Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gamescom 2015: porównanie Gears of War: Ultimate Edition z oryginałem

3 posty w tym temacie

Rozumiem że jest to porownanie z wersja z xboxa 360(screeny nieodswiezone sa w rozdzielczosci 720p)? Spodziewalem sie tylko odswiezenia tekstur i podbicia rozdzielczosci, miło że troche przebudowali otoczenie. Na nowych screenach bardzo ładnie prezentuje sie oswietlenie, dzieki czemu bardziej przypomina to GoW2 i GoW3. Czekam na porownanie remastera z wersja PC ktora zrobiło People Can Fly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem że jest to porownanie z wersja z xboxa 360(screeny nieodswiezone sa w rozdzielczosci
> 720p)? Spodziewalem sie tylko odswiezenia tekstur i podbicia rozdzielczosci, miło że
> troche przebudowali otoczenie. Na nowych screenach bardzo ładnie prezentuje sie oswietlenie,
> dzieki czemu bardziej przypomina to GoW2 i GoW3. Czekam na porownanie remastera z wersja
> PC ktora zrobiło People Can Fly!

Wersja PC różniła się tylko rozdzielczością...

Ale muszę przyznać, że takie remastery to ja rozumiem! Zastanawiam się nawet nad zakupem ixa. Pojawiło się na niego już kilka fajnych exclusiv''ów, games with gold i wsteczna kompatybilność. Fajne jest to, że każda gra z 360 w GWG będzie działała na XO. Dla mnie bomba. Wolę to niż indyki w PSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować