Zaloguj się, aby obserwować  
djkris

Zakup używki a pózniejsze problemy[odpukać]

28 postów w tym temacie

Jeszcze jedno pytanie,jesli była do uzywki dołaczona karta rejestracyjna,to czy ta karta jest aktywna i mozna ponowie grę zarejestrować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 17:20, mkaa napisał:

Zawsze mnie bawi, jak wiele ludzie wciągają pod ochrone danych osobowych. Jeśli przez Allegro wysyłasz komuś > mail z pytaniem (link "zadaj pytanie użytkownikowi"), to wraz z treścią maila dostaje on też twój numer IP. Bez
wniosku prokuratury:)))


Zawsze mnie bawi jak ktoś stara się byc zawsze (naj)mądrzejszy...
Co adres IP ma wspólnego z ochroną danych osobowych? Znajdziesz mnie po moim IP ? Ustalisz moje imie i nazwisko oraz adres ? Nie. No więc nie rozumiem Twojego stwierdzenia.
Przeczytaj post na który odpowiadałem, ochrona danych osobowych dotyczyła raczej danych teleadresowych. Tego CDP raczej nikomu nie poda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W myśl ustawy o ochronie danych osobowych adres IP jest nie jest taką informacją, gdzyż nie pozwala na identyfikację konkretnej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakis czas temu pisalem o problemach przy zakupie uzywki. Sprawa rozwinela sie w sposob pozytywny. Zamowiona gre otrzymalem, wszystko zgodne z opisem.
Naczekalem sie troche, ale gre mam :D Podobnoz wina Poczty ... nie bede sie zaglebial czy faktycznie, czy nie. Wazne ze chlopak okazal sie uczciwy (chociaz nieco na pewno leniwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przperpaszam, że kopie temat, ale chciałem się zapytac jak wygląda pewna sprawa przy kupowaniu używek.
Mianowicie, jeśli ktoś zarejestrował grę i ją sprzedaje,
to czy nowy posiadacz gry też może ją zarejestrować i wtedy pojawi się w spisie jego gier ?
czy gra przejdzie automatycznie do spisu gier nabywcy ?
czy wogóle przejdzie czy zostanie u pierwszego posiadacza ?
czy takie opcje jak "dożywotnia gwarancja" przechodzą wraz z kupnem gry ''używki'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czyli według tego nie mam prawie żadnych plusów? Jak tak spojrzeć to:

1.Nie masz gwarancji, że w daną gre zagrasz <== chodzi o multiplayer,
2.Zero gwarancji w przypadku wpadki, bo cdprojekt umywa ręce,
3.Brak przejścia rejestracji, bo kto będzie wiedział, że gra jest sprzedana co łączy się z:
4.Brakiem dożywotniej gwarancji.

Czyli w wypadku zakupienia będziesz mógł jedynie pograć w singla co w wypadku gier sieciowych jest nieciekawe. Tak sobie myślę, że ta część strony gram.pl nie będzie za często odwiedzana.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 23:16, maniekk napisał:

3.Brak przejścia rejestracji, bo kto będzie wiedział, że gra jest sprzedana co łączy się z:


Wystarczy ponownie zarejestrować grę - wszystkie przywileje przysługujące użytkownikowi zarejestrowanej gry, oprócz wirtualnych pieniędzy, przechodzą na nowego właściciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować