Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Za pięć dwunasta - Batman: Arkham Knight

23 postów w tym temacie

> > Asylum jest niewątpliwie najlepszą częścią. Ma świetny klimat, ale kolejne też są
> bardzo
>
> Mnie denerwowal przesyt w Arkham City, respawny wrogow, niby mielismy wolnosc ale czesto
> sie zdazalo ze jak gdzies lecialem zrobic misje to nagle ktos do mnie strzelal i ginalem.
> Ile razy mozna czyscic ten sam budynek z wrogow? W koncu gra mnie znudzila.

Zgodzę się z jedną rzeczą, która tam rzeczywiście denerwowała, bo o ile miałeś wybór kiedy chcesz kogoś utłuc na mieście (jak widzisz duże zgromadzenie, to ciężko się jest powstrzymać przed wleceniem w sam środek i oklepanie ich po gębach :)), tak wraz z progresem linii fabularnej za dużo na dachach pojawiało się snajperów i to było irytujące, zwłaszcza w Arkham Origins było takie jedno miejsce. Ciekaw jestem jak to będzie w nowym, ale pewnie nic się w tej kwestii nie zmieni. Niemniej kiedyś w AK zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 10:28, Cykada85 napisał:

Mnie denerwowal przesyt w Arkham City, respawny wrogow, niby mielismy wolnosc ale czesto
sie zdazalo ze jak gdzies lecialem zrobic misje to nagle ktos do mnie strzelal i ginalem.
Ile razy mozna czyscic ten sam budynek z wrogow? W koncu gra mnie znudzila.


A chcesz wiedzieć dlaczego tak się działo? Po skończeniu AA ludzie nie mieli już co robić, tylko ty tam zostawałeś i nuda była. Dlatego w AC ciągle się respawnowali aby nie było nudy i aby było kogo bić nawet po skończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 20:20, Sanders-sama napisał:

A chcesz wiedzieć dlaczego tak się działo? Po skończeniu AA ludzie nie mieli już co robić,
tylko ty tam zostawałeś i nuda była. Dlatego w AC ciągle się respawnowali aby nie było
nudy i aby było kogo bić nawet po skończeniu.


No to u mnie zadzialalo to w odwrotna strone. Ja lubie czuc progress w grze, wolalbym czyscic ulice i pozostawiac je puste, niz ciagly respawn. To mnie nudzilo i irytowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować