Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś startuje YouTube Gaming - konkurencja dla Twitcha

9 postów w tym temacie

No w końcu... bo te lagi na twitchu dobijają, nawet gdyby okazał się średni to konkurencja dla twitcha zwykłym użytkownikom tylko pomoże... a już z całą pewnością odciąży to łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe czy i kiedy wsadzą do tego ich wspaniały Content ID... No to byłaby parodia, jakby poleciała muzyka z gry i by zamknęli transmisję za "łamanie praw autorskich". I wątpię, że ktoś postreamuje sobie wspomnianą Zeldę, bo Nintendo by się obraziło. Nie wiem, jakoś sceptycznie do tego jestem nastawiony. Ale pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2015 o 19:40, matiz123 napisał:

Jakoś ta informacja mi umknęła nawet jako ciekawostka bo z twichem mam niewiele wspólnego... Ciekawe jak mocną konkurencją stanie się Youtube Gaming... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Twitch został przecież kupiony przez Amazona rok temu: http://phx.corporate-ir.net/phoenix.zhtml?c=176060&p=irol-newsArticle&ID=1960768&highlight=
>
> Jakoś ta informacja mi umknęła nawet jako ciekawostka bo z twichem mam niewiele wspólnego...
> Ciekawe jak mocną konkurencją stanie się Youtube Gaming... :)
Pewnie żadną, juz jest Hitbox od jakiegos czasu i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2015 o 09:23, Pomson15tk napisał:

Pewnie żadną, juz jest Hitbox od jakiegos czasu i nic

Tylko różnica jest w tym, że Hitbox nie jest od Google i nie ma takich możliwości rozwoju. Zobaczymy, Twitcha odwiedzam, może porządna konkurencja trochę poprawi sytuację całego rynku streamowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować