Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

RPG - dla Poszukiwaczy Przygód - tryb klasyczny

544 postów w tym temacie

Ja sie narazie wypisuje z gry bo jutro albo pojutrze jafde na mazury;p milej gry wszystkim zycze;[ bede gdzies za dwa tygodnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 21:51, Dar15 napisał:

Ja sie narazie wypisuje z gry bo jutro albo pojutrze jafde na mazury;p milej gry wszystkim
zycze;[ bede gdzies za dwa tygodnie;/

No to ja to później z tobą dogram i ty(oczywiście po wielu trudach dołączysz do drużyny)! Musi być dzień w który co tydzień(najlepiej) będziemy się wszyscy spotykać o tej samej porze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem, że za późno i takie tam, ale regeneracja u wampira jest "wrodzona" czy podchodzi pod umiejętność "leczenie ran". Jak to druge to proszę byś przekazał przynajmniej punkt na regenerację u mojej postaci zabierając punkt z umiejętności "skradanie". Pamiętaj, że nie napisałeś jakie są umiejętności wampira przed zamknięciem zapisów. Jeżeli traktujemy regenerację u wampira jako umiejętność wrodzoną to spoko a jeżeli nie to odejmij mi punkt ze skradania na korzyść regeneracji. Nie ma to jak wykorzystać błędy MG! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 23:27, Vormulac napisał:

No właśnie wiem, że za późno i takie tam, ale regeneracja u wampira jest "wrodzona" czy podchodzi
pod umiejętność "leczenie ran". Jak to druge to proszę byś przekazał przynajmniej punkt na
regenerację u mojej postaci zabierając punkt z umiejętności "skradanie". Pamiętaj, że nie napisałeś
jakie są umiejętności wampira przed zamknięciem zapisów. Jeżeli traktujemy regenerację u wampira
jako umiejętność wrodzoną to spoko a jeżeli nie to odejmij mi punkt ze skradania na korzyść
regeneracji. Nie ma to jak wykorzystać błędy MG! :)

Dobra, dobra! Każdy popełnia błędy! W umiejętności leczenia ran chodzi o to, że przy użyciu czegoś uleczjącego rany miksturka dodaje ci więcej niż zwykle pkt życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli regen. jak i inne bonusy rasowe są u mojej postaci, że tak się wyrażę wyjątkowe, bez możliwości rozwoju? Są i już, tak? Jak tak to spoko.:) A jak tam historia, którą nam przedstawisz o 20. Prosiłbym też o ogólne zasady dla grających, a jak nie to skosztuje twojej krwi i zasile swój organizm niezbędnym składnikiem - KRWIĄ! Ciepłą, prosto z pulsującej tętnicy... to nic że wszystko będzie zabryzgane twoją krwią, ja tego potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozecie tez grac tak jak w innej forumowej grze rpg ZK... to tylko taki pomysl;p poprostu bedziecie pisac wtedy kiedy bedziecie mogli;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla kilku osób będzie to dobre rozwiązanie, np. AbeFrugo, może być rano i popołudniu na forum (tak napisał kilka postów wyżej), ale generalnie to wszysto będzie ok. :) Acha, nie lubie lalusiowatych elfów. Tzn. moje kły lubią, ale organizm nie dopóki nie skosztuje tej krwiiiiiii......Taka przestroga przed rozpoczęciem gry dla wszystkich, a w szczególności dla cherlawych elfów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:25, Dar15 napisał:

ja tez elfow nie lubie;p wole krasnoludy ;D

Bo Elfy to lalusie, chowają się w lesie i pekają jak chodzi o walke w zwarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:30, Vormulac napisał:

> ja tez elfow nie lubie;p wole krasnoludy ;D
Bo Elfy to lalusie, chowają się w lesie i pekają jak chodzi o walke w zwarciu.


do tego sa glupie, tepe, dlugouche;p dlugo zyja i nie nosza brody;p a krasnoludy przynajmniej mile sa;p maja brody, sa male i nie zawracaja innym glowy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:30, Vormulac napisał:

> ja tez elfow nie lubie;p wole krasnoludy ;D
Bo Elfy to lalusie, chowają się w lesie i pekają jak chodzi o walke w zwarciu.


A niby skad o tym wiesz? Widziałes jakiegos? Kazdy ma własne wyobrazenie... dla mnie krasnale to niedomyte brudasy :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:30, Vormulac napisał:

> ja tez elfow nie lubie;p wole krasnoludy ;D
Bo Elfy to lalusie, chowają się w lesie i pekają jak chodzi o walke w zwarciu.

Jeszcze czego to chyba żeś panie niewidział nas w akcji.My atkujemy niespodziewanie i skutecznie ,a nie jak wampiry kryją sie pod osłoną nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to wy wszyscy se wzieliście Elfy? Mięczaki. :) Powinna być taka umiejętność u Elfa: Lalusiowaty strzał z łuku, albo czar "spadam stąd" jak dochodzi do walki wręcz. Elfy to naprawde są fajtłapy, a jeszcze jak nadepne na kwiatka to mięczaki prawie płaczą i mówią "kwiatek jest taki cudowny, my lalusie lubimy kwiatki". DNO. Nie ma to jak ciepła krew spływająca po brodzie i kawałki mięsa między zębami, najlepiej z jakiegoś Elfa. Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

my pochodzimy z starszego rodu. NIm wyście się tu pojawili, nasi przodkowie panowali na tych ziemiach. O wampirach lepiej niemówic tylko by krew piły i nic nierobiły, a noż nie zauważą że krew skażona,zarazona ,albo co i trup, bo myślec nie potrafią mózgiem ,a brzuchem. Jak nazwałes lalusiowaty strzał z łuku już by i czachę rozłupał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby gra dzisiaj ruszyła to będzie chyba beze mnie gdyż moja dziewczyna dała mi wybór ona albo gra więc muszę wybrać moją dziewczynę bo ważniejsza:) Kurcze, że zawsze musze wybierać postawiła mnie w szachu i co miałem zrobić wybrac grę i stracic moja Gabi?? Przepraszam wszystkich bardzo dołacze następnym razem pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować