L33T

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6947
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O L33T

 • Ranga
  Sekretarz

Ostatnio na profilu byli

1217 wyświetleń profilu
 1. Mieszkam w Holandii, Brabancja Północna (tak tam gdzie były pierwsze przypadki). Żyje się w miarę normalnie główne zmiany: - punkty usługowe w większości zamknięte - sklepy albo limit wejść albo tylko metalowe duże kosze na kółkach które wymuszają odstępy i są przecierane przez pracowników w żółtych kamizelkach na których jest przypomnienie o "1,5m odstępu" - zakłady pracy otwarte ale kto może pracuje zdalnie - Spacery ile chcesz nikt się nie czepia że jesteś na świeżym powietrzu tylko ponowie "odstęp 1,5m" ale ludzie sami o tym pamiętają - Brak zgromadzeń i imprez - Limit osób w samochodzie maks 2 członków rodziny + 1 osoba ekstra Ogólnie owszem są utrudnienia ale bez przesady.
 2. L33T

  Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Logowanie nie działa na Operze pod OS X
 3. L33T

  Forum umiera? - może czas na zmiany

  A ja poproszę na priv na gs :)
 4. GFGNK5MFNWCQQC8F6M6JG Kto pierwszy ten lepszy kod na Tyrande :)
 5. L33T

  Windows 10 - temat ogólny

  W opcjach aktualizacji pokazuje co chce instalować :/
 6. L33T

  Windows 10 - temat ogólny

  Dobra jest jakiś sposób żeby system nie pobierał sam sterowników do karty graficznej ?
 7. L33T

  Windows 10 - temat ogólny

  Mam Office 2010 przeniesiony po aktualizacji :)
 8. Origin szaleje tzn ? Jakim niebieskim kółkiem ? Zdjęcie może jakieś daj?
 9. Takie epickie zadania są w każdym MMO. Silnik gry korzystał z DX 9 teraz masz DX 11, widać że grałeś tylko na wersji trial. muzyka podczas walk z bossami jest genialna. I owszem część contentu nie ma dźwięku tylko napisy ale zmienia się to dość szybko. Wytrzymałem... pół roku, nie gram z braku czasu. Dobra fabuła, fajne pomysły na bossów, świetna oprawa muzyczna, tona smaczków dla fanów serii Final Fantasy, ciekawy system klas (można wbić maks w każdej klasie na jednej postaci), rozwinięty system tworzenia przedmiotów, sporo do roboty na maksymalnym poziomie (dungi w wersji Hard mode, bossowie w wersji Hard oraz Extreme nie tylko z większą ilością HP ale z nowymi umiejętnościami, raidy, areny pvp) i co najważniejsze bardzo pozytywna społeczność. O ile to coś można nazwać recenzją. Pomija intro bo ma gdzieś historię świata ok... bardzo profesjonalne podejście. "Wybieram opcje które mi nic nie mówią" - opis jak byk po lewej stronie ekranu podobnie jak opisy ras ale co tam. I po tym wstępnie panu podziękowałem i filmik wyłączyłem.
 10. L33T

  Retrorecenzja: Master of Orion II

  Część trzecia była krokiem wstecz, oby część czwarta była lepsza.
 11. L33T

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  DR, LA i rynek Rata Sum
 12. Tytuł: Dla odmiany na poważnie Temat: Moja osobista historia Link: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=155718&n=237
 13. L33T

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Kinguin, keye, gamecodes i tyla :)
 14. L33T

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Na zdrowie: http://i.imgur.com/1h0wSaL.png czyli jak niektórzy wydadzą 55 euro jeśli chcą zachować to co osiągnęli przez ostatni czas. Bo zwrot kasy = nowe konto w tych przypadkach.