Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2007 o 17:16, Dark Demon napisał:

Czy do końca roku pojawią się jeszcze wiedźmińskie podkładki pod mysz? Bo obecnie jest wyczerpany
nakład... :/

Nie, po prostu będzie takowa "dostawa" w nowym roku, kiedy to promocje dla "poszkodowanych" z powodu opóźnień EK Wiedźmina, kiedy to im promocja się skończy, to się powinno pojawić... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 15:55, Draxvoxdor napisał:

Omg, wchodze dzisiaj patrze-paczka jeszcze nie wyslana, a godzine potem przychodzi kurier z
nia. xD


U mnie też jest status pakowane i przygotowywane do wysyłki a poczki nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:19, Gol Galad napisał:

> Czy do końca roku pojawią się jeszcze wiedźmińskie podkładki pod mysz? Bo obecnie jest
wyczerpany
> nakład... :/
Nie, po prostu będzie takowa "dostawa" w nowym roku, kiedy to promocje dla "poszkodowanych"
z powodu opóźnień EK Wiedźmina, kiedy to im promocja się skończy, to się powinno pojawić...
;p


Tego też się właśnie obawiam... To byłoby BARDZO nie fair... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem Gears of War, skorzystałem z bonu z EK Wiedźmina; dzisiaj paczka powinna być wysłana, ale w statusie zamówienia widnieje napis "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki", czy jest to spowodowane brakiem aktualizacji i czy mogę mieć nadzieję na przysłanie paczki przed nowym rokiem? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 20:35, PatrolPatryk napisał:

Wczoraj zamówiłem Gears of War, skorzystałem z bonu z EK Wiedźmina; dzisiaj paczka powinna
być wysłana, ale w statusie zamówienia widnieje napis "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki",
czy jest to spowodowane brakiem aktualizacji i czy mogę mieć nadzieję na przysłanie paczki
przed nowym rokiem? Z góry dzięki za odpowiedź.

Na nowy rok pewnie, chociaż z tego co widzę, to raczej brak aktualizacji. Nawet i tak czy siak - dojdzie na 2 stycznia lub jeszcze na ostatni dzień roku(w co wątpię....).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 21:52, KinggAdek napisał:

W pon. kupiłem Grę i jeszcze mi nie wysłali! powinni wczoraj albo dziś, ciągle piszę że pakowanie?
z padem było od razu.Czemu?

Jak się coś zamawia, najpierw trzeba przeczytać dokładnie wszystkie informacje podane w sklepie - na przykład taką: "Z powodu przerwy świątecznej zamówienia złożone przed 31 grudnia 2007 będą doręczane najwcześniej 3 stycznia 2008."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:56, balduran2 napisał:

> W pon. kupiłem Grę i jeszcze mi nie wysłali! powinni wczoraj albo dziś, ciągle piszę że
pakowanie?
> z padem było od razu.Czemu?
Jak się coś zamawia, najpierw trzeba przeczytać dokładnie wszystkie informacje podane w sklepie
- na przykład taką: "Z powodu przerwy świątecznej zamówienia złożone przed 31 grudnia 2007
będą doręczane najwcześniej 3 stycznia 2008."


No ok. Tylko, że ta informacja została zamieszczona 27.12.07 w czwatrek. Tzn. sklep.gram.pl zrobił nas w konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, Ha! Godzinę temu dostałem swoją paczkę z Gars of War, ale informacja o statusie przesyłki nadal twierdzi, że jest pakowana i przygotowywana... Aha i grę zamówiłem w czwartek, czyli z tą przerwą świąteczną to taka zmyłka, czy może ja się tak załapałem? Ach, no nic najważniejsze, że grę dostałem. Mimo wszystko dzięki, że tak szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz, po małej wpadce z opóźnieniem premiery każde następne zamówienie starają się pewnie wykonać jak najszybciej ; ) ale to lepiej dla nas wszystkich, widać poprawę w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem we wtorek. Pisało mi, że zrealizują zamówienie w czwartek. I od czwartku rana pisze, że jest pakowane i gotowe do przesyłki. Może przywiozą mi dzisiaj... jak myślicie? (mieszkam 40km od Warszawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań, może ktoś z gramowiczów się orientuje.

Otóż bon 100 złotowy ma ważność do jutra. Czy jeżeli dziś złożę zamówienie, ale jutro pojawiłby się towar, na który czekam i anulowałbym to zamówienie, to mógłbym użyć jeszcze tego bonu? Czy kod można wpisać tylko raz?

Czy w takim razie bon będzie jeszcze aktywny 31 grudnia? Bo różnie to jest z tymi datami... Nie mam jak napisać do gram, bo dziś nikt nie pracuje, a jeżeli okazałoby się, że bon nie będzie już w poniedziałek aktywny, to muszę zrobić zamówienie dziś.

Proszę o pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:49, Dark Demon napisał:

Otóż bon 100 złotowy ma ważność do jutra. Czy jeżeli dziś złożę zamówienie, ale jutro pojawiłby
się towar, na który czekam i anulowałbym to zamówienie, to mógłbym użyć jeszcze tego bonu?
Czy kod można wpisać tylko raz?

Nikt tego raczej nie próbował, tzn. nikt nie wspominał o tym, ale też nie polecam tego próbować, możemy stracić bon.

Dnia 30.12.2007 o 16:49, Dark Demon napisał:

Czy w takim razie bon będzie jeszcze aktywny 31 grudnia? Bo różnie to jest z tymi datami...
Nie mam jak napisać do gram, bo dziś nikt nie pracuje, a jeżeli okazałoby się, że bon nie będzie
już w poniedziałek aktywny, to muszę zrobić zamówienie dziś.

Lepiej zamawiaj dzisiaj, bo bon jest aktywny do 31 grudnia, a jutro pewnie już wyłączają. Lepiej już teraz zamawiaj, właściwie to wyprzedaż się zaczyna i chyba już można kupować(chociaż i tak czy siak - skorzystaj z niego, bo jutro już raczej będą stracone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 16:49, Dark Demon napisał:

Mam kilka pytań, może ktoś z gramowiczów się orientuje.

Otóż bon 100 złotowy ma ważność do jutra. Czy jeżeli dziś złożę zamówienie, ale jutro pojawiłby
się towar, na który czekam i anulowałbym to zamówienie, to mógłbym użyć jeszcze tego bonu?
Czy kod można wpisać tylko raz?

Tylko raz, na logikę. Imo ne da się tak, jak chcesz.

Dnia 30.12.2007 o 16:49, Dark Demon napisał:

Czy w takim razie bon będzie jeszcze aktywny 31 grudnia?

Chyba nie. jakbym napisał, co myślę, to dostałbym bana. Dziś, jak wiadomo, jest 31. grudnia, chce zużyć swoje dwa bony (tak, wiem, ze muszą być w oddzielnych zamówieniach), ale żaden nie działa. Co jest niezgodne z informacją, którą podało CDP/Gram.pl, że bony można wykorzystywać do końca tego roku.
Znając życie, skończy się tak, że mimo usilnych prób nie uda mi się wykorzystać tego bonu, a 2 stycznia zadzwonię do Gram.pl, gdzie mi powiedzą, że mogę spadać, bo bony były aktywne do 31 grudnia, kiedy w rzeczywistości nie były (a teraz "nie są") aktywne.
Już chwaliłem CDP za rekompensatę, a tu taki wał. Po prostu tylko sobie w łeb strzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 13:34, Taschon napisał:

Chyba nie. jakbym napisał, co myślę, to dostałbym bana. Dziś, jak wiadomo, jest 31. grudnia,
chce zużyć swoje dwa bony (tak, wiem, ze muszą być w oddzielnych zamówieniach), ale żaden nie
działa. Co jest niezgodne z informacją, którą podało CDP/Gram.pl, że bony można wykorzystywać
do końca tego roku.
Znając życie, skończy się tak, że mimo usilnych prób nie uda mi się wykorzystać tego bonu,
a 2 stycznia zadzwonię do Gram.pl, gdzie mi powiedzą, że mogę spadać, bo bony były aktywne
do 31 grudnia, kiedy w rzeczywistości nie były (a teraz "nie są") aktywne.
Już chwaliłem CDP za rekompensatę, a tu taki wał. Po prostu tylko sobie w łeb strzelić.

Teraz logika u ciebie, bon jest ważny do 31 grudnia( był ;P). Więc już nikt nei zamówi poprzez bony, wczoraj był last moment. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:02, Gol Galad napisał:

Teraz logika u ciebie

?

Dnia 31.12.2007 o 14:02, Gol Galad napisał:

bon jest ważny do 31 grudnia( był ;P). Więc już nikt nei zamówi
poprzez bony, wczoraj był last moment. ;p

Jak wół jest napisane: "Bon należy wykorzystać do końca tego roku (31.12.2007), po tym okresie traci on swoją ważność.". Jeszcze nie ma końca roku, a także nie jest jeszcze "po tym okresie".
Zaraz spróbuję metodę Dark Demona, tj. wywalić produkt z preordera, bo wcześniej tego nie przeczytałem. Niezależnie od tego, czy w takiej sytuacji zadziała, czy nie, jest to imho skandal, a CDP zachowało się niepoważnie.


EDIT: Jak złożę zamówienie bez preordera, a 2 stycznia minutkę po 9 zadzwonię do nich i coś dowalę do zamówienia, to jest to jeszcze możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2007 o 13:34, Taschon napisał:


> Czy w takim razie bon będzie jeszcze aktywny 31 grudnia?
Chyba nie. jakbym napisał, co myślę, to dostałbym bana. Dziś, jak wiadomo, jest 31. grudnia,
chce zużyć swoje dwa bony (tak, wiem, ze muszą być w oddzielnych zamówieniach), ale żaden nie
działa. Co jest niezgodne z informacją, którą podało CDP/Gram.pl, że bony można wykorzystywać
do końca tego roku.
Znając życie, skończy się tak, że mimo usilnych prób nie uda mi się wykorzystać tego bonu,
a 2 stycznia zadzwonię do Gram.pl, gdzie mi powiedzą, że mogę spadać, bo bony były aktywne
do 31 grudnia, kiedy w rzeczywistości nie były (a teraz "nie są") aktywne.
Już chwaliłem CDP za rekompensatę, a tu taki wał. Po prostu tylko sobie w łeb strzelić.


Udało mi się wczoraj zamówić!

Zwróć uwagę, czy w koszyku nie masz jakiś produktów z pre-ordera. Na takie pozycje bon nie działa. :/ Sam się wczoraj przekonałem. Tylko, że nie było żadnej takiej informacji! Ani żadnego komunikatu, że muszę takie produkty usunąć, ani słowa w pomocy dotyczącej bonuskodów. Poza tym, cytując mail od CDP:
"*Bon należy wykorzystać do końca tego roku (31.12.2007), po tym okresie traci on swoją ważność"
czyli de facto bon dziś powinien być aktywny.

Zastosuj się do mojej wskazówki i napisz, czy przyjęło kod. Ostatecznie próbuj się dodzwonić do DOKu, ale oni mogą dziś krócej pracować. Jeżeli w ogóle pracują. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bon jest jeszcze ważny, przed chwilą udało mi się zamówić. Mimo wszystko CDP gratuluje osiągnięcia jeszcze lepszych wyników w obsłudze klienta niż TPSA. A myslałem, że telekomuny nic nie przebije.

Widzicie? Wyrabiacie sobie właśnie dobrą markę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować