Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

Dark Souls III - temat ogólny

21 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2016 o 01:17, Outlander-pro napisał:

No ale a propos podwójnych mieczy Gottarda, dziś w końcu je zdobyłem, od razu ulepszyłem
na wykwintne +10 i zabrałem na PvP do testów. Jest super! Niesamowicie szybkie, genialny
moveset, ciosy oboma ostrzami zadają świetne obrażenia. Trzeba tylko uważać, no bo jednak
nie ma bloku, no i na brak hyperarmoru, zwłaszcza jak przeciwnik ma większą broń, to
się nie potrade''uje w ten sposób. Ale wrażenia bardzo pozytywne, da się niezłe triki
porobić, bardzo odświeżający feeling po Carthusie.


Hehe. Fajne są, prawda? :D Kilka moich ulubionych akcji:
1. Lewy silny atak jest nieparowalny. Bardzo wielu nieproszonych gości mocno się ździwiło. Perfekcyjne parowanie i... nic! Jest dźwięk odbicia, ale to jemu się oberwało XD
2. Lewe lekkie ataki to piękne kombo trzech kolejnych, inaczej animowanych ruchów (razem sześć ciosów). Zadziwiająco mała konsumpcja energii. Nawet niska postać może pełen zestaw uderzeń wpakować i jeszcze trochę na unik zostanie :) Z pierścieniem zabójcy rycerzy nie ma takich wrót od stodoły, których byś nie otworzył (sześć ciosów, ha!). Chciałbym widzieć miny tych gości zbunkrowanych za tarczami zabójcy smoków albo Havela :>
3. Naprawdę drański jest atak z przewrotu. Cios jest wyprowadzony pierońsko szybko. Przy iluzorycznej stabilności wiadomo czym taki atak się potem przeważnie kończy (patrz pkt. 1 i 2)
4. Na wysokiej postaci ulubione smarowidełko to błyskawice z użyciem dzwonka Jorszki na niskiej kartuski ognisty łuk. Znakomicie na niskiej rywalizacji sprawdzają się też mroczne lub wykrwawiające żywice (przy lewych atakach to 90 do krwotoku) ;)

Jestem bardzo ciekaw co tymi mieczami potrafią wyczyniać naprawdę dobrzy gracze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować