Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015 - plan wszystkich konferencji

26 postów w tym temacie

Właśnie wszedłem na sniperghostwarrior3.com i mile się zaskoczyłem, bo są już pierwsze filmiki promujące i muszę Wam powiedzieć, że gra wygląda zarąbiście :) Wbijać koniecznie i obczajać, może jednak jakaś pokazówka dla fanów się pojawi? Czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może nie było to o 18 -tej ale i tak jest spoko:) Bardzo ładnie pokazali snipera fakt trochę mało ale liczę na to że Po E3 pojawi się więcej informacji na temat tej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Odpuszczę sobie konferencje Sony i Ubisoftu. 3:00 to trochę nieludzka godzina dla mnie.
Generalnie Assassina już się nie da uratować. Ubisoft pomyślał, że zrobi z tego Spidermana i gdzie byś nie poczytał opinii fanów to jeden wielki shitstorm.
Ja tak kibicowałem naszym i powiem, że nie zawiodłem się na Sniper Ghost Warrior 3 ;D Tzn. trochę krótki trailer i prawdę mówiąc wiele jeszcze powiedzieć nie można, ale czytałem recki z dema i na całym świecie pozytywnie. Mam nadzieję, że szykuje nam się naprawdę kapitalna gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2015 o 19:13, grzychu666 napisał:

A generalnie co powiecie na Gears of War nowe? Dla jak zwykle zapowiada się za*ebiście
:)


A ja ze strony moderacji poprosiłbym o bardziej rozważne postowanie - forum to nie czat, postowanie 3 postów pod rząd stanowczo jest niemile widziane, a odpowiadanie na własne posty, jakby były postem kogoś innego, to dopiero dziwactwo. Proszę trochę pohamować entuzjazm, by nie zaśmiecać forum i by kierować się zasadami regulaminu.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować