Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minecraft bije kolejne rekordy sprzedaży

7 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2015 o 14:03, Mackopff napisał:

Przeraża mnie sukces tej gry.
Z drugiej strony gimby mają w końcu grę na swoim poziomie


Że gra w nią masa dzieciaków czy gimbusów to fakt. Ale co masz do samej gry poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 14:44, LastOrder napisał:

Chciałem kuzynowi na urodziny kupić na PS3 ale cena na poziomie 60 zł jest nieporozumieniem

Czemu nieporozumieniem? Taniej niż na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 14:52, Dared00 napisał:

> Chciałem kuzynowi na urodziny kupić na PS3 ale cena na poziomie 60 zł jest nieporozumieniem

Czemu nieporozumieniem? Taniej niż na PC.


W sumie nie zdawałem sobie z tego sprawy. Jednak na PC jest masa sposobów (nie wspomnę o nielegalnych ) żeby sobie zagrać bardzo tanio. Zapomniałem dodać że mówiłem o pudełkowym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2015 o 15:03, LastOrder napisał:

W sumie nie zdawałem sobie z tego sprawy. Jednak na PC jest masa sposobów (nie wspomnę
o nielegalnych ) żeby sobie zagrać bardzo tanio. Zapomniałem dodać że mówiłem o pudełkowym
wydaniu.

Jakie przykładowo? Promocji na minecraftowe klucze było bardzo mało, a kilkoro znajomych chętnie dorwałoby grę taniej.

20 milionów egzemplarzy to liczba astronomiczna. Minecraft jest już najpopularniejszą grą w historii PC i jedną z najlepiej sprzedających się w ogóle. Tyle lat już minęło, a gra wciąż znajduje nabywców. Kiedy pierwszy raz dowiedziałem się o tej grze, w życiu nie przypuszczałem, że osiągnie takie wyniki. Popularyzacja gier indie w miejsce tytułów dużych wydawców to w pewnym stopniu również jej zasługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować