• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
fantasyh

THAW - Problem z polonizacja

Pytanie

Zawsze kiedy muszę wykonać "Handstand" (G+G) w zadaniu gra mi go nie zalicza. Podejrzewam że dzieje się tak ponieważ nie zgadza się z nazwą triku pojawiającą się u dołu ekranu podczas wykonywania go - "Stójka na rękach". Nie pozwala mi to na przejście jednej z misji i kontynuowanie fabuły. Co mogę z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

ja tez nie zauwarzyłem problemów z tym patchem gre przeszłem wczoraj jeszcze przed 18:30 a i tak grałem z rprzerwami mniejsza w grze nie zauwazyłem błedów hyba ze w tym podwojnym taihwhipie robie i robie i nie da sie zerobic pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2006 o 23:26, Akashi napisał:

> Jakby co to właśnie skończyłem tryb fabularny i gra ani razu mi się nie posypała w trakcie.

Dzięki za info poczekam jeszcze aż przynajmniej 2 osoby mi potwierdzą, że spachem jest wszystko
w ok i ląduje on na stronce.


Akashi ja także mam problem z trybem fabularnym . Mianowicie nie mogę zrobić trików parkurowych . Kolega na forum mi podpowiedział abym zainstalował patcha . Czy mógłbyś mi go wysłać na pocztę ? Dzieki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czekam na tego patcha aż pojawi sie na stronie i czekam. Prosze o jak najszybszą odpowiedź kiedy on się znajdzie na stronce i czy wogóle on się na niej znajdzie. Jeśli się nie znajdzie na stronie to proszę o przesłanie mi go na maila(gre mam zarejestrowaną). Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2006 o 23:26, Akashi napisał:

> Jakby co to właśnie skończyłem tryb fabularny i gra ani razu mi się nie posypała w trakcie.

Dzięki za info poczekam jeszcze aż przynajmniej 2 osoby mi potwierdzą, że spachem jest wszystko
w ok i ląduje on na stronce.

no comments.. nie moge przejść gry. nie dlatego że jestem debilem bo każdy głupi to umie przejść lecz dlatego że każe mi kurna robić hand stand a jak robie to mi nie zalicza :/ nie mam jak przejść gry :/ zaradźcie coś w nowym patchu plz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To ja jeszcze raz :p Pierwszą misje parkourową tą z hand standem da sie robić bo kiedy kolo wymienia triki może sie nie trafić hand stand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

tzreba napisac do pomocy technicznej i poprosic o patcha z poprawka i wszystko juz bedzie git :D bo i tak pozniej satniesz z misja od alvy bo tam TZREBA zrobic hand stand''a a p[ozatem czy jets jzu patch poprawiajacy bład z podwójnym crankflipem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2006 o 15:24, fantasyh napisał:

Triki parkurowe so możliwie do zrobienia. Skończyłem to cadanie w Beverly zanim zaisntalowałe
patcha. Po prostu póbuj dalej.


fantasyh ja nie jestem jakimś debilem co nie umie zrobic jakiegos triku w tonym. Przeszedłem wszystkie jego częsci . Niekiedy jak mam czas to próbuje zrobic tego wallflipa nawet przez godzinę i mówie ci NIEDA SIĘ GO ZROBIC !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mógłbym również prosić o patcha do Thaw? Mam problem w santa monica z tonym alva gdzie musze zrobic handstand a jest napisane "stójka na rękach" i w ten sposob niezalicza mi zadania... gre mam zarejestrowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siekmka kiedy wyjdzie ten patch bo post jest napisany 8.08.2006r. a dziś jest 26. Czy mógłbym ja też dostać na email ten patch bardzo szybko przechodze. Mój email to infor91@tenbit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.08.2006 o 23:26, Akashi napisał:

> Jakby co to właśnie skończyłem tryb fabularny i gra ani razu mi się nie posypała w trakcie.

Dzięki za info poczekam jeszcze aż przynajmniej 2 osoby mi potwierdzą, że spachem jest wszystko
w ok i ląduje on na stronce.

BARDZO BYM PROSIŁ O PRZESŁANIE PATCHA NA POCZTE kongard@wp.pl mam problem u Alvy w SM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2006 o 13:19, Akashi napisał:

Tak, więc powstała już poprawka usuwająca ten błąd w grze w chwili obecnej nasi testerzy sprawdzają
czy nie występują w tej poprawce żadne błędy. Poprawka powinna być dostępna na naszym serwerze
do końca tego tygodnia, jeżeli nie zostaną wykryte inne problemy w dalszej rozgrywce.

Pozdrawiam

DO KONCA TYGODNIA MAMY TU PAZDZIERNIK I NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.07.2006 o 18:58, Akashi napisał:

Acha tylko najpierw musisz zarejestrować gierkę na gram.pl by dostać bete :P

ja mam gre zarejestrowana czy moge dostac BETE ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2006 o 11:37, kongrad napisał:

> Tak, więc powstała już poprawka usuwająca ten błąd w grze w chwili obecnej nasi testerzy
sprawdzają
> czy nie występują w tej poprawce żadne błędy. Poprawka powinna być dostępna na naszym
serwerze
> do końca tego tygodnia, jeżeli nie zostaną wykryte inne problemy w dalszej rozgrywce.

>
> Pozdrawiam
>


PROSzE USUNIECIE NASTAIŁ BŁAd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam mam oryginalnego Tony Hawka i bardzo bym chciał poprosić o wersję bete. Czy mógłby ktoś mi wysłać tego patcha na mojego e-maila skate287@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ten patch będzie poprawiał tylko polonizację? Jest w internecie patch 1.1, ale po angielsku :(

Mam od wczoraj THAW, ale nawet nie grałem bo gra zacina się mimo, iż spełniam wymagania sprzętowe, nic nie pomaga, szukałem wszędzie - na razie stara mi się pomóc Pomoc Techniczna. Czekam na kolejną odpowiedź obecnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No, a jakby można to mi też podrzućcie tego patcha na maila... Powinno dojść szybko, bo mam konto na Gmailu. A jakby co, to jestem dość niedaleko w Story Mode, także będe informował o błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować