Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Coś nowego dla miłośników gry F.E.A.R.?

45 postów w tym temacie

Dla mnie FEAR jest zwykłą napie**** fajną i z klasą. Ale troche nudną. Jeśli chodzi w tej grze o strach to szczerze powiem nie znalazłem w niej nic co było by w stanie mnie przestraszyc. W sumie przeszedłem wszsytkie Silent Hill-e więc FEAR nie zrobił na mnie wrażenia jako horror, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licznik prawdopodobnie odlicza czas do ukazania sie w sieci darmowego multiplayera tej gry i wersji X-boxsowej
po wiecej spekulacji na ten temat zapraszam na fear.gram.pl , tam tez najswiezsze informacje na temat tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak korzystając z okazji newsa to ja tylko powiem, że niedługo będziemy mieć FEAR za darmo do gry MP - twórcy widzą gwałtowny odpływ graczy i chcąc zmienić jego przyszłość udostępniając go każdemu. Jednak czy to sprawi, że będzie więcej graczy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 15:46, WorldWar3PL napisał:

Co miałeś na mysli mówiąc, że zobaczyłeś mój nick i wszystko jasne ? :-)


poprostu "znam cie" znaczy przeczytałem juz wiele twoich postów i wiem ze nie pisałes tego powaażnie gdyby napisał to jakis obywatel którego wogole nie znam pomyślałbym ze on naprawde tak myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie to ten dodatek do pobrania i pewnie przed pobraniem czeba dać swój cd-key na saczęście ja mam orginałkę z cd-projekt więc się tym nie martwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a cha szkoda że F.E.A.R. tnie mi się bo mam geforca 5500 i to przez to ,a reszte mojego peceta to

amd 2800+,1gb ram,160gb, szybki napęd dvd, może gdybym przełożył karty graficzne bo mam też drugiego peceta słaby ale ma dobrą kart radeon 9600pro 128mb , i jak bym zamienił to ciekawe czy będzie mi się ciąć F.E.A.R. hmmmmmmmmmmm czekam na odp. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ krowa99
No zapewne jak wymienisz tego ge force fx z zakazanej serii i wsadzisz radka 9600 to sobie predzej posmigasz w F.E.A.R. Fx to niestety niezbyt udane karty. nie ma to jak GeForce 6 i 7 :)
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować