna kontynuacja się zapowiada. Szkoda tylko, że nigdzie nie można kupić edycji ze steelbookiem np. Superbloom Edition. Ten steelbook jest ładny ;)
 5. Dla mnie, na Unity był lepszy klimat. Wolałbym, żeby tak zostawili.
 6. Co tacy zdziwieni? Ja kupowałem ich gry, ale nigdy w kawałkach. Czekanie miesiącami nie dlamnie i jak widać nie dla większej populacji. Nawet na YT, niektórzy nie zaczynali sezonów przed wydaniem ich w całości. Nie czytali takich sygnałów i mamy rezultat.
 7. Nie przesadzajcie, to nie jest tak dużo jak może wyglądać. Przecież nosząc buty Adidasa z serii Dragon Ball, będzie się posiadało jakieś smocze moce ;))
 8. Dla mnie, ważniejszym ino jest takie ino, żeby co dwa, trzy lata nie znaczyło gorsze.
 9. Wszystko bardzo fajnie, może bedzie nawet ciekawe DLC, ale tak naprawdę to czekam tylko na wiadomości o New Game +. Jak oni mogli tego nie brać w ogóle pod uwagę ??? Paraliż mózgów mieli ?
 10. Pierwszy sezon nie był może mega dobry, ale był ok, oglądnąłem go w całości. Drugi nie "wlecze się tak samo"- jak napisał autor. Jest irytująco wielokrotnie "wolniejszy" od pierwszego i już go nie oglądam.
 11. Zapowiada się, tylko kiedy wyjdzie?? Może na 6-tą rocznicę zdążą?
 12. O.K. Żeby było jasne. Brak Joela w The Last of Us Part 2, jako grywalnej postaci lub co gorsza, ewentualna śmierć Joela w The Last of Us Part 2. Mnie osobiście w ogóle nie cieszy, ale nie znaczy to, że nie podobało mi się to co zobaczyłem na E3. Bez przesady, Ellie ma już 19 lat i jeżeli taka pani archeolog, którą zresztą również bardzo lubię, może łapać i wieszać przeciwników niczym Spider-Man, polować na nich w lasach niczym wojownik z Apocalypto, zabijać ich skrycie niczym Assassin lub w otwartej walce niczym Rambo... To dlaczegóż to młodziutka Ellie, po tym co przeszła w pierwszej części i z pewnością po tym co przeżyje w drugiej części, nie może robić tego co robi? Zarzuty, że Neil przedstawia Ellie jako lesbijkę. No cóż, po pierwsze: to jego gra i może kreować postać według własnego światopoglądu, po drugie: to było wiadome już od Left Behind. Co do gustu, to już jest uwaga chyba obraźliwa, jeżeli nie w pewnym sensie rasistowska. Czy mam rozumieć, że wszystkie bohaterki, niezależnie od uniwersum, muszą być za przeproszeniem cycatymi blondynkami, klonami z magazynów?? Czy przeciętna, piegowata dziewczyna nie ma prawa do istnienia jako część fabuły? Przecież nie dla "lasek" graliśmy w The Last of Us? Czy Bill z pierwszej części był ok? Czy nie przeszkadzała jego orientacja? Nie lepiej by wyglądał Bill jako np. Brad Pitt? Przecież Bill był chyba najfajniejszą postacią drugoplanową w The Last of Us!! Poczekajmy cierpliwie, chociaż sam nie wierzę, że to piszę aż poznamy więcej szczegółów. Sama historia ma być uzupełnieniem, częściowym wyjaśnieniem, kontynuacją niektórych wątków z pierwszej części, więc nie zgadujmy i nie zarzucajmy czegoś. Osobiście bardzo czekam na The Last of Us Part 2. Pozdrawiam wszystkich.
 13. Jeżeli to prawda i nie zagramy Joelem nawet w epizodzie, nie wróży to dobrze dla postaci Joela. Wyglada na to, że uśmiercili Joela dość szybko i występuje on tylko jako wspomnienie ;( A może będzie nam pomagał... jak Ellie w pierwszej części?