Zaloguj się, aby obserwować  
lis_23

Assassin''s Creed Empire - temat główny

5 postów w tym temacie

Co myślicie o tym tytule?
Akcja gry ma się toczyć w starożytnym Egipcie. Świat ma być trzykrotnie większy niż ten w AC Black Flag. Ma wrócić koń i łodzie. Główny bohater ma być małomównym, prawdopodobnie byłym niewolnikiem, podobnym trochę do Altaira. W świecie gry nie ma być jeszcze ani Assasynów, ani Templariuszy ( więc tytuł gry jest w tym wypadku dosyć śmieszny ) a sama gra ma przypominać ... Wiedźmina 3 ... Premiera w 2017 roku.

Moje wrażenia: po co tak duży, otwarty świat w miejscówce, gdzie mamy praktycznie sam piasek? Może będą jakieś oazy, dżungla? Ale to nadal nie jest " assasynowe " otoczenie. Ponoć w grze właściwie nie będzie parkuru, więc co to za Assassin?
Czy zżynanie z Wiedźmina 3 to dobry pomysł? Nie lepiej opierać się na własnych pomysłach? ( choć więcej elementów RPG to dobry pomysł ).
Swoją drogą, gdyby to była zapowiedź nowego " Prince of Persja " to bym się bardzo ucieszył, ale Ubi stwierdziło ponoć, że nie chce płacić za licencję i nowego PoPa już raczej nie będzie ...
Sam nie wiem co o tym myśleć, zwłaszcza, że ma to być początek nowej trylogii z tym samym bohaterem.
A właśnie, pojawiła się też taka grafika:

http://naekranie.pl/wp-content/uploads/2016/01/ACEmpire-e1452064778471.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość tych informacji pochodzi z 4 chana. Niby mają one potwierdzenie w źródłach wewnątrz ubi ale większość z nich to nic pewnego.

Seria moim zdaniem już od AC 3 Potrzebuje zmian . AC Black flag był pewnym powiewem nowości ale potem raczej nie było już lepiej . Ubi nareszcie też dostrzegł ten problem, tylko pytanie czy nie przeholują w 2 stronę robiąc grę tak inną od innych w serii że po prostu nie przyjmie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie AC III było najlepszą odsłoną serii. Black Flag był mega nudny i nie " Assasynowy ". Unity i Syndicate są ok ale brakuje im czegoś, co miała trójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2016 o 21:29, lis_23 napisał:

Akcja gry ma się toczyć w starożytnym Egipcie. Świat ma być trzykrotnie większy niż ten
w AC Black Flag. Ma wrócić koń i łodzie. Główny bohater ma być małomównym, prawdopodobnie
byłym niewolnikiem, podobnym trochę do Altaira. W świecie gry nie ma być jeszcze ani
Assasynów, ani Templariuszy ( więc tytuł gry jest w tym wypadku dosyć śmieszny ) a sama
gra ma przypominać ... Wiedźmina 3 ... Premiera w 2017 roku.


W końcu konie wrócą. Nie rozumiałem czemu z tego zrezygnowali w dalszych częściach. A konflikt Asasynów i Templariuszy sięga dalej niż czasy Krucjat. Pewnie tutaj będzie pokazany prawie, że początek tej wojny. Może wróci berło albo jabłka. Seria nie powinna się wychylać poza rewolucję francuską z ramami czasowymi. Starożytność wydaje się być dobrym pomysłem.

Dnia 06.01.2016 o 21:29, lis_23 napisał:

Moje wrażenia: po co tak duży, otwarty świat w miejscówce, gdzie mamy praktycznie sam
piasek? Może będą jakieś oazy, dżungla? Ale to nadal nie jest " assasynowe " otoczenie.
Ponoć w grze właściwie nie będzie parkuru, więc co to za Assassin?


W Cieniu Mordoru to się sprawdziło, więc i tutaj dadzą radę. Jeśli już szukać odpowiednika w świecie Asasyna to przypomnij sobie Królestwo z jedynki. Świetna kraina, ale przez to, że nie było co w niej robić (poza znajdowaniem flag) to każdy ją olewał.

Dnia 06.01.2016 o 21:29, lis_23 napisał:

Swoją drogą, gdyby to była zapowiedź nowego " Prince of Persja " to bym się bardzo ucieszył,
ale Ubi stwierdziło ponoć, że nie chce płacić za licencję i nowego PoPa już raczej nie
będzie ...


Racja, spokojnie mogli by wydawać gry w planie dwuletnim na przemian Asasyn z PoPem, albo powrócić z PoPem do 2D. No ale trudno.

Dnia 06.01.2016 o 21:29, lis_23 napisał:

Sam nie wiem co o tym myśleć, zwłaszcza, że ma to być początek nowej trylogii z tym samym
bohaterem.


Świetna wiadomość. Żałowałem, że nie zdecydowali się na kontynuowanie wątku Arno w Londynie (tylko wtedy Syndicate musiałoby mieć akcję jednak trochę wcześniej). Skoro Ezio dawał rade jako staruszek to i on by sobie poradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do koni to w Paryżu i Londynie byłoby ciężko, choć w Londynie mamy dorożki.
" Cień Mordoru " miał jednak dość pusty i nieciekawy świat, więc nie jest to dobry punkt wyjścia dla serii AC.
Cóż, wolałbym nowego PoPa w takiej formie jak Empire, a dla AC fajna y była nawet jedna z epok z Cronicles.
A co do Cronicles: w lutym wychodzi pudełkowa wersja trzech części za ok. 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować