Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przejście Bloodborne bez używania broni palnej, wyższego poziomu i leczenia? Da się

8 postów w tym temacie

@Star_Black
DS2 jest trudne z uwagi na:
- walnięte hitboxy
- tanie sztuczki w rodzaju przepaści na każdym kroku i absurdalnych ataków (głównie bossów), których nie da się ominąć (trwają tak długo, że twoja postać kończy przewrót i wstaje prosto pod ciągle kręcącą się halabardę. lol)
- bilion przeciwników, z jakimi trzeba walczyć jednocześnie

Generalnie, DS1 jest trudny po to, by sprawiać satysfakcję, a DS2 po to, by być trudnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Star_Black

Przeszłam Bloodborne, teraz kończę DS2.
DS2 wydaje mi się prostsze od BB. W BB bossowie są o wiele trudniejsi, w DS2 każdego bossa przechodziłam za 1 lub 2 razem. Różnica to dłuższa fabuła, więcej zagadek, trochę iluzorycznych ścian itp. Ale DS2 jest super, warto zagrać. Wciąga. BB wydaje mi się ciekawsze, jakby bardziej ambitne. W DS2 niektóre lokacje albo bossowie są jakby dodani na siłę. Na przykład w jednej lokacji, w środku gry był boss, który padł po kilku ciosach mieczem, zwykłym mieczem. Z resztą gram jednym mieczem od początku tylko go max ulepszyłam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 13:05, Stack_Black napisał:

Bloodborna tez skonczylem grajac jedna bronia (rozkladana pila) i to mnie troche rozczarowalo .


Czemu? Przeciez to chyba zaleta, a nie wada, ze gre mozna ukonczyc kazda bronia, a nie tylko wybranymi? Pierwszy raz przeszedlem gre korzystajac z, glownie, Ludwig''s Holy Blade, za drugim - Threaded Cane (i nadal najczesciej to wlasnie jej uzywam). Dla mnie to ogromny plus tej gry, swiadczacy o tym, ze ktos naprawde posiedzial nad balansem rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować