Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dla Capcomu remastery będą miały kluczowe znaczenie

7 postów w tym temacie

Jedyne czego chcę od Capcomu to Devil May Cry 1-3 HD oraz Resident Evil 4 HD na PC. Oczywiście nie pogardzę dalszymi częściami tego pierwszego po tym jak DMC4 Special Edition, okaże się sukcesem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli planują remasterować gry z generacji PS1/PS2 to niech robią, tym grom się to przyda. Remastery gier z poprzedniej generacji to skok na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Capcom "ma w planach odświeżenie części gier ze swojego portfolio", wcale mnie nie dziwi, w końcu w biznesie chodzi o kasę, ale ...
To, że Capcom "informuje, że z remasterów i wersji HD uczynił kluczowy obszar swojego biznesu", to już mnie trochę martwi, bo to będzie miało negatywny wpływ na produkcję nowych gier, powstawanie nowych marek i zatrzyma rozwój branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2015 o 11:38, DeMichel napisał:

Remastery gier z poprzedniej generacji to skok na kasę.


Generalnie wszystkie firmy robiące gry, czy to nowe czy remastery mają chrapkę na kasę kupujących. Na tym polega biznes.
Wypuszczanie co jakiś czas odświeżonego modelu tego samego auta też można nazwać skokiem na kasę, a jednak nikt nie płacze że jest już 7 generacja golfa. Skoro są chętni to czemu nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2015 o 11:38, DeMichel napisał:

Remastery gier z poprzedniej generacji to skok na kasę.

Wiesz, że nikt do kupowania remasterów Cię nie zmusza? Ba, jak masz starą wersję, to działa nawet po wyjściu remastera. Niesamowite, c''nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować