Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA coraz śmielej stawia na kobiety

22 postów w tym temacie

> Zależy gdzie je dadzą.
Ta, ale też mi chodzi o to, że, jak wiadomo EA ssie, a do tego dojdzie jakaś taka z parytetu i zacznie pierdzielić: a to za mało bohaterek, a to źle ubrane, a to dajcie DLC z butami, a to opóźnijcie premierę, bo głowa boli/idę na ploty, a to dajcie jakiegoś peta, z którym się trzeba często tarzać i miziać, albo że to ma być tak i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie to oni mogą nawet zatrudnić stado szympansów i świnek morskich. Jeśli tylko
> ich kwalifikacje będą wystarczające, żeby pracować w takiej firmie. Zgadzam się z tym,
> że nie powinno się nikogo odrzucać ze względu na płeć, wiek, kolor skóry czy wyznanie,
> ale z drugiej strony przyjmowanie kogoś "na siłę" tylko po to, żeby poprawić wizerunek
> jest głupie.
Jakby na to nie patrzeć przyjmowanie na siłę osób jednej płci to odrzucanie kontrkandydatów płci przeciwnej, z powodu owej cechy. Ja bym chciał, żeby EA stwierdziło po prostu stawiało na najlepszych jakich mogą. Niezależnie, czy będą to kobiety, faceci, Azjaci, Indianie, Murzyni, Biali, Reptilianie, Szympansy, Wielcy Przedwieczni, Asowie, Valarowie, Driady, Hobbici, czy kto tam jeszcze. Ale samo podkreślanie płci pracowników brzmi jakby tym właśnie się kierowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować