Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2015: Relacja z konferencji Sony już o 03:00 - bądźcie z nami!

30 postów w tym temacie

A mi tam konferencja Sony podobała się najbardziej ze wszystkich do czasu wzmianki o Shenmue 3. Uważam to za bezczelność i podłośćnajwyższego rzędu żeby promować się tytułem który każe się ufundować fanom na Kickstarterze. Naprawdę Sony nie stać, żeby zainwestować w projekt którym się chwali na konferencji i który pewnie będzie exem? A ludzie zachwyceni postawą Sony na wieść o Shenmue. ZA CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 04:20, bVarador napisał:

A mi tam konferencja Sony podobała się najbardziej ze wszystkich do czasu wzmianki o
Shenmue 3. Uważam to za bezczelność i podłośćnajwyższego rzędu żeby promować się tytułem
który każe się ufundować fanom na Kickstarterze. Naprawdę Sony nie stać, żeby zainwestować
w projekt którym się chwali na konferencji i który pewnie będzie exem? A ludzie zachwyceni
postawą Sony na wieść o Shenmue. ZA CO?


No straszne, wypromowali kolesiowi jego Kickstartera na konferencji, hurr durr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic przeciwko promowaniu Kickstartera. Mam przeciwko ekstazie fanów którzy uważają Shenmue za jasny plus na konferencji, jakby zawdzięczali Sony cokolwiek. To tak jakbym ja chwalił osobę rozwieszającą rozdającą ultki bo dzięki temu będę mógł sobie coś kupić. Gdzie tu jakiś sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko jaka żenada. Sony wisi mi zarwaną nockę i muszą mi to wynagrodzić. Sprawa wygląda tak, że mam PC, PS3, Vitę i PS4, a po tym co zobaczyłem to Microsoft podobał mi się najbardziej. Zapowiedzieli przynajmniej 5 exów na Xbona którymi w mniejszym czy większym stopniu mógłbym się zainteresować. Sony? Horizon i.... tyle? Mam na myśli tytuły o których wcześniej nie słyszałem. Nie, świetny gameplay z uncharted nie ratuje konferencji. Media molecule chyba nie zrozumiało z czego wynikał sukces LBP. Moim zdaniem nie chodziło o tworzenie nowych poziomów przez graczy, bo tą funkcją to było zainteresowane może z 5% kupujących. Po prostu udało im się stworzyć przesympatycznego klona Mario. A oni stawiaja na tworzenie i kreowanie. Serio? Komu po robocie chce sie jeszcze tyrac na konsoli?
No Man''s SKy zapowiada się na rozczarowanie roku.
Dali dupy. Poszli śladami konferencji Microsoftu z przeszłości: 90% multiplatform (z black opsem to juz zenada, i tak nie kupie) i 10% exów.
Nic się więcej nie dowiedziałem o Morfeuszu.
Zero nadziei dla Vity.
Zero wspominek o Vue w Europie.
Sony - żółta kartka. Jeszcze nigdy nie byłem wami tak rozczarowany. 3/10
Microsoftowi dałbym 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 04:38, Reffan napisał:

No straszne, wypromowali kolesiowi jego Kickstartera na konferencji, hurr durr.

Nie, jasne, to normalne że na konferencji sony (wiecie, TEGO sony które na lewo i prawo wozi się ile to egzemplarzy konsol nie sprzedało) przyznają wprost, że kazali gościowi się wypchać gdy prosił ich o kasę na grę, ale wpuszczą go na scenę by gorzać się w jego blasku, bo jeśli mu się uda mają kolejnego exa za frajer i "mocny" punkt konferencji.
Co następne, zrzutka na uncharted 5 albo jakiegoś remastera, bo na to też im będzie szkoda skoro gracze mogą ufundować sami? To dopiero będzie *normalne* i tylko jakimś hejterom mogłoby przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to Sony spisało się lepiej od Microsoftu, bo pokazali nowe marki AAA (TLG wciąż jest nową marką, bo nie wyszedł mimo zapowiedzi sprzed lat) i skupili się na grach. Dodatkowo były niespodzianki w postaci Shenmue czy FFVII, którego gracze się wręcz domagali, by Sony się zajęło (mimo że to nie od nich to zależało, bo gra należy do Square Enix). Jedynym mocnym punktem konferencji była wsteczna kompatybilność z X360, która w rzeczywistości zostanie użyta przez mały procent graczy.

PS. Siłą LBP była właśnie możliwość tworzenia zawartości przez graczy a nie to, że był to klon Mario. MM wie, czego ich fani chcą, w końcu tę parę milionów poziomów czy, nazwijmy to, modyfikacji nie powstało dlatego, że był to klon Mario.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować