Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Euro Truck Simulator 2: Skandynawia - recenzja

5 postów w tym temacie

Dodatek Scadynavia a Aktualizacja to DWIE RÓŻNE RZECZY! - Przede wszystkim Aktualizacja 1.17 w której była zawarta poprawka SI była darmowa a nie płatna

Zacytuje tutaj oficjalny polski serwis gry ( pracownik SCS )
,,
Oto skrócona lista nowości w aktualizacji 1.17:
Nowy system oświetlenia
Nowy wygląd nieba
Nowe, sześciokołowe podwozie dla Renault Premium i Magnum
Animacja kierownicy pokazuje pełne 900 stopni, a nie około 780 jak dotychczas
Nowe twarze kierowców
Zwiększenie liczby kierowców możliwych do zatrudnienia
Nowe dźwięki Dafa XF Euro 6
Oddzielenie opon od felg – teraz możemy dowolnie mieszać różne typy felg z różnymi oponami
Dodanie dźwięków „zawieszenia” fotela kierowcy
Nowe naczepy
Nowe tryby wycieraczek
Długo oczekiwany Daf XF Euro 6 jako pojazd ruchu ulicznego.
Lepsze wsparcie dla wyświetlaczy Retina w komputerach Mac.
Poprawki zachowania ruchu ulicznego.
Poprawiona sprawność silnika gry i jej stabilność
Poprawiona obsługa wielu monitorów"

Aktualizacja jest i była zawsze darmowa a nie płatna - Bez dodatku Scadynavia i tak uzyskujemy dostęp do aktualizacji - Scadynavia odblokowuje jedynie nowe ładunki i same tereny ale na pewno nie wpływa w aktualizacje wiec jest pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dodatek Scadynavia a Aktualizacja to DWIE RÓŻNE RZECZY! - Przede wszystkim Aktualizacja
> 1.17 w której była zawarta poprawka SI była darmowa a nie płatna
>
> Zacytuje tutaj oficjalny polski serwis gry ( pracownik SCS )
> ,,
> Oto skrócona lista nowości w aktualizacji 1.17:
> Nowy system oświetlenia
> Nowy wygląd nieba
> Nowe, sześciokołowe podwozie dla Renault Premium i Magnum
> Animacja kierownicy pokazuje pełne 900 stopni, a nie około 780 jak dotychczas
> Nowe twarze kierowców
> Zwiększenie liczby kierowców możliwych do zatrudnienia
> Nowe dźwięki Dafa XF Euro 6
> Oddzielenie opon od felg – teraz możemy dowolnie mieszać różne typy felg z różnymi oponami
> Dodanie dźwięków „zawieszenia” fotela kierowcy
> Nowe naczepy
> Nowe tryby wycieraczek
> Długo oczekiwany Daf XF Euro 6 jako pojazd ruchu ulicznego.
> Lepsze wsparcie dla wyświetlaczy Retina w komputerach Mac.
> Poprawki zachowania ruchu ulicznego.
> Poprawiona sprawność silnika gry i jej stabilność
> Poprawiona obsługa wielu monitorów"
>
> Aktualizacja jest i była zawsze darmowa a nie płatna - Bez dodatku Scadynavia i tak uzyskujemy
> dostęp do aktualizacji - Scadynavia odblokowuje jedynie nowe ładunki i same tereny ale
> na pewno nie wpływa w aktualizacje wiec jest pomyłka

Cóż, znalazłem gdzieś info, że to dodatek jest odpowiedzialny za poprawę SI, nie sądziłem jednak, że ten "ficzer" został także udostępniony w formie normalnej aktualizacji. Jeśli tak to spoko, SCS po raz kolejny plusuje, jak zawsze zresztą. ;) Usunąłem dopisek o tym z podsumowania i wykreśliłem fragment tekstu. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dodatek Scadynavia a Aktualizacja to DWIE RÓŻNE RZECZY! - Przede wszystkim Aktualizacja
>
> > 1.17 w której była zawarta poprawka SI była darmowa a nie płatna
> >
> > Zacytuje tutaj oficjalny polski serwis gry ( pracownik SCS )
> > ,,
> > Oto skrócona lista nowości w aktualizacji 1.17:
> > Nowy system oświetlenia
> > Nowy wygląd nieba
> > Nowe, sześciokołowe podwozie dla Renault Premium i Magnum
> > Animacja kierownicy pokazuje pełne 900 stopni, a nie około 780 jak dotychczas
> > Nowe twarze kierowców
> > Zwiększenie liczby kierowców możliwych do zatrudnienia
> > Nowe dźwięki Dafa XF Euro 6
> > Oddzielenie opon od felg – teraz możemy dowolnie mieszać różne typy felg z różnymi
> oponami
> > Dodanie dźwięków „zawieszenia” fotela kierowcy
> > Nowe naczepy
> > Nowe tryby wycieraczek
> > Długo oczekiwany Daf XF Euro 6 jako pojazd ruchu ulicznego.
> > Lepsze wsparcie dla wyświetlaczy Retina w komputerach Mac.
> > Poprawki zachowania ruchu ulicznego.
> > Poprawiona sprawność silnika gry i jej stabilność
> > Poprawiona obsługa wielu monitorów"
> >
> > Aktualizacja jest i była zawsze darmowa a nie płatna - Bez dodatku Scadynavia i
> tak uzyskujemy
> > dostęp do aktualizacji - Scadynavia odblokowuje jedynie nowe ładunki i same tereny
> ale
> > na pewno nie wpływa w aktualizacje wiec jest pomyłka
>
> Cóż, znalazłem gdzieś info, że to dodatek jest odpowiedzialny za poprawę SI, nie sądziłem
> jednak, że ten "ficzer" został także udostępniony w formie normalnej aktualizacji. Jeśli
> tak to spoko, SCS po raz kolejny plusuje, jak zawsze zresztą. ;) Usunąłem dopisek o tym
> z podsumowania i wykreśliłem fragment tekstu. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
>

Informacje polecam brać z eurotrucksimulator2.info/pl - Jest to oficjalny polski serwis ETS2 gdzie prowadzi go polski pracownik SCS Software a nie brać lewe informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście grywam w Euro Truck Simulator 2 oraz Jestem fanem takiego typu Gier z gatunku Symulatory. Co więcej Moim zdaniem Euro Truck Simulator 2 jest najlepszym symulatorem wydanym na rynek gier komputerowych spośród wszystkich produkcji konkurujących z tymże tytułem. Jeśli chodzi o wszelakie przebyte przeze mnie dystanse , to muszę przyznać, iż naprawdę jest tego bardzo sporo i można by było oszacować te dystanse w setkach ,a nawet tysiącach kilometrów. Jeśli chodzi o oficjalny dodatek Skandynawia w Euro Truck Simulator 2 , to szczerze mówiąc bardzo mnie cieszy możliwość podróżowania z wszelkiego rodzaju ładunkami do takich państw jak - Finlandia , Szwecja ,czy też Norwegia. Warto także dodać, iż rejony te charakteryzują się sporą ilością wąskich uliczek oraz występuje tam bardzo duża ilość rond i róznego rodzaju zatoczek w odniesieniu do pozostałych państw, czy też miast.
Recenzja Bardzo Dobra :-) Pozdrawiam Serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować