Zaloguj się, aby obserwować  
mr_chief

alfabet morsa

25 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2006 o 11:12, rogoz94 napisał:

> --. .-. .- -- .-.-.- .--. .-..
GRAM, a dalej nie wiem. Mogłbyś zrobić to z pionowymi kreskami??


Pionowymi kreskami? No nie wiem... Ale jeżeli trzeba robić kreski to będę robił kreski ^^

--. | .-. | .- | -- | .-.-.- | .--. || .-.. ||

Nie wiem czy o to ci chodziło, .-.-.- oznacza "." a .-.. oznacza "PL". Tak więc GRAM.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 11:24, KrisK91 napisał:

--. | .-. | .- | -- | .-.-.- | .--. || .-.. ||

Nie wiem czy o to ci chodziło, .-.-.- oznacza "." a .-.. oznacza "PL". Tak więc GRAM.PL


Przepraszam - pomyliłem się.

Dnia 31.07.2006 o 11:24, KrisK91 napisał:

--. | .-. | .- | -- | .-.-.- || .--. | .-.. ||


Teraz jest dobrze =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-../.-../.-/-.-./--.././--./---/ -./../-.-/-/ -./../-.-./ -./.././ .--./../.../--.././ -/./--/.-/-/ --../.-/.--./---/.--/../.-/-../.-/.-..*/ .../../.*/ ..-./.-/.---/-./.././ .-/ -./../-.-/-/ -./../-.-./ -./.././ .--./../.../--.././ --/---/--..**/./ -../.-../.-/-/./--./---/ --..**/./ -/---/ --../.-/-.../.-/.--/.-/ -../.-../.-/ ../-./-/./.-../../--././-./-/-./-.--/-.-./..../ ..../.*/ -./.././ --/.-/ -./.-/ ..-./---/.-./..-/--/ ../-./-/./.-../../--././-./-/-./-.--/-.-./..../ ..-./---/.-./..-/--/---/.--/../-.-./--../---*/.--/ -.-/-/---*/.-./--../-.--/ --/---/--./ --../.-/-.../.-/.--/../-.-.*/ .../../.*/ .-/.-../-.../.-/-..././-/./--/ --/---/.-./..././.-/ -.-./..../.--/.-/.-..*/.-/ -../.-../.-/ -/./--./---/ -.-/-/---/ .../-.-/..-/--/.-/ -.-./---/ -/./.-./.-/--../ .--./../.../--../.*/ .-/ .---/./.-../../ -.-./../ .../../.*/ ..-/-../.-/ -/---/ .--./.-./--.././-.-./--../-.--/-/.-/-.-.*/ --./.-./.-/-/..-/.-../.-/-.-./.---/./ .--./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować